Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prodali so mi testerje – La roche posay

Prodali so mi testerje – La roche posay

Kupim malo kolekcijo kremc La roche Posay od L’Oreala, plačam 16 eur.

Notri krema za obraz Toleriane, Lipikar krema za telo, Lipikar Syndet gel proti iritacijam kože, Redermic proti gubam in še Toleraine čistilno mleko.

In ugotovim, ko preberem kar piše na škatli, da so vse, razen kreme Toleriane za obraz, TESTERJI in niso namenjeni prodaji.

Na njihovem sedežu ne dobim nikogar.

A je še kdo to kupil v lekarni?
A je možno, da ena mala kemica 40 ml stane 16m eur, zraven pa dajo testerje, ki se jih ne sme prodajat?

Kajti ena velika tuba kreme Lipikar za telo stane cca 14 eur in količina je 200 ml…

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

Si tole kupila? Ker na spletni strani stane mnogo manj.
http://www.laroche-posay.us/_us/_en/consumer/Catalog/product.aspx?prdcode=179C&CatCode=F2_SENSITIVE_SKIN_C&TopCat=F1_SKIN_TYPES_C
Jaz bi šla nazaj v lekarno, s celim paketom. Mislim, pa kaj se to pravi, da testerje prodajajo????
Če ne bo nič, pa takoj inšpekcijo poklicat. Nujno!
Pa, povej, prosim, kje si to kupila.
Jaz sem enkrat kupila tehtnico, ki je bila namenjena kot darilo pri nekem večjem nakupu (seveda, tisti, ki ga je opravil, darila ni dobil). Sem samo pokazala, kar je pisalo na škatli in sem takoj dobila denar nazaj. No, pol urce je trajalo, da so se zmenili…ampak so dali nazaj.

Po mojem je cena čisto običajna, taka kot na internetu! Tisto, kar dajo zdraven, je kao zastonj, reklama, tistega ne plačaš. Tako je tudi pri kozmetiki Vichy v lekarnah, kadar je kaj reklamnega zraven – torej testerji.

Kremca za obraz, ki je edina, ki ni namenjena prodaji, je v taki mehki embalaži, za stisnit.

Kupila sem pa v Lekarni v Ajdovščini.
Bom šla jih povprašat, ker se tudi meni zdi smešno, da plačam za testerje, poleg tega sploh niso prevedeni… ni deklaracije.

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

Misliš? Upam. Zato sprašujem tule, da ne bom kake neumnosti v lekarni rekla.

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

če je not v škatli vsaj ena krema za prodajat, je očitno, da so ostale zastonj. po moje te niso okrog prinesli

Sam zdaj gledam med produkti, jaz te kreme za obraz sploh ne najdem.
Toleraine a l’eau thermale de la Roche Posay, Soin protecteur apaisant, Peaux intolerantes normales a’ mixtes

(če sem prav prepisala)
gre za pomirjevalno zaščitno nego brez dišav, konzervansov in sem zdelo zadovoljna.

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

Mi je čudna cena…. da 200 ml krema za telo stane manj, kot za obraz 40 ml. Zato sem reagirala.

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

Mi je čudna cena…. da 200 ml krema za telo stane manj, kot za obraz 40 ml. Zato sem reagirala.[/quote]

Ne moreš po ceni primerjati kreme za telo in za obraz. To sta ja dve različni stvari. 16 eur za kremo za obraz “priznane” blagovne znamke je dokaj “normalna” cena.

Kaj pa piše na računu?

16€ za kremo za obraz se meni ne zdi veliko. Vichy stane okrog 25€, Nuxe pa 36€. Pri Vichyiju so imeli akcijo, če si kupil kremo za obraz, si v eni okrogli bunki dobil en kup testerjev.

In res ne smeš primerjati kreme za obraz s kremo za telo.

Drugače bi pa jaz na tvojem mestu poklicala v eno lekarno in se pozanimala za ceno kreme, ki si jo kupila. Boš videla, da je cena 16€.

**************************************** (__/) (='.'=) (")_(")

Cena 16 EUR za kremo za obraz zagotovo ni pretirana. Samo čudno se mi zdi, da si ti kao kupila neko malo kolekcijo ali kaj… Saj testerji niso zraven v kakšnem kompletu, ponavadi. Razen če imajo mogoče kakšno akcijo. Kaj ti pa na računu piše, da si kupila?

Sem ga že vrgla stran, tako, da ne vem. Spet lekcija, da se splača račune šparat oz. da jih je treba.

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

Račun sem na žalost že fliknila stran že par dni nazaj, preden sem sploh pogledala kaj je v torbici..

Kupila sem malo belo modro torbico, v kateri so omenjene kreme. Navadno bi moralo pistai, da je krema + testerji, ali ne?

Cena se meni ni zdela sploh pretirana za kolekcijo, celo rekla sem si, kak je to poceni. KEr so bili testerji zraven, sem bila pa mal začudena.

A ni nobena tega še kupila?

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

Po moje si plačala kremico… 16 € sploh ni veliko za 40 ml…. testerje pa si gratis dobila….

Aja… kreme za telo so cenejše, ni tle primerjave…

Pa ne si delat sramote v lekarni. La Roche Posay kremice 40 ml pridejo tolk, ja. Kupila včeraj, dala 17 eur za 40 ml. Bod raj vesela, da si dobila testerčke, pa ne mislit, da si jih plačala.

Tudi jaz mislim, da ti niso prodali testerjev! Sama sem kupila Hydraphase Richi od La Roche Posay in za 50 ml plačala nekaj več kot 19 eur. Je pa prodajalka v lekarni tudi prej pogledala, če imajo še na zalogi te pakete s testerji, ki so v modri torbici, pa žal niso imeli več te vrste, mi je povedala, da dobiš zraven tud testerje. Tako, da sigurno je cena za 40ml 16 eur. Nikakor pa ne primerjaj cen kreme za obraz s tistimo za telo. So te za obraz občutno dražje.

Tudi jaz sem kupila kremo s testerji. So imeli akcijo, zato bodi kar vesela, da si dobila vse to, ker ti bodo naslednjič verjetno dali le kremo, ker torbic že zmankuje.
Kot primer, samo njihova krema za okoli oči stane 20 eur in 16 eur se mi ne zdi veliko. Sem pa zadovoljna z izdelki in so daleč cenejši od tistih, ki sem jih uporabljala doslej.

http://lifethinking33.blogspot.com/2015/08/testerji-parfumov.html

če želite recimo preizkusiti brezplačne testerje parfumov vam tukaj piše nekaj o tem

New Report

Close