Najdi forum

Zanima me ali katera/i gleda EP v nogometu?

p.s.: čist iz firbca…..aja, pa da bo še kakšna lahkotnejša tema tukaj:)))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Jaz spremljam nogomet ;o)) in je super. EP in SP spremljam po navadi.

A lahko vprašam kateri so tvoji favoriti?

Moji so portugalci:))))))) aja, pa ne samo zato, ker dobr zgledajo:))))))))))

No ja….gledam zdajle nizozemce …..kaj pa vem no……..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Navijam za Hrvate, če pa izpadejo bom pa za Portugalce navijala ;o))…najlepše moštvo na EP ;o))

Uh, nekaj let nazaj sem spremljala. Navijala!
Vedno za Italijo in Nizozemsko ali Francijo.
Mal tud zarad nogometašev samih. Najbolj se spomnim časov ko je igral še Roberto Bagio, al neki tazga, pa Z. Zidane mi je bil všeč,..;-)))
No, pa sam nogomet tud 😉

Sem pa glih danes vidla, da na žurnalovi spletni strani, glasujejo za najlepšega nogometaša 🙂

No dekleta in žene, kakšen bo vrstni red? ;-()

http://www.zurnal24.si/php/voting/?n=18

By, by,…

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Sicer ne navijam za hrvate…..ampak po moje bodo prišli v polfinale vsaj…..če ne še kaj več. Pustmo se presenetit:)

Ampak portugalci so res kjut ……nimaš kaj, verižna pisma pripomorejo k priljubljenosti:)

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

To je že res, da verižna pisma vplivajo, samo jaz kar spremljam nogomet, ker okoli mene se samo o nogometu govori ;o))…iz takšnih in drugačnih razlogov.
Portugalci so bili pa moji favoriti že na SP pred dvemi leti. Trenutno pa navijam za Hrvate ;o)), za njimi so pa Portugalci (na žalost ni Luis Figa ;o(( in Paulete…)

Spremljam nogomet in navijam za HRVATE!

Moj sin ga gleda………jaz sem tacajt na računalniku. :)))

tudi sama spremljam EU in normalno DAJMO PORTUGALSKA.
sicer sem držala pesti tudi za ITALIJO,a kaj ko na EU
niso tisto,kar so bili na SP.

jaz moram vedet vsaj rezultate ker delam v čisto moškem kolektivu. sem pa tukaj pisala o svojih fenih (bolj za šalo kot zares) http://katarina.blog.siol.net/2008/06/09/navijam-za-portugalsko-pa-tut-ce-zgubijo/

hehe…zamudit portugalce bi bil greh….
Ej, kaj so njammmmmi…;-)))

Šment….dons sm se odločila navijat za čehe…..uffffffff……naudobro tole:(((((((

p.s.: pojma nimam o nogometu, čeprav so mi favoriti nizozemci in portugalci ( no ja, sj se ve zakaj portugalci;))))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ja, ja zastopmo, zastopmo…;-)))))))

Ps: Ej, sam si pa carica….si uspela odpret temo, kjer se jim (še) ni ratal sfajtat.;-))

hehehehe….sj še ni prepozno za fajt…:))))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Spremljam prvenstvo, škoda da ni Angležev.
Navijam za Hrvaško, pri njih predvsem cenim, da igrajo z vsem srcem in dušo za svojo državo.
Naši reprezentantje jim v tem pogledu ne sežejo do kolen…
Všeč mi je še Nizozemska in Španija.
Lp, očka12

no, pa se dejmo sfajtat. portugalsi so najlepši, najbolj njami in sploh naj naj. upam, da zmagajo. 🙂

hehehe katarina…….ne morm se fajtat okoli njhove lepote, če pa se strinjam, da so najlepši:))))

ajd, naj se javi ena, ki so ji portugalci grdi:)))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

:)))))) sicedr tut turki niso slabi.

Ajde ženske, da vidimo kakšem okus imate…
Napišite lestvico npr. 5. najlepših nogometašev (poimensko).
Kateri nogometaši pa vam niso všeč?
LP, očka12

New Report

Close