Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

urša čepin

Default avatar

uršačepin

mene pa zanima, kdo je njen mož (vem, da je aleš),da si lahka vse to privošči kar ima. ravno gledam novo in živi v noro dobri hiši z bazenom :) pa same drage cotke,pa avto. kaj je mož mafijoza ha,ha...
Default avatar

joužek

njen može prodaja avte (mislim da firma Paleste)....
Default avatar

revca

[quote joužek]njen može prodaja avte (mislim da firma Paleste)....[/quote]

Aha, meni je vse jasno.
Default avatar

Informacija

ja prav si ugotovila mafija

poznam pa njeno sosedo in prav da je punca kot mlada bila živa K . in je šlo čez njo vse , pa tud iskusila je vse od mamil do pros...
Default avatar

ena mala

Saj je niti ne poznam, razen iz Nove, pa vendarle...v tej naši ljubi mali lepi Sloveniji nikakor ne bi bila rada niti slavna, še manj bogata, da bi mi bilo ime Urška (ena izmed spodnjih tem) ali Urša ali tu nekje blizu, pa itak....toliko faušije in toliko vsi o vseh in vsem vemo, da človeka glava boli.
Mogoče je res prišla do vsega tega na malo manj čeden način, a ni prva in ne zadnja, tako kot nismo me tukaj zato, da karkoli sodimo....še zlasti ne po sistemu baba čula, baba rekla...
Default avatar

uršiccca

Ma ve ste velepametne za vse. Saj ima otroka, stara je 23 in poročena. Sem prebrala v njenem intervjuju. Seveda ker ste ve lepotice, prelepe in prepametne, vsi drugi ki pa so znani so najgrši in najbolj zabiti.
Default avatar

Tati*

Ja uršicca otroka pa moža je pa res težko met. Urša mi sicer ni všeč pa tud pametna ni, ji je pa padla žlica v med.

No pa da ne boš rekla, da sem grda, stara, sama, neposeksana itd. Vse to imam, samo denarja nimam tok in zarad tega ne trpim, ker moj življenjski cilj ni met full denarja in se s tem hvalit po tv in časopisih, ker Urša samo to zna. ŽAL!
Default avatar

sissly

Who the fu** is Urša Čepin?
Default avatar

xxxy

To je očitno ena, ki se po babjih revijah hvali, kaj vse ima, da bogu nevošljivi Slovenceljni ne morejo spat.
Default avatar

čista10.

Jaz, ki bi bila lahko njena mama-mlajša, menim, da je ta mladenka strašno lušna. Ko koga intervjuja je izjemno prijazna, vljudna, gibe ima omikane, vizualno je bp, urejena. Sicer poje bolj na jugo melos, ampak pošilja pozitivno energijo. Tiste cunje iz spota se mi zdijo bolj new yorker kič, če bi jo pa oblekli v sexY elegantna oblačila, Armani, Versace, DG, bi bila pa še boljša.Sicer je pa mlada in prav je, da se angažira. Škoda, da moj ni tako premožen, da bi si tudi jaz kakšne sanje izpolnila :)
Default avatar

Ta prava Monica

[quote xxxy]To je očitno ena, ki se po babjih revijah hvali, kaj vse ima, da bogu nevošljivi Slovenceljni ne morejo spat.[/quote]

hahaha
Default avatar

ne ursa cepin fan

Urša Čepin je definitivno ena najbolj zafnanih mladih samooklicanih pevk pri nas. Ne glede na vse kar ima, eno drži kot pribito: DOBREGA OKUSA SE NE DA KUPITI!

Hkrati pa ne morem razumeti kakšna je politika TV Paprike, da njen videospot vrtijo v pol ure tudi do štirikrat. Še sreča, da imamo daljinca v rokah (in s tem možnosti zbire) gledalci!

LP,

Soncek
Default avatar

mačkiccccca

Meni pa je lušna in ful sexy. Prava mačkica.
Default avatar

NeNNa

Po videzu mi ni všeč, preveč umetna. Jo pa videvam drugje, povezano z mojim poslom v službi, in je izjemno prijazna. Mogoče jo pa po nepotrebnem obsojate.
Default avatar

Rinchula

Ne razumem zakaj se vsem zdi, da ima sosed boljšo travo in življenje??!!
In takšno obrekovanje. Kdaj ste nazadnje koga pohvalili,ali pa vsaj ko bi na eno kritiko izrekli eno pohvalo... to bi bilo lepo življenje.

Pa tudi če je vse res, a si človek ne zasluži še ene šanse??!!! Četudi se je pred leti drogiral, pil, prodajal svoje telo ...
Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna.
Pablo Neruda
Default avatar

metal85

Čepinka ma plagiat. Poglejte na youtubu podobnost z pesem Haljina-Luna
Default avatar

metal85

Čepinka ma plagiat. Poglejte na youtubu podobnost z pesem Haljina-Luna
Default avatar

lioness

ojoj res je lepo nekoga blat ki ga sploh ne poznaš...meni je pa ona zelo dober vtis dala, vidla sem jo že tudi v živo in je res prijazna itd. punca pač ma srečo v življenju da je tak ji uspelo kot je,hvalabogu, zakaj pa ne? naj bo srečna. ponavadi se pa sam taki pritožujejo ko so faušni, zavidni itd. itd. itaq smo pa prebivalci slovenije že znani po tem da se samo faušija širi, malo NAS je takih ko privoščimo komu srečo itd. nevem kaj folk gledate pa poslušate ko vodi odAJO na papriki?! gluhi? slepi? nekaj takega! vedno ko sn gledla pa vidla da vodi je bla zelo prijazna zgovorna vidi se da zelo uživa v tej odaji pa ji to leži.. hja zamislit se bo treba,ne?
Default avatar

yeah2000

Punci je ratal pa sploh ni važn kako ona sama najbolje ve
Default avatar

Tati*

Jst pa mislim, da to da ji je uspel čeprav si lahko mislimo kako, nima veze z njeno prijaznostjo, pač opravlja tak poklic, kjer mora biti prijazna a se ti ne zdi?
Ljubosumna pa tud nimam za kej bit, ker mi pač ni všeč in glede na vse denarce, ki jih ima njen mož menim, da bi lahko bila bolj prefinjeno oblečena.