Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poročni prstan

poročni prstan

Začela sem gledat prstane, in našla “sanjskega”. Cena je tudi sanjska, je pa izdelan iz platine, pa me zanima, če ima katera prstan iz platine, kako se nosi. Menda je precej bolj težak kot iz zlata.

Kakšne prstane imate drugač?, Iz rumenega, belega zlata, ali kombinacijo?

lp

Nosim kaljeno jeklo, sicer še nimam poročnega, vendar bo sigurno isti, firme Manuel Zed. Vsak izdelek je unikat.

Tudi meni je bila všeč platina, ampak ko sem jih videla, so se mi zdeli tako temni, žalostni…so bili pa cca. 1x dražji kakor zlato (3 leta nazaj). Me je pa čisto prestrašilo dejstvo, da je to tako trd material, da ti ga ne morejo odščipniti s prsta, če bi ti recimo zatekle roke…se boste smejale, samo meni so v nosečnosti fino roke zatekle in sem komaj pravi čas prstane dol pobrala :-)))

potem sva izbrala belo zlato in sva čisto zadovoljna…če se naveličaš dizajna, pa lahko čez nekaj let nove kupiš…

Joj, to pa je res. Menda tako trda kovina, neuničljiva. Meni je pa ravno to všeč, ko bolj temne barve, pa itak ima ženski kamenčke, pa poživi-

Bova se verjetno midva tudi odločila za belo zlato, ampak zaradi cene.
Res je, platina je 1x dražja.

Imava iz belega zlata in sva zeloooo zadovoljna!!!!

Jst in mož imava kombinacijo belega, rumenega in rdečega zlata.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Midva tud. Na belem zlatu v sredini so še posuti kamenčki.

Belo zlato, jaz še dodatno briljantek.

Nihče ni tako dobro podkovan, da mu ne bi kdaj pa kdaj zdrsnilo.

New Report

Close