Najdi forum

niti pod razno ne bom imela otrok

Človek, ta ena izmed najbolj pošastnih živali, uničuje ta planet, vse gre k vrahu, klima, vreme, atmosfera…ljudje se mučijo in pobijajo med sabo na globalni ravni in v ožjih celicah (družinah), vzgojno-izobraževalni sistem je milo rečeno v podnju, ljudje ne naredijo ničesar, da bi si malo dvignili zavest, samo ženejo se za nekimi bolanimi tripi…

Ni šans, da rodim otroka v ta bolan, sprevržen svet. Človeška rasa si ne zasluži razmnoževanja, itak nas je pa že več kot preveč (nas je že zdavnaj bilo). Zmanjkuje virov, vode, nafte…navsezadnje nas bo itak požrlo sonce, a kakorkoli že, človeška rasa je pogubljena, samo še vprašanje časa je – in njenega konca se veselim, ker to, kar človek počne, je tu mač.

Bom poskusila ohranit svoj mir in zavest, da pa pripomorem k temu, da se človek še naprej ohranja, mi pa na misel ne pride.

Čas je, da izginemo – pa da življenje dobi šanso še na kakem drugem planetu, ker tegale je človek popolnoma uničil.

Ni šans, da pripomorem k ohranjanju te bolane vrste ter gledam potomstvo, kako gnije v tem svetu.

Cajt je, da se nehamo razmnoževat. Tu mač nas je, to je glavni problem.

sUPER!

Kako zelo se strinjam s tabo. Tudi sama isto razmišljam.

nova
Uredništvo priporoča

Res je!:)

ja, saj se mi zdi, da nas je kar precej takih.

Khm. OK. Pa mimogrede pojdi še malo do psihiatra.

Ugotavljam, a imam eno zelo dobro lastnost, ki jo ti nimaš- pozitiven pogled na svet.
Ljudje, ne razmišljajte tako negativno.

Ja super ,da jih slučajno res ne boš imela v tem svinjaku.

Lahko poveš, zakaj? je kaj, kar sem omenila, morda neresnica?

Aja, ne razmišljam tako kot veleva čreda, pardon. Važno, da imam svojo kučico pa vrt, za ostalo me pa briga.

No, ne morem tako.

Pozitiven pogled na svet ali pa naivnost.

Negativen ali pa realen.

kakor se vzame.

Ker maš depresijo. Ziher. Ali pa kaj podobnega.

S takim pogledom na svet, je res bolje, da jih nimaš.

To se mi sliši podobno, kot: dejmo umret takoj, saj na koncu tako in tako umremo.

Pravilno si se odločila, tudi, če bi te kakšen moški želel.

Kdaj si diplomirala na medicinski fakulteti? In če si, od kdaj paciente ocenjujete na podlagi enega sestavka na nekem forumu?

Prosim za resen odgovor, če ga premoreš (seveda ga ne).

Haha, good one, elaine. Za otroke je pa tudi boljše, da nimajo tako črnoglede mame.

TAKIM LJUDEM NI VEČ POMOČI.UPAM ,DA IMAŠ ŽE PLAČANO PARCELO ,DA NE BO IMEL TVOJ DRAGI ŠE ZADNJE STROŠKE ZA TABO.ALI TE PA BODO POTROSILI V LJUBLJANICO?

Super. Moj eksperiment lepo uspeva.

Ne reče se uničevanje planeta, ampak dajanje vsebine planetu. Na primer. Če se sezida hotel v Triglavskem narodnem parku, je to vsebina. če se sezida hotel na Portoroški plaži, je to vsebina. Vsebina pa je glavno gonilo gospodarske rasti in rasti družbenega standarda in blagostanja, zaradi katerega vsi ljudje bolje živimo in nekaj imamo. A ni tako zadnjič en na TV razlagal?

S poudarkom na “če bi te”, čeprav je vedno več tudi moških ki tako razmišljajo.Me pa zanima kaj mislijo o tem na črni

New Report

Close