Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bi se lotili?

bi se lotili?

Česa bi se lotili, če bi si želeli postati najbogatejši zemljan/ka?

vsak, ki ima tak recept, se ga je že lotil in ti ne bo razlagal “poslovnih skrivnosti” tukaj 🙂

Samo delo in to, da se nečesa lotiš, ni dovolj.
Predvsem je potrebno imeti veliiiikoooo sreče oz. pomembno je biti ob pravem času na pravem mestu, potem je pa čisto vseeno, s čim se ukvarjaš.

Samo ena stvar ne bo dovolj.

Mislim, da si večina ljudi ne želijo postati tako zelo bogati?
Ali pa se motim?

lp

Ampak daj no vsaj malce nam prišepni o tem tvojem receptu, čisto potiho:)))

Jaz prav gotovo ne, bi bila čisto paranoična, da mi ne ugrabijo otrok, me oropajo,…. Seveda bi imela več kot sedaj, ampak miljarde pa v enem samem življenju res ne potrebujem.

Ampak prav bi ti pa vseeno prišla?

Kdo je bolj bogat, tisti ki si lahko vse kupi, ali tisti, ki nič ne potrebuje?

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Da ustvariš poslovni imperij, sigurno ni dovolj, da se usmeriš v eno stvar. Razen če izumiš nekaj popolnoma novega, revolucionarnega, kar vsak zemljan preprosto mora imeti in je pripravljen za to dosti plačat. Te ideje pa, tudi če bi jo imela, tebi ne bi dala. :)))

Ampak daj no vsaj malce nam prišepni o tem tvojem receptu, čisto potiho:)))[/quote]

Če bi ga vedela, bi bila ali zaposlena z izvajanjem ali z uživanjem tega keša na kakem otoku, ne pa na MON-u :)))

Kdo pa nič ne potrebuje?

Če že drugega ne, mora vsakdo verjetno vsaj jesti?

ta trenutek vzemi kredit in si v tujini nabavi stroje za predelavo smeti in boš čez 10 let najbogatejša slovenka 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…

Naprimer?

tisti,ki pravi,da nic ne rabi,laze sam sebi. 🙂

Jaz tudi tako mislim. Vsi pravijo, da nič ne rabijo, potem se pa ravno ti najbolj grbejo za denar.

P.S: Hej Larrica, kaj pa tisti najin refošk, ki si mi ga nekoč obljubila:)))

Ampak prav bi ti pa vseeno prišla?[/quote]

Ne vem, ali si pismen(a), ampak daj vseeno še enkrat preberi moj prvi odgovor, v celoti, sem napisala zakaj si NE želim preveč denarja. Sicer pa, ti, ki me bolje poznaš, kot poznam samo sebe, ki imaš očitno meni nepoznane telepatske sposobnosti, povej mi raje, če je moja kombinacija na lotu tokrat res prava, namesto da vsem na forumu izdajaš moje najbolj skrite misli.

Moj mož ni pravi bogataš, ampak je z lastnim trdim delom ustvaril kar precej dobička. Začel se je ukvarjati s programiranjem, ko to še ni bilo tako razširjeno – govorim za 15 let nazaj. Ustvaril je nekaj dobrih aplikacij in to je prodajal večjim podjetjem po celem svetu. Še sedaj prilagaja te aplikacije vsakemu podjetju posebej, zato lahko komot živimo od tega. Jaz hodim v normalno službo z normalno plačo, on dela od doma. Včasih cel mesec ne dela nič, včasih dela po 18 ur na dan. Kot njemu paše.

Fora je samo v tem, da se spomniš nečesa, kar bi prišlo prav veliko ljudem, tega pa še ni na trgu. Samo poglej ustanovitelja Googla, ali Yahoo-ja, ali Facebooka, ali Second Lifa … to so ljudje, ki so nekaj izumili, trdo delali in ogromno zaslužili.

Tako je, denar je v smeteh.

Nastaviš Donaldu Trampu.

Poročila bi se s šejkom.

Jaz bi izumila neškodljivo tableto za hujšanje.

V tem primeru bi imela še manj, kot imaš sedaj (morda kako cunjo in kos zlatnine več), on pa bi imel pač eno priležnico več.

Tajkun??? Refošk??? Sicer lahko prideš, ma je sigurnu že kisel….. hahaha…

Marketing bi morali potem ukiniti, kajne 😉

New Report

Close