Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MUZEJSKI VLAK-PRODAM KARTO

MUZEJSKI VLAK-PRODAM KARTO

ZA muzejski vlak prodam karto, sicer stane 65eur, jaz dam za 50.

verena

Ti pa že eno leto to karto prodajaš? Pa šenkaj jo….

no, pa mi ti šenkaj 65eur.

verena

Kakšno karto, za kateri muzejski vlak? Daj napiši malo več-

Spletna stran: http://sl.europcar.si/posebna-ponudba/muzejski-vlak
VOŽNJA Z MUZEJSKIM VLAKOM S PROGRAMOM – GORIŠKA BRDA

Ob 8.50 nas bo muzejski vlak odpeljal z Jesenic, mimo Bleda in Bohinja proti končni postaji Kanal.

Za ljubitelje vožnje z vlakom bo ta skoraj dve uri dolga vožnja po Bohinjski progi prav gotovo enkratno doživetje. Pogledi na Blejsko jezero, na številne soteske in grape, vožnja skozi predore, med katerimi je najdaljši dolg kar 6327 m… Vsekakor pripravite fotoaparate in kamere!
Na vlaku vas bodo spremljali vodniki in animatorji, ki bodo poskrbeli za dobro vzdušje in vam postregli z informacijami o vlaku in progi, po kateri se boste peljali. Del vlaka je tudi poseben bife vagon, kjer se boste lahko odžejali in kaj malega prigriznili.

Ob 10.52 nas bodo na železniški postaji v Kanalu čakali avtobusi in v spremstvu vodnikov se bomo peljali ob Soči mimo Anhovega in Plav, v skrajno zahodno slovensko deželo – Goriška Brda, med slikovite vasice, vinograde in sadovnjake.

Na poti do Dobrovega se bomo ustavili ob 23 m visokem razglednem stolpu v Gonjačah, na katerega se bomo lahko povzpeli in Brda se nam bodo razprostrla kot na dlani. Z malo sreče bomo lahko uživali v prelepem razgledu na Furlanijo, Julijske Alpe in Dolomite, na Vipavsko dolino in Kras.

Nato se bomo odpeljali mimo srednjeveške vasice Šmartno v središče Goriških Brd, Dobrovo.

V eni od lokalnih restavracij bomo imeli kosilo, poskrbljeno bo tudi za zabavo. Pred odhodom domov si bomo ogledali še največjo vinsko klet v Brdih, kjer si bomo za popotnico lahko kupili tudi kakšno izmed vrhunskih briških vin.

Ob 16.35 se bomo v Novi Gorici vkrcali na parno lepotico in se odpeljali nazaj proti Gorenjski.

Timijanka, tokrat sem prijavljena z drugim imenom, ker nisem na svojem računbalniku…sem pa vesna1975. Takole je, moji sorodniki so bili tam lani in jim je bilo ful všeč, jaz sem pol kupila karto, pa ne imela časa iti zdaj se mi pa ne da…..Če si iz Lj, moraš priti do Jesenic, kjer se zadeva začne.
Te zanima?

New Report

Close