Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skenslali so me…

Skenslali so me…

…in sedaj sem brez službe.
Razlog, ker nisem prišla v nedeljo in ker nekaj nisem nardila tako kot je šef želel (pa še sam ni vedel kaj točno hoče, ker je vsak dan spremnijal)…
Tako sem reskirala…pustila službo za nedoločen čas za to in sedaj sem brez!
Ne reskiram več nikoli 🙁

Bodi vesela, haha, jaz si iz dneva v dan želim da bi me vrgli, pa nič.
Če se ne bo kaj kmalu kdo zganil bom šla pač sama::)))))

Veliko sreče pri iskanju nove zaposlitve želim in…………………
Ne se sekirat!

Boš najdla kej drugega…. bravo, da se ne pustiš izkoriščat.. :))

Saj ni šla sama, ven so jo vrgli oni.
Če pa v nedeljo ne prideš na šiht, še ne pomeni, da se ne pustiš izkoriščat.

Aredhel, vsaka šola nekaj stane. In na napakah se učimo. Tudi jaz sem se. Služba bo, sam najti jo še moraš.

nekaj psotov navzdol so linki za zaposlitev. Upam da obe dobima primerno službo.


Pa saj te ne morejo kar tako skenslati.
Po zakonu ti pripada 1 dan za počitek,zato mislim,da to ne bi smel biti vzrok.Tudi sama sem delala v firmi,kjer so zahtevali,da delamo 7 dni na teden,ampak nisem nikoli bila v firmi ob nedeljah (pa me niso smel skenslati).
Hmmm..da nekaj nisi naredila tako kot je šef želel,tudi ne moreš pristati na cesti.Šef te na napako najprej opozori,napako moraš popraviti ali odpraviti…
Skratka,teli tvoji razlogi niso dovolj za skenslati nekoga,je moralo biti kaj drugega vmes…ampak to je seveda samo moje mišljenje.

A to kar tako nikome ništa? Kaj so ti pa rekli?

Če je res bilo samo to, kar si napisala, potem preveri pogodbo, kakšno imaš, pa kakšnega pravnika ali odvetnika malo povprašaj….ker delovnopravna zakonodaja je stroga. V moji prejšnji službi so dva vrgli na cesto, pa sta stvari urejala šef kadrovske pa še odvetnik pa sta oba delavca iztožla hude odškodnine.

odvetnika najami in to takoj
z danes na jutri te ne morejo “skenslat” je potrebno spoštovat celoten postopek.

razen če si bila zaposlena po kakšni zelo čudni pogodbi, ali celo honorarno.

čaki skenslali so te , ker….
ali si sama dala odpoved
Če so te skenslali samo zato, ker nisi prišla v nedeljo – preveri pogodbo, mora biti pa že močen razlog odpovedi, krivden, ki mora biti dokazan, pa ti moraš imeti še predtem zagovor, …. pa odpovednirok, pa …..
dej no , kar tako ob pogodbi za nedoločen čas pa ne gre

A niste prebrali, da je punca sama pustila službo? Kaj ji bo torej odvetnik?
V firmah se danes dela sve i svašta. Znebijo se te lahko zelo hitro, kolko je po zakonu in kolko ne dokazuješ na sodišču – če se sploh splača, glede na dolge čakalne dobe..ti gre živcev ohoho …

Aredhel, srečno pri iskanju nove službe – in previdno.

ona je pustla službo za NDČ, da je vzela tole, s katere so jo zdaj skenslali.

A to pomeni, da boš zdaj non stop visela na forumu? Še bolj kot prej? groza no, daj povej mi naslov te firme, grem jaz prosit da te nazaj sprejmejo.:)

Malo se spoznam na delovna razmerja in VEM, da delavca KAR TAKO ni prav lahko odpustiti. Prav gotovo pa ne zaradi ene nedelovne nedelje. Če so te res skenslali, morajo imeti nek HUDO HUD razlog.
Če je so te ospustili po krivici, imaš vse možnosti, da se jim zoperstaviš, če pa je razlog na tvoji strani, potem… srečno pri iskanju nove službe.

Saj ni treba, da so jo kaj posebej “kenslali”. Najbrž ji enostavno niso podaljšali pogodbe.

Glej, tudi če si imela službo za določen čas, ti je ne morejo prekiniti brez konkretnega razloga.
Preberi si v Zakonu o delonih razmerjih, kak je postopek za odpuščanje delavcev in če ni speljano točno tako, kot mora biti, lahko greš v tožbo, ker odpoved ni veljavna.

po moje ji niso podaljšali pogodbe, ker niso bli zadovoljni z njo. nč čudnega, k pa kr naprej na MONu visi pa Supernovo nadzoruje. pameten šef, očitno že zna človeka prebrat.

Huh, si pa hudoba. Če pogledamo nicke, kdo največ visi na forumu, je ona daleč zadaj za večino. Na prvem mestu je acjom ali pa kitty 🙂
In tista, ki vidi vse tiste, ki visijo na forumu, ni sama nič boljša. Kako bi sicer videla ostale, če nisi tudi ti sama na MONu ves čas? Budala :-)))
Ne morem verjet, kako ste nekatere zlobne in privoščljive. Le kaj imate od tega?

Sej se bla tud veeeeeeeeeelik strošek za delodajalca: se kao vozila iz MB vsak dan… No, saj vemo, kako to gre.

Več sreče prihodnjič!

Upam, da bodo tudi tebe kmalu odpustili. Nočem biti zlobna, ampak ko vidim, kako zelo zlobne ste nekatere babe, ne vem, če si zaslužite, da bi vam človek želel srečo. Kako lahko pišeš takšne stvari? Imaš ti srce? Očitno si tudi ti cel službeni čas na MON-u, da lahko nadziraš, kdo kaj piše, kdaj, koliko.

…to najprej na pamet padlo. Da si imela veliko casa na MON-u viset. Ze takrat, ko si pisala svoja opazanja o supernovi itd. Pa nisem zleht ampak jaz, kadar delam, nimam casa nic videt pa nic slisat, ker se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skoncentriram in posvetim delu.

Seveda ti ne privoscim ampak mogoce se bos ti pa tud vse ostale, ki mate menda tako veliko casa med sluzbo dajat nasvete pa sinfat po forumih, malo zamislile.

Pa veliko srece pri iskanju nove sluzbe!

A nisi prav pred kratkim pisala, da imaš sanjsko službo? Meni je bilo slišati prav super služba…

Seveda si žleht. In če veš zanjo, da veliko visi na forumu, potem si ti ista. Če ne bi ti veliko visela tukaj, tudi za druge ne bi vedela.

Aja, pa če še ne veš … nekaterim se ni treba 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skoncentrirati in posvetiti delu, ker ga nimajo ves čas oziroma ni tako zahtevno in zato lahko brez slabe veseti visijo tukaj ali kje drugje. Tudi jaz imam med delovnim časom več gledanja v luft kot pa dela. In ja, seveda sem takrat na netu. Zavidanja vredno, ane :))))))))
Šef je pa zelo zadovoljen z mano, tolk v vednost 🙂

Dej, Aredhel, nehaj vpadat z nekimi x nicki, no. Bi rada da verjamemo, da si odprla tole temo, potem pa nisi niti sledila, kaj ti pišejo?:))) Vsaj jajca imej odgovarjati pod svojim lastnim nickom.

Menise je vedno zdela polpismena.

New Report

Close