Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Zdravljenje raka z imunoterapijo dr. Klehra

Zdravljenje raka z imunoterapijo dr. Klehra

Pozdravljeni !

Zakaj naša uradna medicina zavrače zdravljenje raka po metodi dr. Klehra iz Salzburga? Pooznam gospoda, ki se mu je že po prvi terapiji (2 x po 5 dni) bistveno povečalo število odmrlih rakastih celic v krvi.

Hvala za odgovor.

Vidiš, jaz sem pa poznala dekle, ki je namesto kemoterapije rajši poiskalo imunoterapevta (ne vem, če je bil ravno po metodi dr. Klehra). Bilo je neko kratkotrajno izboljšanje, vseeno pa je po pol leta umrla. Nihče pa ne ve, kako bi bilo, če bi se zdravila pri onkologih.

Želim povedati, da nam posamezni primeri kratkotrajnega izboljšanja ali pa tudi ozdravitve o neki metodi ne povedo veliko. Zato zdravniki vodijo register raka, pa še vse mogoče statistike o uporabljenih terapijah in njihovih učinkih, in na osnovi tega presojajo učinkovitost posameznih metod zdravljenja.

O konkretni metodi in zakaj je naši onkologi ne izvajajo ti pa ne znam odgovoriti.

Se strinjam z Marjetico. Po drugi strani pa prvič slišim, da se merijo odmrle rakaste celice v krvi. Kako?

Kristina Modic SLOVENSKO ZDRUŽENJE BOLNIKOV Z LIMFOMOM IN LEVKEMIJO, L&L http://limfom-levkemija.org/ http://nazajvzivljenje.si/ http://dajsenaseznam.si/ http://najboljsanovica.si/ FACEBOOK Skupaj na poti do zdravja: https://www.facebook.com/Skupaj-na-poti-do-zdravja-768520533244733/ [email protected]
nova
Uredništvo priporoča

Ta metoda je v Salzburgu znana in je tudi učinkovita, nekje imam shranjen link od te oddaje labirint na TVSLO, kjer jo je dr. Khler predstavil. Vredno ogleda in premisleka. Ne vem, zakaj nekateri ne dopustijo možnosti, da se na področju odkrivanja izboljšanja kvbalitete živlnjenja obolelim za rakom dejansko izboljšuje.

Pozdravljeni!

Gospod nima(žal)nobene terapije….

Pošiljam uradni naslov: http://www.klehr-dr-med.de.

Tole je pošastno drago,zato ne drži,da zdravje nima cene. Ima jo in to zelo visoko.

Glede odmrilih rakavih celic vem le toliko, da je vrednost nečesa v krvi- bilo pred terapijo okrog 500 enot, žez štirinajst dni pa okrog 1300 in naj bi se nanašala na odmrle rakaste celice.

Res je drago, ampak če pomaga, cena ni pomembna. Saj če vpišete npr. v Google Labirint se odpre spletna stran RTVSLO in poiščete po datumu, žal sem pozabila točen datum, ko je bil g. doktor v tej oddaji in je tam podrobno razloženo vse, tudi cene. Mislim, da je bilo enkrat v aprilu.

No,saj dilema je ravno v tem, da se ne ve, če res kaj pomaga. Ena moja znanka je vzela kredit, da je šla v Salzburg na zdravljenje, pa ji ni nič pomagalo.

Saj morda bodo ugotovili, da je statistično metoda vseeno učinkovita in jo bodo začeli uporabljati tudi drugod, ne samo v Salzburgu. Ampak dokler teh ugotovitev ni, pa pač ne moremo vedeti. Na posameznih primerih se ne da kaj dosti sklepati.

Ja, verjetno je odvisno tudi od tega, v katerem stadiju je rak. Saj to baje naj ne bi ozdravilo, pač pa podaljšalo življenje za nekaj časa, vsaj tako sem jaz razumela takrat, ko je razlagal po TV. Je pa govoril tudi en gospod iz Slovenije, ki se zdravi z njegovo metodo in pravi, da mu pomaga, ima pa raka na pljučih.

Imunske terapije pomagajo na vec nacinov.

