Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! polet z balonom

polet z balonom

Prosim za vaše izkušnje, vse morebitne informacije o poletu z balono.
Kdo nudi cenovno najugodnejše in seveda kvalitetne polete.
Partnerju bi rada podarila polet z balonom, seveda pa bi jaz šla zraven-ha-ha.
Kraj poleta pa ni strogo določen, le da je lep polet, z lepim razgledom.

Vnaprej hvala za koristne informacije in lep dan.

Darilo ni poceni sem pa bila vesela, da sem za rojstni dan dobila darilni bon polet z balonom z dve osebi. Bilo je krasno in nepozabno. Darilni bom pa je bil kupljen mislim, da preko spletne strani mojedarilo.com

Kje si-sta pa letela?

nova
Uredništvo priporoča

-nja, dobro bi bilo vedeti vsaj z katerega konca Slovenije prihajata. 🙂

Mi smo leteli nad Barjem in je bilo krasno.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Veš, načeloma je res vseeno kje bo polet, saj je Slovenijo tako lahko prevoziti v najkrajšem času.
Pomembnejše je, da je res dober razgled.
Sama pa sem se spreševala prav o pogledu na Barje in Ljubljano. Bom vzela na znanje.
Lp

Nad ljubljanskim barjem

Moja starša sta šla. Oče je bon kupil mami za rojstni dan v Merkurju. Merkur je bil tudi precej cenejši kot ostali ponudniki. Šla sta nad Ljubljano. Sama pa bi definitivno šla najraje iz Bleda.

Kupiš ga tudi v Merkurju, pri blagajni imajo škatle, v katerih je kupon za polet in kozarec za šampanjec, ki ga dobiš za spit po končanem poletu. Če imaš Merkur kartico, je še malo ceneje. Za polet se pa potem sam dogovoriš, kdaj bi ti ustrezalo. Menda je super.

Tudi jaz letela z Merkurjem 🙂 Letijo pa iz vseh koncev, mi smo šli nad Štajersko 🙂

hvala, bom pogledala v Merkur

lep dan

Še enkrat hvala, za pomoč, ker 30€ je pa že bistvena razlika v ceni in za 60€ še pridemo skoz, vse drugo pa že boli.

lep dan

Moja sodelavka je letela z Merkurjem mesec dni nazaj. Je rekla, da je bilo tako noro, da bi šla takoj še eno rundo in to tisti hip ko so pristali. Zelo ji je bilo všeč, ko so se tako nizko spustili, da so si lahko natrgali liste z drevesa.

Srčno upam, da bo tudi meni uspelo letos poleteti.

hvala, sem že odločena za Merkur.

Sporočam, da sva že izvedla polet z balono in bilo je res lepo!

Ola!

Tudi sama sem že poletela z Merkurjem, priznam, bilo je lepo, potem pa sem od sodelavk dobila bon od letimo.si… prej ne bi nikoli verjela, je pa velika razlika, kako izgleda polet skupine ljudi, ali pa le štirih – kot je sopotnik omeli: greš z avtobusom, ali pa s taksijem 😉 – no, temu primerne so seveda finančne zadeve.

Pa prijeten polet tistim, ki ga še načrtujete!
Manca

Bi lahko napisala kaj več?
Kje sta letela, kako je bilo in koliko sta oz. si plačala za polet, saj tudi sama načrtujem, da bi fanta presenetila tudi v tej smeri 😉

No takole .. polet z Merkurjem je primerljiv z avtobusnim prevozom, kjer se vsi derejo povprek, ničesar ne moreš vprašat pilota .. čist brezveze.
Sam sem z ženo letel z Ekopool (www.balonarstvo.com) nad Celjem. V košari smo bili trije + pilot, pogovarjali smo se z ljudmi, obirali koruzo iz balona, trgali listje nad gozdom po vrhovih.
Polet z balonom je preunikatna zadeva, da bi ga uničil zaradi 30 EUR razlike

Kolikor denarja, toliko muzike. Poleti v manjših skupinah so bolj doživeti in enkratni. Najslajši pa je polet samo v dvoje s pilotom, šampanjski polet.

Je pa tudi merkur sedaj dvignil ceno na 100 eur na osebo (razen če imaš njihovo kartico), tako da ne vem kdo bi še kupil pri njih darilo, ko pa te za isto ceno peljejo vsi manjši ponudniki poletov z balonom, kakovost pa je na 3x višjem nivoju.

velike skupine, male skupine, razlika je velika!!! Letel sem že z Merkurejem s katerim sem bil izredno zadovoljen, čeprav smo polet 2x prestavili zaradi premočnega vetra je v tretje uspelo in je bilo čudovito. Svak pa je letel v manjšem balonu( 3 potniki + pilot) in prišel domov precej buškast. Bojda so se z košaro prevračali po travniku…
Mislim, da je precejšna razlika med profesionalno ekipo in športnimi letalci….

Takole je…za vse navdušence…
Mali balon ali veliki balon…. čisto isto je…. jaz sem letel z MERKURJEM in bilo je super.. bilo nas je 20 v košari..Imel ogromno prostora..
Letel sem pa tudi z Ekopool-om.. v košari smo bili 4 … nikjer nobenega prostora….

Nekateri radi letijo z malimi baloni, nekateri pa prepustijo uživanciji in lepoti neba..

Ampak to je samo moje mnenje …

New Report

Close