Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

hotel delfin, poreč

Default avatar
Je že kdo bil v tem hotelu? Kako se vam je zdelo? Sobe, hrana?
Že vnaprej hvala za vse odg!!
Default avatar
Hrana super, plaža super (senca za otroke blizu morja), sobe zastarele, vsepovsod glasni galebi, ki so ponoči krakali (oz. karkoli galebi počnejo, ko niso tiho) in srali naokoli.
Default avatar
golobi 'ful' serjejo in krokajo:)
Če imaš sobo na vrhu, potem pazi glavo:)
HraNA dokaj ok. Sobe zastarele, postelje narazen:( na primer zakonska. Ko sva jo premaknila skupaj, pa nisva prišla do balkona:)

Ful dobri sprehodi vse naokoli...mirno (dokaj) sprehajališče okoli polotočka do ene dveh štacun in malo stojnic. Veliko hotelov v bližini.
Plaža ni toliko za otroke.(kamni) Senca za otoke pa je res.

če najameš kolo 8ali pa ga imaš s sabo) , pa lahko uživaš in se voziš vse do centra Poreča (ful luštna pot). Uživancija, skratka...
lepo se imejte, pa ne sekirajte se zaradi 'usranih glav:)
Default avatar
Ne vem,kaj bi rekel.Jaz sem bil ful razočaran.Za zelo veeeelik hotel Delfin je zelo mala plaža,en bazenček pred hotelom,klime ni(kar je za moje pojme pogoj poleti),hrana v mojem primeru slaba,hladna,zeeelo velika gužva pri hrani.Sprehodi ob obali so čudoviti,če te slučajno ne povozi kolesar.
Res je poceni hotel,vendar vam ga ne priporočam.V bližini so hoteli Haletium,Zorna,Parentium, za malo več denarja dosti večje udobje.
Taka je moja izkušnja.Enkrat in NIKOLI več v Delfin.Žal.
Default avatar
jaz sem bila v tem hotelu pred 35 leti. upam, da so od takrat kaj spremenili.
Default avatar
nekaj sob je letos obnovljenih. tudi višja cena. sicer sobe majhne, postelje narazen, staro pohištvo, klime ni, tv-ja ni, sicer pa čisto. v glavni sezoni 1600 ljudi v hotelu. kljub 2 jedilnicam zna biti gužva. hrana dobra. gužva tudi na plaži. če nimaš velikih zahtev in ti je bistveno da nekje prespiš je ok.
Default avatar
Haletium v Zeleni laguni?
klima je postala pogoj pred kakšnimi 5-imi leti.
glede na to da namestitev avgusta stane cca.260 € po osebi res človek ne more ne vem kaj pričakovat.
Default avatar
Sorry Vivian,pomota z moje strani.Haletium je v Izoli.Mislil sem še na hotel Plavi,Parentium in Zorna.
Upam,da nisi zaradi tega huda:))).
Default avatar
S fantom sva bila predlani za prvi maj v Delfinu in nama je bila zelo všeč hrana, sobe so pa res bolj tko. Če greš poleti, verjetno res pogrešaš kak minibar oz. hladilnik, da si spraviš za pit, pa kak jogurt in sadje. Postelji sta bili tudi v najini sobi narazen, kar ni ravno najbolj udobno za par, samo je pa res, da so v večini hotelov, kjer sva bila, bile ločene. Po moje se splača it za prvi maj ali jeseni v Delfina, ko ni vroče in ne rabiš kaj dosti hladilnika in klime.
Default avatar
hahaha...kot en hostel...osnovne sobe in staro pohištvo.hrana še kar;)
Default avatar
Jaz grem avgustja tja u delfin...pa se dajo postelje premaknit skupaj?? ker iz slike ven res ne morem razbrat, ker je ful čudno narejeno:/ upam da se lahko:) če kdo ve, naj prosim napiše. k je blo tak na hitro zmenjeno.:)
Default avatar
Jast sem bila v hotelu Delfin lani,sobe so res stare,neobnovljene.Res je vse povsod polno galebov ki se derejo,plaža nič posebnega,hrana pa fantastična.Ogromno izbire
Default avatar
Jaz sem danes prisel nazaj domov z morja.Bil sem v hotelu delfin.Meni
osebno je bilo super.
Gostoljubnost,hrana,atmosfera prakticno vse mi je bilo ok v temu hotelu.
Sicer so res sobe malomajhne,ampak sej vemo da nismo prisli lenart v sobe
in da konc koncev je soba sam za prespat.
Default avatar
Dfazlic postelje se lahko dajo skupaj.V sobi so postelji bili narazen,jaz sem jih dal skupaj tako je ok.Videl bos,sobo ti pridejo vsak dan pocistit
sobarice,tako da je cisto
Default avatar
[quote SSSSS]Jaz sem danes prisel nazaj domov z morja.Bil sem v hotelu delfin.Meni
osebno je bilo super.
Gostoljubnost,hrana,atmosfera prakticno vse mi je bilo ok v temu hotelu.
Sicer so res sobe malomajhne,ampak sej vemo da nismo prisli lenart v sobe
in da konc koncev je soba sam za prespat.[/quote]
Se popolnoma strinjam s teboj.Meni je glavno,da je čisto,da v kakšnem kotu ne najdem ščurkov,da je Wc ob prihodu čist,če pa je nekaj majhno ali veliko pa mi "dol visi"Konfort imam doma,na dopust pa ne grem spat ampak na plažo,morje,pohjkovat po okolici.V sobi smo običajno zelo malo časa,samo prespimo......Tko da na dopustu ne pogrešam TV,interneta,če sem žejna grem kupit mrzlo pijačo v trgovino ali pa si vsedem na teraso hotela ali gostilne in naročim željeno..Tako da so zame tudi neki hladilniki v hotelski sobi totalno brezveze.Drugač pa je ,če letuješ v apartmaju.
Sicer pa sto ljudi sto čudi.Eni tak drugi pač drugač.
Default avatar
jst grem tut avgusta v ta hotel,pa me zanima če so pojstle tok oske kokr na sliki :) Ali se v useh sobah da dati pojstla skupaj?