Kdor dobiva kemoterapijo, jo lazje prenasa, se mu ne poslabsa kri tako hitro; zato bolnik ne more trditi, da mu je pomagalo, ker tega sam ne opazi. V zahvalo imunski terapiji mu kemoterapija ne skodi toliko in se lahko zdravi dlje in je uspeh bolj siguren. Ni pa siguren, ker je vse skupaj odvisno od vec dejavnikov.

Pomaga tudi po operaciji, da ne pride do recidiva.
Kdor ima inoperabli tumor, ga lahko dolocena imunska terapija v kombinaciji pomaga unicevati ali zmanjsati ipd.

dr. Klehr ima svojo ambulanto za rakove bolnike v Salzburgu in v Münchnu.
Zadeva je v tem, da ne dela nic drugega kot delajo to heilpraktiki, le da noce povedati kaj dela. In kdor ne pove kaj dela, se obnasa sarlatansko. Mislim, da je pri njemu isto, da ne pridejo v postev bolniki, ki imajo “pretanko kri”.

Z imunskimi terapijami se naj ljudje ne igrajo sami, ker lahko vodijo tudi do autoimunskih bolezni, ce se ne kombinirajo…

lp

Ne želim, da se tole sliši nesrmano ali kakokrkoli, ampak mislim, da ko je človek enkrat tako daleč, da ne pomaga več nič, je vredno poskusiti vse, tudi metodo dr. Khlera. Konec koncev nimaš kaj izgubiti in mislim, da bi vsak od nas, ki bi se znašel v brezizhodnem položaju poskušal vse. Izgubiti konec koncev nimaš kaj. Sama sem prakticirala že veliko stvari, nekatere pomagajo, spet druge ne, vse skupaj je odvisno od velikega števila dejavnikov, ki potem tvorijo neko celostno sliko. Vse pa je odvisno tudi od človeka, nekaterim bo nekaj pomagalo za vsaj določen čas, nekaterim spet ne in jim bo pomagalo kaj drugega. In ne moremo trditi, da je neka stvar slaba, če je niti ne poznamo ali preiskusimo – konec koncev, nekaterim pa le pomaga.

Jaz pa razmišljam malo drugače, kot N.G. Glede metode dr. Klehra nimam pojma, da ne bo pomote. Morda bom tudi sama iskala kdaj njegovo pomoč, če bom vanjo verjela, tega nikdar ne veš.

Ampak zagotovo pa ne bom tekala okrog od enega do drugega alternativca samo zato, ker ‘nimam kaj izgubiti’. Prvič, vsi ti možakarji in vse te ženske ponavadi stanejo zelo veliko denarja. Človek,ki je dalj časa na bolniški ali morda celo invalidsko upokojen, ima ponavadi majhne lastne dohodke, stroškov pa vseeno ni tako malo. Tako da si s takimi izleti lahko kaj hitro v finančno breme svojim bližnjim. Za neke obupne poskuse, v katere niti sama ne verjamem, pa jaz svojih ljudi ne bi spravljala v dolgove. Drugič, če je človek bolan, mu pot v Salzburg ali nekam na Hrvaško ali pa tudi v Maribor predstavlja ogromen napor in mu jemlje energijo. Pa konec koncev tudi tisti čas, ki ga vložiš v obiskovanje zdravilca ali alternativca ali kar že, tudi tisti čas bi bil lahko porabljen za kaj drugega. Pa četudi samo za počitek na sončku. Ko bom enkrat res na koncu, upam, da bom toliko zrela, da bom znala v miru preživeti svoje zadnje trenutke. Pa da bodo moji bližnji toliko uvidevni, da bodo to spejeli.

