Najdi forum

Prosim naj mi nekdo pove, kakšna je razlika med prijaznostjo in osvajanjem!
Kako naj vem, če me nekdo osvaja ali je samo prijazen z menoj, ker sem mu pač simpatična.
Pa recmo da se to dogaja že neki let.

Ali ima prijaznost zmeraj “nekaj za bregom”?

jaz osebno mislim, da prijaznost nima ničesar z osvajanjem. osvajanje pa itak čutiš, sploh, če ti paše.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Če je prijazen do vseh, potem je samo prijazen. Če pa je prijazen samo do tebe, te osvaja. Recimo, da je temu tako… ;-)) haha…

nova
Uredništvo priporoča

a je to možno, da je človek prijazen samo do tistega, ki ga osvaja, do vseh drugih pa ne?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Potem od takega samo bejži !

Potem od takega samo bejži ![/quote]

Ja, ker tak kmalu tudi to tebe ne bo več prijazen.

No, saj jaz si sploh ne predstavljam, kako je lahko kdo neprijazen.
Ampak če hočem videti, kakšen je kdo v odnosu, bolj gledam, kakšen je do drugih, kot pa kakšen je do mene. Ker takšen kot je do drugih, bo prej ali slej postal tudi do mene. V začetku je vsak malo zadržan, ne ve, kako bi, kaj “sme” in kaj “ne sme”… Ko pa zavore popustijo, je takšen, kot je.

uf mogoče ste me malo narobe razumeli.

je čisto povprečno prijazen, do vseh. do mene pa recmo malo bolj povprečno. ampak še vedno ne mormoreč, da je to osvajanje. ali pa tudi…

enostavno ne vem kako to dvoje ločit.

pa malo sva oba zadržana in hm, previdna?
saj veste kako je… 🙂

torej če kdo ve za kakšen NEDVOUMEN znak, ki bi nakazal, da je to ni več samo prijaznost, bom zelo vesela 🙂

Potem od takega samo bejži ![/quote]

Ja, ker tak kmalu tudi to tebe ne bo več prijazen.[/quote]

jao, jst ne znam več slovensko!! al me pa nihče več ne razume.
v prevodu; to je bilo samo retorično vprašanje :))

ne se bat zame :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Lahko je bolj prijazen tudi zato, ker ima do tebe nekoliko več rešpekta kot do drugih. Razlogi za to pa so lahko zelo različni. Lahko te res bolj ceni kot druge, lahko pa se te samo bolj boji… Ne vem, boš morala sama ugotoviti, v čem je stvar. Probaj situacijo malo sprostit (s kakim humorjem), da ne bo čutiti kakih zadržkov, pa boš videla, kakšen bo, ko si bo upal se malo več odpreti.

Če ta prijaznost traja leta samo ob slučajnih/službenih srečanjih, temu ne moreš reči osvajanje.

[/quote]
Lahko je bolj prijazen tudi zato, ker ima do tebe nekoliko več rešpekta kot do drugih. Razlogi za to pa so lahko zelo različni. Lahko te res bolj ceni kot druge, lahko pa se te samo bolj boji… Ne vem, boš morala sama ugotoviti, v čem je stvar. Probaj situacijo malo sprostit (s kakim humorjem), da ne bo čutiti kakih zadržkov, pa boš videla, kakšen bo, ko si bo upal se malo več odpreti.[/quote]

reka: ja se mi zdi, da bo tole blizu.

srečanja so pogosta, dostkrat niso slučajna, še manj službena…

New Report

Close