Lp
Default avatar
12Sobe niso enake, je razlika, če se da postelje skupaj v manjših sobah ali večjih sobah (mislim celo, da so v večjih že postavljene postelje skupaj, nisem sigurna). Velik hotel, po hodniku hodiš pol ure, da prideš iz sobe v jedilnico, pa spet pol ure iz jedilnice v sobo, pa spet pol ure iz sobe na plažo...itd :) Mičken pretiravam, sicer dopadljiv hotel z lepim razgledom (če imaš srečo in si na strani morja), terasa nad bazenom-božanski razgled, gužva in šunder vsepovsod, hrana dobra, veliko izbire, animacija za otroke dopoldan in popoldan, mislim celo da animacija za odrasle. Zraven je camp in če se ti da mal sprehodit rito je plaža takoj precej večja :). lep dopust vam želim tistim, ki še greste...jest sem se gužvala v campu straško in je bla taka gužva, da bi blo bolš v delfinu :)
Default avatar
Bila v Delfinu leta 1974. Dolgčas za znoret!
Default avatar
41letnica je napisal/a:

zanimov! večina otrok pri sedmih letih na morju prav uživa..
Default avatar
TUD MIDVA S PUNCO GREVA 1 AVGUSTA V HOTEL DELFIN. UPAM DO BO OK. SICER PA ZA TAK DENAR ITAK NE SMEŠ PRIČAKOVAT NEVEM KAKŠNEGA UDOBJA. GLAVNA JE ČISTOČA IN DA JE HRANA DOKAJ VREDU.

SE KAJ SREČAMO LP

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net