Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

kupila bi manjši jeep

Default avatar

avtek

Pa ne znamke Jeep, ampak kupila en manjši jeep črne barve, pa ne se prav ne razumem v avte. Kaj mi predlagate?
Default avatar

ne maram terencev

Zakaj bi ga rada imela?
Ker se počutiš super, ko blokiraš pogled v križišču ostalim šoferjem?
Ker lahko sediš visoko?
Ker imaš rada slabo vzmetenje?
Ker ti cena goriva dol visi?
Ker bi naredila s tem močan vtis na vaške frajerje?
Ker živiš bogu za hrbtom in zadnjih 2 km do doma nimaš asfaltirane ceste (edini dober razlog, ampak v tem primeru bi najbrž vedela, kaj hočeš)?
Default avatar

sbon

[quote Iza bela]samo važen, da je pa črn.[/quote]

Ja, to vse pove...
Default avatar

naya

če ga rabiš za razdrapane ceste, je dobra tudi fiat panda 4x4, ta je majhen, lahko pa tudi lada niva malo večja, ne vem kakšne barve imajo
če ga rabiš pa za parkirat na pločnikih v lj, se pa prej probaj peljat s takim malo do morja, te bo hitro minilo
----------
le vent nous portera...
Default avatar

zloba-grdoba

Naya, se podpisem! Smo kar nekaj casa trpeli, ker je bil moz obseden s tem, da je treba met terenca, potem pa se je zacel bencin drazit, hehe.
Default avatar

*puma*

Ne vem koliko Toyotin rav4 spada med terence, vendar moram povedat, da je nadvse udoben za dolge vožnje. Mi se vsak vikend peljemo na pag, to je 3-5 ur vožnje, odvisno od izbrane ceste, gneče....Nikogar ne bolijo hrbti, otroci si nagnejo sedeže in lepo zaspijo, niti mene kot voznico ne boli hrbet, kar me je prej v Espace-u kar močno.
Default avatar

julija27

Jeepi so zame zakon.Je varen,udoben in sploh ne žre tako kot pravijo. Na cca 7,8 litrov dizla.
Vsako leto se z njim peljemo na Hvar in nikogar nič ne boli. Otroci pa se vozijo tako kot bi bili doma v postelji.
Ko ga enkrat imaš ga ne daš več iz rok.
To je seveda moje mnenje.
Default avatar

julija27

Mavrični a to name leti?
Nikjer pa nisem rekla da sem samska ALI da nisem samska! ; )
Default avatar

moj

Kupi si Tuarega, BMW ali ML. Imajo vse v Črni barvi. Pa vožnja v njih je zelo udobna in prijetna.
Default avatar

metulka

Avtorica sprašuje za manjšega džipa. Tousconi and company so pa neki šminkeraj od terencev, bog ne daj s takim avtom po njivi.
Majhni džipi so višek neudobja. Mogoče šofer še nekako preživi, vsi ostali se pa vozijo kot na traktorju. In če ima še platneno streho, zima dobi dodaten čar.
Default avatar

grrrrrr

ufff, pa še ta presneta moda s terenci! Pa ne samo da žrejo bencin in dosti več onesnažujejo.

Sestra je doživela hudo prometno nesrečo, ker se je vanjo čelno zaletel starček s terencem. Njemu ni bilo nič, sestra je komaj preživela, sedaj ima hude posledice.
Default avatar

julija27

Mavrični,bla bla,nehej že s to Hrvaško. Ja in v Grčijo hodimo pa v Italijo, pa v Šanijo in te tudi tam kaj moti ,aaa?
Default avatar

krrrenaa

Dobro, da se ni zaletela z tovornjakom.
Default avatar

voznica jeepa

Ha, na to da v križišču zastiram pogled pa nisem nikoli pomislila. Kaj pa vsi tovornjakarji, pa kombiji? Čez one pa vidiš naprej?

Mi ga imamo že vrsto let, sicer je znamke Jeep, precej velik, pa ga ne damo od hiše. Ko crkne, kupimo drugega. Nam je na prvem mestu VARNOST.
Mož je ogromno na cesti, in sem vsaj malo mirna, da ima malo več pleha okrog sebe.

Poraba sploh ni velika, sploh če je dizel.

Ima pa eno slabost- neroden je za parkirat. No vsaj jaz sem nerodna, ko ga moram kam stlačit, na mali parkirni prostor.

Drugače so luštkani JIMNY-ji, od Suzuki, menda?