Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Stilski nasvet oz. pomoč

Default avatar

Binka

Lepo prosim, če mi lahko podate en stilski nasvet in sicer:
grem na eno bolj fino zadevo in bom oblekla krilo (črno , nekako ravno do kolen). Zanima me
ko je z najlonkami? katere barve mi priporočate oz se nosijo zraven? črne ali kožne?
ZAenkrat imam doma črne z rahlim vzorčkom ob strani.
Ali bo izgledalo čudno če bom imela najlonke, čeprav bo zunaj ful toplo - dogajanje bo čez dan.
Nekako se mi zdi, da ne morem biti brez, ker prvič se ne počutim dobr in drugič, ker imam noge bolj take šekaste al kak naj se izrazim (niso take lepe, gladke).

Joj upam, da ste me razumeli. Sm malo zakomplicirala ampak ponavadi nosim bolj casual zadeve :)

Hvala!
Default avatar

repatica

če se ne počutiš dobro brez najlonk potem izberi čimbolj svetle kožne barve - da bodo čimmanj opazne.
Default avatar

andii

Kaj pa mrežaste najlonke, da ti ne bo pretoplo?
Sicer pa prodajajo 10 den najlonke, ki so namenjene prav nošenju poleti. Ker so tanke, je večja možnost, da se strgajo, zato bo verjetno bolje, da vzameš kožne.
Default avatar

*Ena Barbara*

samo kožne! Pa za vsak slučaj si daj še ene dvoje v torbico, če se ti slučajno strgajo. Če boš vzela mrežaste - pa tudi samo v kožni barvi.
Default avatar

*registrirana

Ce je bolj fina zadeva (uglajena), potem kozne 8 den najlonke.
Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.
Default avatar

frg,

Obvezno kožne, sam črne ne, ker boš izpadla zelo smešno
Default avatar

Fashionista.si

Točno tako, kot so pisale pred mano. Če bi bila jesen ali zima, bi komot obula črne nogavice, spomladi ali poleti pa so (razen za na pogreb) kožne mnogo bolj primerne. Mreža se že nekaj sezon ne nosi več (ali se vsaj ne bi nosila, če upoštevate smernice).

Torej navadne kožne nogavice, običajno so 15-denske (debelejših ne jemat), lahko tudi 10 ali 8-denske. Te so bolj fine, ampak se pa tudi veliko prej strgajo.

So pa kožne žabe zelo aktualne še sploh, odkar je Kate Middleton taka stilska ikona, saj jih mora ona kot članica kraljeve družine nositi non-stop.

LP,
Lenka
http://www.Fashionista.si
Kaj naj oblečem?

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek