Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Sam(a) na počitnice

Default avatar

pozitivka1

A kaj hodite sami na počitnice (npr. za 1 teden na morje)? Malo gledam ponudbo naših agencij in vidim, da je bilo pred leti to bolj enostavno, zdaj pa je zelo malo izbire enoposteljnih sob, cene so vrtoglave, zaposleni v agencijah nesramni. Imate podobne izkušnje?

Pa lep dopust vsem
Default avatar

košuta

Hojla!

Tudi jaz sem letos v podobni zagati,...

Bi te zanimal mogoče Ciper, 11.7.-18.7. ali 11.7-25.7.
Če si za, se mi oglasi na [email protected], pa rečeva še kako besedo več,.. :-)

Lp,M.
Default avatar

ptujcan

Ojla !

Nas je kar malo več v zagati ..... :-))
Tudi jaz bi šel za teden ali dva nekam pod palmo !
Avgusta ali še bolje septembra !
V izogib nesramnim cenam enoposteljne sobe iščem sopotnika/co !
Lep pozdrav !
Matjaž
[email protected]
Default avatar

Ales

OJLa tudi jaz sem v podobni situaciji.
če je kakšna punca za skupni dopust se mi naj javi na emaiL.
[email protected]
Default avatar

vesi1

Verjetno ni problem samo v ceni enoposteljne sobe (čeprav se strinjam, da so prav nerazumno drage) ampak tudi v družbi. Sam kolovratit naokoli ni ravno zabavno - vsaj za nas, ki smo že nekoliko v letih ne. Tudi meni bi prav prišla kaka družba.
Default avatar

PATRIŠA

Koliko nas je takšnih...
Default avatar

ptujcan

Hej !

Najprej opravičilo ''pozitivka1'' da sem ti zavzel temo !
Vesi1 in Patriša !!!!
Napišita kakšne so želje, predlogi ......... napišita meil ......
Mogoče pa se med nami najdejo sorodne želje !!!

Lep pozdrav

Matjaž
Default avatar

košuta

Takale zagata je pa res, na žalost al pa na srečo, pogosta "nadloga",... :-(

Tud js se vam pridružujem...

Ima kdo kak predlog?
V juliju in/ali avgust, za teden ali dva?

Lp, M.
Default avatar

Igor

če nimam družbe za na "agencijski"dopust tako kot lansko leto in zgleda da bo tud letos, vzamem šotor in grem kampirat...in ni več problemov za doplačevanje enoposteljnih sob :-) Seveda če ti tak dopust odgovarja. Večina mal večjih kampov je že tolk zrihtanih da ti nudi vse, pa ponavad si še direktno na plaži. Tako da če je še kdo za tako varianto se lahko kaj zmenimo.

Lp, Igor
[email protected]
Default avatar

vesi1

Hoj,
meni bi bilo tudi kampiranje všeč. Ali pa kaj drugega. Zanima pa me okvirno vaša starost.
Default avatar

Igor

...aja, pozabil napisat;-)

star sem 31, doma iz okolice Ljubljane.

Lp, Igor
Default avatar

Jože

Iščem sopotnika za Skandinavijo - z avtodomom v juliju. Veselje do ribarjenja je prednost ... LpJ
Default avatar

Rozi5

ja, dobra ideja ..kampiranje...
kaj pa krajši izleti z agencijo - za dan, dva...Ali Koga zaima?Seveda , tisti +30 oz tu nekje..
Default avatar

Igor

Hy Rozi;
sem vedno za kakšen lušten izlet z agencijo ali pa brez...Lahko me kontaktiraš na mail pa se zmeniva.
Default avatar

pil0t

Tukaj sem še en tak ki imam identičen problem. Me celo mika da bi nekam spokal sam, samo ne vem kam. Mate kakšno rešitev za 25-letnika?

Bedno je pomoje v ednini skakati okoli.
Default avatar

Mitja2008

Še en tak se je našel- delaš in delaš pa je na enkrat julij tukaj. Jst sem tudi zraven, za nekam na "off". tudi opcija sredozemlje, sicer vseeno. julij, avgust- starost 28.

[email protected]
Default avatar

sama na počitnice ja:)

Zanimivo prvič v življenju se obračam na tako spletno stran in berem te zanimive forume, kajti tudi sama (starost 28) sem v podobni zagati, tako da bi bilo fajn o tem podebaterati. SIcer pa imam predlog kaj ko bi vsi skupaj nekam odšli in se noro zabavali?

D*
Default avatar

popotnik777

pozdrav vsem skupaj,

mene bi tudi zanimalo se komu pridružit in sicer kakšna dalmacija za nekaj dni konec julija, začetku avgusta. Ali pa kam drugam, stvar kompromisov. Starost 29.

[email protected]

damjan
Default avatar

Igor

Ej, dobra ideja tole, da bi se nas več skupaj zmenili pa gremo nekam...pa čeprav sam na bazen;-) No jaz grem v sredo na morje, (sam...he, he) do konca tedna me ni, pol se pa res lahko dobimo, če se zmenimo. Je še kdo za to?
Default avatar

penelopa007

Ja, jaz mam podoben problem, nekak zna bit malo dolgčas, če greš sam, no odvisno od značaja, pa tudi precej dražje pride.
Mene bi zanimalo morje/jadranje/potovanje (julij/začetek avgusta).
Hm od kod pa ste ostali? Saj verjetno se vsi pač ne ujamemo glede interesov, ampak bi blo pa fajn ja se kaj dobit. Heh evo predlog, na bazenu Laguna v Ljubljani recimo večerno plavanje pol se pa ob pijači zmenimo, če ima kdo podobne ideje. aja jaz tud 30+. No lahk se tud samo na pijači zmenimo, če je komu nerodn v kopalkah ;).
Lp Penelopa

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net