Forum.Over.Net

Starševski čvek

čuden sms

Default avatar

renata***

Sinoči sem dobila en čuden sms z neznane številke - Pokličite na to številko ali mi napolnite račun z Mobikartico ali Moneto.

????? Se je kateri že zgodilo kaj takega?
Default avatar

maaamaaa

meni se to dogaja pogosto...
vendar dobim ta sms od hčerk :-)))
Default avatar

cec

To te je klical nekdo z predplačniškim in praznim računom. Meni se to pogosto dogaja; kliče sin, fotr - filaj :))
Default avatar

metulka

Pa ljudje (fantje in punce) ponujajo svoje usluge prek internetne kamere v zameno za polnjenje mobi računa. Lahko da je kdo narobe odtipkal številko. :)
Default avatar

Marko

[quote cec]To te je klical nekdo z predplačniškim in praznim računom. Meni se to pogosto dogaja; kliče sin, fotr - filaj :))[/quote]

Zakaj bi kar filal, če sploh ne veš komu boš nafilal?!
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

cec

[quote Marko][quote cec]To te je klical nekdo z predplačniškim in praznim računom. Meni se to pogosto dogaja; kliče sin, fotr - filaj :))[/quote]

Zakaj bi kar filal, če sploh ne veš komu boš nafilal?![/quote]

Moj odgovor ima dva dela.
Default avatar

metulka

[quote Marko][quote cec]To te je klical nekdo z predplačniškim in praznim računom. Meni se to pogosto dogaja; kliče sin, fotr - filaj :))[/quote]

Ukaz je ukaz. :)

Ti pa si slika.
Default avatar

cetrtic

Ja, vsak dan. Mi hči pošlje nujnega, da ne prazni kartice. Ko je poslala prvič, sem kar pobuljila, ko pa je prišla domov, me je vprašala, zakaj je nisem poklicala. če dobim ta sms pokličem, da vidim kdo je. Če se kdo zafrkava, se tudi oglasi ne in je poroblem rešen. NIKOMUR pa ne filam računa.
Default avatar

frnikula

Točno tako sporočilo sem jaz dobila in to niti ne na mojo mobilno številko, ampak na internet, ker imam simobilov paket. Nisem mogla verjet, ker te številke tudi nihče ne pozna...Seveda nisem filala, ampak me je pa malo zaskrbelo, kaj je to zaena reč.
Default avatar

Marko

[quote cec][quote Marko][quote cec]To te je klical nekdo z predplačniškim in praznim računom. Meni se to pogosto dogaja; kliče sin, fotr - filaj :))[/quote]

Moj odgovor ima dva dela.[/quote]

Hočeš povedat...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345