Glasba, film in fotografija

Kateri romantični film priporočate

Default avatar
Pozdravljeni

Kateri romantični film priporočate?
Želim, da je čustven.

Hvala
Default avatar
Mostovi Madisona
Default avatar
[quote poskusi]Mostovi Madisona[/quote]

Kakšen je originalen naslov (v angleščini)
Default avatar
Najini mostovi
Vzhod zahod
Jesenska pripoved
Pokora
Angleški pacient
Hladni vrh
P.S. Ljubim te
Pogumno srce
Default avatar
The Bridges of Madison County
Default avatar
Love Actually. Tudi moški ga imajo radi.

Pa originalen naslov Mostov Madisona je "The Bridges of Madison County", opis filma najdeš tukajle: http://www.imdb.com/title/tt0112579/
Default avatar
Najini mostovi je res enkraten film!!!
Default avatar
Čustven, če želiš osvojiti žensko, se odloči za film, v katerem ljubezen manj trpi kot v Najinih mostovih.
Default avatar
[quote streepova]Čustven, če želiš osvojiti žensko, se odloči za film, v katerem ljubezen manj trpi kot v Najinih mostovih.[/quote]

Hvala za ideje

Sem že poročen 8 let. skupaj z ženo si bi zvečer pogledala.
Default avatar
[quote čustven][quote streepova]Čustven, če želiš osvojiti žensko, se odloči za film, v katerem ljubezen manj trpi kot v Najinih mostovih.[/quote]

Hvala za ideje

Sem že poročen 8 let. skupaj z ženo si bi zvečer pogledala.[/quote]

Potem pa kar. Moje sodelavke so čisto ganjene nad tem filmov. Pravijo, da je najlepši in najboljši.
Default avatar
[quote streepova][quote čustven][quote streepova]Čustven, če želiš osvojiti žensko, se odloči za film, v katerem ljubezen manj trpi kot v Najinih mostovih.[/quote]

Hvala za ideje

Sem že poročen 8 let. skupaj z ženo si bi zvečer pogledala.[/quote]

Potem pa kar. Moje sodelavke so čisto ganjene nad tem filmov. Pravijo, da je najlepši in najboljši.[/quote]

Saj je. :)
Me pa preseneča, koliko tistih, ki ohajo in jokajo ob tem filmu pljuva čez vse tiste, ki varajo, so varali ali vsaj pomislijo na kaj takega. :)))
Default avatar
Vidim, da si moški :) Si že kdaj gledal ta film? Mislim na film "Najini mostovi". Je čustveno napet, ampak tako kot pravi predhodnica, v njem trpi ljubezen.
Default avatar
Nisem ravno navdušena nad žanrom romantična komedija, ampak film "Love actually" mi je bil pa zelo všeč. Mislim, da je bil slovenski naslov Pravzaprav ljubezen.
Default avatar
Na kratko. Ženska ima moža in vse je utečeno in nato jo "odkrije" nekdo drug - ne le njo, kot žensko, ampak ji odpre oči, da ni samo žena in gospodinja, ampak tudi ljubimka, lepotica, očarljivka..
Default avatar
Moja Afrika (Out of Africa). Druga sestra Boleyn (The other Boleyn girl).

LP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney)
-------------------------------------------------------
Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
Default avatar
No ja ŽogiNogi, The Other Boleyn Girl je bolj zgodovinska drama, kot romantičen film za stiskat se. Še posebej, ker je konec precej... khm, zgodovinsko točen ;-)

Love Actually tudi jaz iz srca pripročam. Tudi moškim je všeč :-)
Default avatar
[quote Žogica Nogica]Moja Afrika (Out of Africa). Druga sestra Boleyn (The other Boleyn girl).

LP[/quote]

The Other Boleyn Girl je sicer the best film, ampak "romantičen"? Bolj spletkarski in o merjenju moči.

Še posebej, ko Anne odsekajo glavo:)
Default avatar
Love Actually je res en tak fletkan film, za srček pogret. :)
Default avatar
Mnja no, meni je všeč. :) Onih romantičnih, ko polzi slina iz kotičkov ustnic pa nekak ne prebavljam najbolje (kakšnih sluzastih romantičnih komedij). :)

LP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney)
-------------------------------------------------------
Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
Default avatar
Love actualy......... enkratno!

Drgač pa še Noting Hill če ti je Hugh Grant všeč.

Mata oba tako veselo zgodbo, ker tisti resni, ko kot pravijo trpi ljubezen lahko pokvarijo romantičen večee.