Najdi forum

Moški je lovec, ženska pa plen

To še velja ali so vloge zdaj obrnjene?

Pri kaki ženski tigrici je moški ena mjčkana miška :))

če imata oba velik ego, sta oba oboje 🙂

ne, moški izbira, ženska pa izbere

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


ja in najlepše pri vsem tem je, da ženske res mislite, da ste same izbrale)))

Oni si tebe izberejo, te okoli obrnejo z besedami, ko preučijo, kaj točno hočeš slišati in na kakšen način. Takrat ti začneš razmišljati, da bi izbrala njega – ampak on je tebe že izbral, zato ti je vse to govoril.

Kakor kje.
Vsekakor so pa danes ženske tako samozavestne, da same osvajajo, flirtajo, vzamejo od moškega kar rabijo in tudi odidejo. Ko to želijo.
Ne pa vse.

Drži, drži…….samo v današnjem času se lovec na koncu spremeni v plen:))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.


no ja, tole pa že kar preveč meji na eno močno manipulacijo, tako hudo pa spet ni, najbolje je, da tako žensko in moškega izbere ljubezen in ju poveže-brez skritih namenov , manipulacij in podbnega sranja


ja in najlepše pri vsem tem je, da ženske res mislite, da ste same izbrale)))[/quote]

fleš … ne govorim o ljubezni, govorim o življenju

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pri meni to še velja – sem raje plen, ki čaka na svojega lovca. ;-))

vsi smo nekaj časa eno in nekaj časa drugo

ljubezenska iskanja so en sam: Ti loviš!

Ne velja in tudi ni nikoli veljalo.

Vsa ta ljudska psihologija ni vredna počenega groša, ker poskuša komplicirane medčloveške odnose razložit tako, da bi jih kobajagi lahko razumel vsak butec, ampak jih vsak butec žal ne more razumeti.

Ljudje smo zmeraj lovci in plen v isti osebi ne glede na spol.

Ha,ha,ha ta pa je dobra tema

Se strinjam Janis.

Moški na juriš pa v lov za plenom, ženske pa v zasedi pričakamo svoj plen:))))))))

Razlika je samo v taktiki in stategiji lova:)))))

Ne eni, ne dugi pa ne vemo, da smo v obeh vlogah:))))))))

O uspešnosti posamezne strategije, pa bodo mnenja zmeraj deljena in marsikateri doktorat bo še napisan na ta račun:)….

Ne zamerit, danes sem razigrane volje kljub dežju:))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Zelo dobro povedano.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Ma to ne gre tako enostavno.
Sem plen, ker/kadar želim biti plen in sem tudi lovec, ker/kadar tudi to želim biti.

Če poenostavim: ne bo me ulovil, če se (u)lovit ne dam. Torej vse je s privolitvijo zavestno ali podzavestno.

Verjetno imate prav in smo vsi oboje.

Ma kje pa . Že dolgo je znano da so ženske tiste ki lovijo. Oči so tiste, zaradi katerih dedci ponavadi naredimo prvi korak.

bravo janis.

nasploh imam čez glavo a.) ljudske psihologije; b.) freudovih papig

---------- le vent nous portera...

New Report

Close