Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja poletje v Ljubljani in okolici

poletje v Ljubljani in okolici

Spoštovane,

prosila bi Vas za ideje kako preživeti poletje v Ljubljani in okolici z dvema majhnima otrokoma (2 leti in 2 meseca).
V mislih imam igrišča, po možnosti z malo sence, da bom lahko imela voziček v senci in kjer ni avtomobilov, pa sprehajališča – oddaljena od ceste, vendar pa primerna za voziček z buggy board-om, itd.

Vesela bom vseh predlogov.

Lp
S.

Jaz imam stare 5let, 3 leta in pa 3 mesece. sprašujem se enako. Razen Mosteca, Rožnika, Tivoli je že preveč na soncu sploh igrišče.

Iz katerega konca Lj pa si.

Kodeljevo, živalski vrt (zdaj enkrat bodo polletne karte – zelo poceni – 15 € za odraslega se mi zdi). Malo dlje pa še Volčji potok (arboretum).

nova
Uredništvo priporoča

Zelo lepo imajo urejeno za otroke v brunarici v Bizoviku (zraven teče potoček, narava, peskovniki, igrala …)

Jap, tudi mi smo v Bizoviku preživljali krasne trenutke. 🙂

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

A lahko katera napiše kako se pride do te brunarice v Bizoviku? Če začnemo iz avtoceste… Imajo tudi kaj za pojest in popit?

meni je super v ZOO – otroci do 2. let imajo zastonj. Meni je tam super.

New Report

Close