Najdi forum

OTROŠKO SPANJE

Ali ima katera od vas kakšne izkušnje z izboljšanjem spanja dojenčka s pomočjo knjige Otroško spanje- brez joka v sanje avtorice Elizabeth Pantley? To je namreč moja zadnja šansa, preden se mi utrga od celoletnih neprespanih noči in dni. Lep pozdrav- S.

Pozdravljena,

knjigo sem z veseljem prebrala, a mi je le potrdila, da delam prav. Otrokovo uspavanje in spanje se zato ni nič izboljšalo, sem pa vsaj vedela, da sem preskusila vse možnosti. Ponoči me je mali precej utrujal do odhoda v vrtec pri 13M, od takrat večinoma spi ponoči v enem kosu in tudi zvečer kar pridno zaspi.

Želim vama spanje v enem dolgem kosu, Neja

Pozdravljena Sana,

Jaz delam po knjigi sele 6 dni, tako da je za zakljucke prezgodaj. Vidim, paa nekaj napredka. Sigurno sem izboljsala 2 stvari, Otrok mi po rutinskem obredu, zaspi sam brez dude v posteljici. Prej ga je bilo treba hoditi gledat in mu popravljati dudo. Jasno mi je tudi iz zapiskov ob katerih nocnih zbujanjih (2-5 krat na noc) je potreboval hrano (dojenje 15 min) in kdaj crkljanje (dojenje le 3 minute). Tako sedaj dojim ko se zbudi po 3 zjutraj (spat greva okrog 9h) pred tem pa ga le crkljam in mu pojem. Se vedno ga moram vcasih dvigniti torej se zame ni bistveno spremenilo stevilo vstajanj a vseeno vrejamem v to, da bo morda kmalu bolje, saj vcasih pa tisto bujenje ob 1h, ko bi se le crkkljal preskoci. Meni se zdi, da imava boljsi ritem in vec predvidljivosti. Vseekakor pa kot pravim mislim, da je se prezgodaj. Nameravam pa vztrajat ker nimam nic zgubiti. Aja stara sva 5 mesecev. Lep pozdrav in cim vec spanja.

Meni je pri prvi iuspelo, tudi s pomočjo te knjige, ne vem pa, če samo zaradi nje.
Pri drugi mi ne gre in ne gre.

lp

Meni se je izkazalo, da ni ravno najbolj uspešno

New Report

Close