Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

modni kiks?

Default avatar

kiksarica

Sestrična se danes ni mogla načuditi, kako lahko imam istočasno oblečena črna in rjava oblačila. Da je to lahko najhujši modni kiks, ki se galahko naredi, da rjava in črna nikakor ne pašeta skupaj.
Meni se zdi, da k črni paše katerakoli barva.
KAj pravite pa vi?
Default avatar

Debby

povej, kaj si imela oblečeno. kaj je bilo črno in kaj rjavo.

k črni res pašejo (skoraj) vse barve, mogoče rjava še najmanj. zdaj odvisno, kaj je in kako kombinirano.

zame recimo bi bilo nezdružljivo črna oblačila in rjavi čevlji, vse ostalo je pa diskutabl.
Default avatar

Štorklja

Odvisno od odtenka.

Če je lepa rjava barva, potem to nikakor ne more biti kiks.
Default avatar

rn

Jaz tudi pogosto kombiniram ti dve barvi. Itak se danes lahko vse nosi (roza na zeleno!?, oranžna na modro... vse te kombinacije so bile včasih totalno mimo, danes si pa najbolj "in" v tem)
nič se ne sekiraj, če si se ti lepo počutila, si gotovo tudi bila!
lepo noč
Default avatar

piff

Jaz tudi velikokrat nosim črno in rjavo skupaj. Meni se zdi OK. Samo rjava ne sme biti pretemna.
Default avatar

pojka

Povej svoji sestrični, da je zelo za časom, da je bil to modni kiks deset let in več nazaj, danes pa je to hudo elegantna kombinacija. No matter kateri odtenek rjave.
Default avatar

*registrirana

Tudi meni je ta kombinacija ena najbolj kiksnjenih.
Crna in temno rjava prideta skupaj absolutno pretemni za vse, razen morda za kako 80-letno babico. Tej kombinaciji lahko konkurira samo se kaksna kombinacija temno modre in rjave ali crne, pa se kaksna temna bi se morda nasla.
Cisto druga zgodba pa je, ce je rjava ziva ali svetla - bez.

No, to je moj okus in cetudi bi modne smernice zapovedale to kombinacijo, bi se ji jaz izognila.
Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.
Default avatar

Jovanka Broz

tudi jaz te dvew kombinacije nebi oblekla. Razen,če je barva svetlo rjava.
Default avatar

modnamama

Ste pa res za luno.
Default avatar

TinaB.

Super kombinacija, sploh če so hude cunje. Povej sestrični da je total out!
Default avatar

Jovanka Broz

zakaj smo za luno? tudi avtorici ni nobena od nas rekla,da je za luno!

Meni so to važne stvari -pika.

Nikoli nebi oblekla spodnjega perila, če ni v isti barvi.

Nikoli nebi obula čevlje,k i niso v isti barvi z torbico in pasom.

Če nosim rokavice so v isti barvi kot torbica in škornji.

In v čem je problem? mene ne moti,če imaš ti spodnje perilo različne barve.
Default avatar

hjk

Pol sem pa jaz včeraj tudi kiksnila, sem imela rjave hlače in črno majico in se mi je zdelo ful lepo:)