Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kolesarski izlet z otroci

Kolesarski izlet z otroci

Imate kakšno luštno idejo za kolesarski izlet z otroci?

Naša mlajša je stara 7 let in sicer kar spretna na kolesu, vendar se z njo ne upam na cesto. Torej variante, kjer se vozi izključno po cesti, skorajda odpadejo.

Kolesarili smo že okoli Brda, KR Labore – Virmaše, pa relacijo Martuljek – Kranjska Gora – Rateče – Italija. Sicer pa se podimo po okoliških poljih…

Torej, kje se skrivajo prijetne kolesarske poti tudi drugod po Sloveniji?

mm iz KR

KR Labore proti Loki ob železniški progi, ni za avtomobile je ful luštno. Ob cesti pustiš avto in šibaš …

martuljek -kranjska gora fenomenalno s kolesi ali rolerji—mogoče še malo prehladno

nova
Uredništvo priporoča

no … pa sva ti obe dali predlog za destinacijo, ki ste jo že zvozili 🙂 slabo beremo :))

sicer mi z našim starejšim sinom po cestah vozimo že od njegovega šestega leta … na začetku smo kar Ljubljano obdelali, so dobre kolesarske steze in še prometno varnost fino vadiš ob vseh semaforjh 🙂

Kolpa – od fare do Dola ali od Fare do Osilnice…lahko prespite v Osilnici, CŠOD Fara ali kje nižje ob Kolpi… običajno ni kakega hudega prometa, mi na 22 km srečamo tri avtomobile…

L

Okoli cerkniškega jezera in grad Snežnik. Sicer je delno tudi po cesi, ampak mi smo bili, ko so bili otroci stari 5 let, pa so jo prevozili. Je pa cca. 40 km oz. nekaj čez.

New Report

Close