Pod zadnji prispevek se povsem podpišem. Tudi sam sem mnenja, da lahko z brezglavim tekanjem od poncija do pilata precej izgubiš. In sicer, izgubiš prav tisto, kar je takrat najbolj dragoceno – to je čas. Naj se sliši še tako čudno, a dejstvo je, da pride trenutek, ko se iz stališča fizičnega zdravja ne da narediti ničesar več. Žal je tako. In če takrat izkoristiš čas, ki ti je preostal, za to, da urediš svoje življenje in odnose. Da zbereš svoje misli in se sprehodiš čez najlepše trenutke svojega življenja v družbi ljudi, ki so ti najbolj pri srcu, si po mojem naredil največ… in tudi tistim, ki ostajajo, močno olajšal žalovanje. Taka je pač moja izkušnja. Zato sem tudi mnenja, da je z zelo slabo prognozo koristno seznaniti tako bolnika kot svojce. Na začetku je sicer šok, a kasneje se zadeva lahko obrne v veliko lepše slovo, kot bi bilo sicer. Je pa res, da izhajam iz tega, da je smrt – enako kot rosjtvo – del življenja in z njim neločljivo povezana.

Saj se po eni strani strinjam, samo mislim, da pa si vsak želi še kar največ časa preživeti z ljudmi, ki mu poemnijo največ in že zaradi njih in seveda tudi sebe, je vredno poskusiti vse. kaj pa veš, če se bodo potem, ko nas več ne bo, ne bo kdo vprašal, kaj pa bi bilo, če ne bi poskusil še tiste metode, morda pa bi pomagalo? Saj to ni brezglavo tekanje, to je vendar naše življenje in mislim, da se je zanj vredno boriti z vsemi močmi. In naši svojci bodo tudi to razumeli, kajne?

Moj oče se že nekaj časa zdravi v Salzburgu. Zdravljenje je zelo uspešno oz moram reči da rak na plučih ne napreduje. Star je 72 let in na OI so mu dali nekje upanja za 2-3 mesece. Sedaj je že več kot leto in prestaja bolezen brez problemov. V Sloveniji so ga sicer hoteli operirati toda ko so ga odprli je bil rak tako razširjen da so opravili samo punkcijo. Nekako smo izsilili kemoterapijo samo zaradi tega, da ga moralno podpre. Njo je nekako prestal vendar se mu je stanje precej poslabšalo- imunski sistem se mu je čisto porušil in velika nevarnost je bila da bo umrl od samozastrupitve. Po zdravljenju na OI so ga poslali domov v izredno slabem stanju. Zatem sem izvedel za DR Klerh-a v Salzburgu. Sedaj ima za sabo že kar nekaj imunoterapij. Počuti se ODLIČNO zopet lahko sam hodi, vozi avto-na zadnjo terapijo se je sam peljav z avtom v Salzburg. V glavnem kot noč in dan. Zelo važen je stadij v katerem se bolnik odloči za zdravljenje in v psihi samega bolnika. Mi imamo zelo dobro mnenje v tej terapiji seveda pa se je treba zavedati, da zadeva ni tako poceni. Nas otrok je šest in vsak prispeva 100eur mesečno saj je vendarle naš ATA in o tem sploh ni vprašanje. Vsak trenutek življenja z njim je vreden tega, če pa vidiš uspeh pa je to še toliko več vredno.

Lep pozdrav vsem in veliko zdravja Klavdija

Ga. Klavdija!

Lepo bi vas prosila za malo več informacij: kako je zdravljenje potekalo, ali je moral oče ostati v Salzburgu več dni in koliko, na kakšno obdobje je hodil oz. še hodi na terapije ter koliko je vse skupaj stalo?

Za odgovor se vam najlepše zahvaljujem.

lp, j

j in ostalim sem že po emailu obširno odgovoril. Za ostale na kratko:
Terapija oz zdravljenje je prvo 2×5 dni skupaj vsako naslednje 1x5dni. Obdobja med terapijami so različna odvisno od vrste raka in stanje bolnika. Oče trenutno hodi s 6 tednskimi zamiki. Prva terapija (2X5) stane 4600eur+40 ampul 2400eur+stanovanje v Salzburgu za 14 dni 500 eur=7500eur. Naslednja 1X5 2200+stanovanje 5 dni 200eur=2400EUr. 40 ampul, ki jih plača v Salzburgu so nekje za 100 dni (vsaki drugi dan) zdravljenja, nato dobi za naslednji tretma. Prilagam tudi povezavo na oddajo ki je bila na TV2-Labirint.

