Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cena overovitve kopije kupoprodajne pogodbe

Cena overovitve kopije kupoprodajne pogodbe

Se komu sanja, koliko stane overovitev kopije kupoprodajne pogodbe pri notarju? Vsaj približno, da me ne bo kap pri notarju. :))) Gre za nepremičnino v vrednosti 80.000 eur.
Sem že iskala po netu, pa ne najdem notarskih tarif. Hvala.

Pozdrav!

KO sem jaz nazadnje overila svojo kopijo kupoprodajne pogodbe za stanovanje, je bila cena 1,06 EUR na upravni enoti.
Ne rabiš k notarju, ti naredijo na upravni enoti. Ni tarifa na vrednost stanovanja (pri kopiji, da se razumeva). Original je seveda potrebno overiti pri notarju in tam vrednost igra vlogo.

če overjaš že napisano kupoprodajno pogodbo ti notar overi le podpis. Tarifa je za vse enaka in vrednost nima veze.
Če bi rada, da notar pogodbo napiše zato, da boš mirno spala potem je pa cena postavljena na vrednost pogodbe.

nova
Uredništvo priporoča

Zdaj ste me pa čisto zbegali. :))
Overjeno kopijo potrebujem kot prilogo k vlogi za subvencijo Stanovanjskega sklada. Kam torej moram, na UE ali k notarju?

Če rabiš overjeno KOPIJO, je to drugo, kot če rabiš overjeno pogodbo. Očitno greš res lahko na občino overit KOPIJO in tam to dejansko stane evro in nekaj.

CCA 80 EUR za tako vrednost.

Zdravo!
Ta teden overovili kopijo kupoprodajne pogodbe – cena 16€ (overovitev originala je bila 130€)
lp
klementina

zAKAJ PA NE GREŠ na UE, tam je overitev 1 evro.

Klementina, kje pa ste overili kopijo, pri notarju ali na UE?

Ravno to sem rabila jaz in sem danes overila pri notarju. Cena 11,18€
Lp

Najlepša hvala vsem, še posebej demmi. :)))

New Report

Close