Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! nova naravna čistila, praški mila

nova naravna čistila, praški mila

Ali ve katera kako se imenujejo? Ful jih reklamirajo zadnje tedne. Ne morem se spomnit imena. Hvala za pomoč.

a misliš Luna?

samo naravnost je vrašljiva ….

Če je pa Luna naravna, naj me koklja brce. Poglejte sestavine…

nova
Uredništvo priporoča

Kje se pa da kupit te izdelke? V trgovinah jih še nisem zasledila.

Zadevo lahko kupiš v Šparu, Mercatorju,..

Lp,

Spetna prodaja (www.tm-shop.si),preverjeno,jaz sem z njimi in izdelki zadovoljna.

to niso naravni izdelki!!!!!!!!!!!!!!!

So le eni novi izdelki na bazi kemije in novo in lepo je le njihova embalaža, naravno ali bio pa ni nič, ne zavajaj!!!!

Zoprna reklama!

Ta čistila so po mojem skromnem mnenju golo oderuštvo. Če hočem imeti “eko bio čistilo s kisom”, raje kupim kis, ga razredčim in veselo čistim. (Če zaradi tega deset minut kopalnica malo zaudarja, me pa figo briga.) Enako velja za čistila “s sodo bikarbono”. Še kilo limon se bolj izplača kupiti kot takšno čistilo.

Hm, pa od kod vam to, da so Luna neki kao bio in ekološki izdelki? Ker, kot sem že v prejšnji temi o Luni pisala, jaz sem izdelke kupila na promociji in ženska, ki je to promovirala, niti z besedo ni omenila nekih bio zadev…je rekla, da je kemija kot vsaka druga, poudarila je le, da je to slovenski proizvod in da so pač zanimivi vonji pa lepe embalaže (kar se strinjam).

Pa tudi v reklami na TV ne slišim ničesar o bio in ekološkem.

Jaz sem kupila, uporabljam, lepo mi dišijo detergenti, ni pa stvar nič blazno posebnega, ni pa tudi zanič in brezveze. Čisto uporabno in kdaj za kupit, za spremembo ali če pač želimo podpirati slovensko proizvodnjo. Meni so všeč, diši mi in pa moj pult luštno zgleda s temi posodicami na njemu:))

Zelo učinkovita Naravna čistila[/url] so od Melleruda, ki za skoraj vsako površino imajo drugo čistilo, zato tudi učinek bistveno večji od ostalih čistil.

Čistilo.si

New Report

Close