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rplayer&op=pop&id=rp3970

Lep pozdrav vsem in ostanite zdravi kajti to je največje bogastvo

Izkušnjo z dr. Khlerom sem poslala pred 14 dnevi za objavo v Delo in Nedeljski dnevnik, vendar doslej še ni bilo objavljeno, upam da bo. S
tem želim opozoriti vse tiste, ki razmišljajo o tem, da bi poiskali pomoč
pri dr. Khleru. Naše razočaranje je nepopisno ! Mnogo ljubezni in zdravja želim vsem, ki boste brskali po teh straneh ! Marina

Draga Marina, zelo hudo mi je ob tem, kar tu opisuješ. Moje sožalje ob tvoji izgubi.

Menim pa, da je situacija, kot si jo opisala, zrela za prijavo kriminalnega dejanja.

Draga Marina,

vse to ti verjamem in te razumem, kako se pocutis.
Tudi moje sozalje.

Prebrala sem celo zgodbo. Tudi cena je grozna. Kdo pa nudi to stanovanje? Se placa to tudi dr. Klehru, ali ste morali to poiskati privatno?

Vseeno gledam tudi malo drugace. Mene cudi, da ti pises, da ste kupili injekcije pri dr. Klehru. Ali Vas ni poslal z receptom v lekarno po inekcije? Ali je imel svoje inekcije? Je kaj napisano na teh ampulah, na kaksnih nalepkah? Ali so slovenski zdravniki lahko vedeli, kaj je bilo v teh inekcijah, da bi lahko preprecili interakcije zdravil?
To je zelo pomemben podatek, ker je prodaja zdravil v ambulanti ali v bolnisnici prepovedana. Sam lahko sicer proizvaja zdravila, vendar se lahko to tudi preveri, ce ima za to posebno dovoljenje.
Ce je kje kaj napisanega, potem mi sporoci rajsi na naslov:
[email protected], ker ne bi bilo dobro, da bi kdo delal kaksne samoposkuse.

Sicer, kolikor jaz vem, to zdravljenje ni nevarno; saj kolikor vem, on najprej pregleda kri. Nevarno je, ce se pri razstrupljanju ne pije dovolj tekocine, potem jetra ne prenesejo tega. Clovek umre potem zaradi jeter, ampak ne zaradi raka na jetrih. O tem je pisal ze tudi en poznan zdravnik, se ne spomnim zdajle imena.
Kot laik prehitro obdolzujes in morda tudi napacnim verjames. Zato vseeno nocem potegniti s komerkoli. Tu se ne ve, zakaj je prislo tako. Morda oce ni razumel, koliko tekocine mora spiti na dan, ali teh napotkov ni jemal povsem resno; potem bi bilo razumljivo, da mu je slo cedalje slabse. Morda niso vedeli nasi zdravniki, kaksno zdravljenje je imel v Salzburgu. Morda so, ko so videli, da so jetra zanic, samo trdili, da se je rak razsiril tudi v jetra. Morda pa je res sel prepozno v Salzburg. Morda je dobival zdravila, ki so bila kontraindicirana katerim zdravilom, ki jih je dobil v Sloveniji.
Zato je vedno nujno, da vsi zdravniki vedo, kako je zdravil kateri zdravnik. Zakaj niste povedali onkologu, saj ce ste sli k dr. med. Klehru, potem niste sli k nekemu zdravilcu. On je tudi zdravnik, ce pa nima oznaceno kaj je na zdravilih, potem bo zdravstvo za njega kmalu preteklost.
S tem clankom res ne bos pomagala drugim bolnikom, ker ne vemo, kaj je bilo res. Ceprav se enkrat ponavljam, da ti vse verjamem.
lp

Klavdija1,
tule je malo nerazločno napisano, ker ne vem, kam naj postavim vejice.
Mi lahko napišeš posamezne postavke v vsako vrsto posebej pri prvi terapiji.

Prva terapija (2X5) stane 4600eur+40 ampul 2400eur+stanovanje v Salzburgu za 14 dni 500 eur=7500eur.

Potem pri drugi terapiji je bolj razumljivo.
Najlepša hvala za odgovor.

New Report

Close