Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Starina Kosem: tajkuni so nastali v tišini socialnih parol

Starina Kosem: tajkuni so nastali v tišini socialnih parol

“SDS je postala neke vrste spaček, na eni strani močna socialna demagogija in paktiranje s sindikati, v gospodarski praksi pa nagibanje k vulgarnješemu liberalizmu, kot ga je imela LDS”; je dejala nekdanja članica SDS in nekdanja državna sekretarka na ministrstvu za gospodarstvo Adrijana Starina Kosem.

pove tudi: ” da je o umiku države iz gospodarstva v času LDS le malo dobrega za povedati, da pa je SDS to točko dosegla v neprimerno krajšem času.”

torej volitve se bližajo in zvedeli bomo veliko o dogajanju v zakulisju!!!

Hmmmmm……

http://www.anajud.eu/index.php?menuId=20

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

jaja, kdo drug kot Ana Jud, ana itak vse ve in ni plačana od nikogar!!!

nova
Uredništvo priporoča

Da mislit če nič drugega….ASK sedaj resnično deluje kot največja pravičnica, ampak zakaj se oglaša sedaj? Zakaj takrat ni kaj rekla ali storila? Zakaj šele sedaj?….Tako kot praviš ti za Ano Jud pravim jaz za ASK….čeprav ne vzamem nobene izjave za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} resnico.

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

sem že zgoraj povedala, bližajo se volitve in takrat pridejo na dan zelo grde reči.

ne vem če bi se upala Kosmova izjavljati takšne reči, če ne bi bilo vsaj nekaj resnice v njih.

za Ano Jud pa vemo, da ima kar nekaj odprtih tožb zaradi neresnic.

… je bila pa že obsojena?

ali pa tako?

Katera od teh dveh deluje bolj verodostojno?

meni Kosmova.

S tem si vse povedala.

Kosmova enega samega premika navzgor v svoji karieri ni naredila brez takih ali drugačnih “botrov”.

In zate je bolj verodostojna?

Ninej, še enkrat si pokazala, koliko prahu imaš na podstrešju.

Bili so časi, ko se je govorilo, da je Andrijana najmočnejša ženska v državi. Taka ženska brez dvoma pozna precej ozadja … sprašujem se, koliko je sama prispevala k tej gospodarski polenti v času svojega vrhunca.

Bili so časi, ko je bila Andrijana Starina Kosem Janševa prva desna roka. Takrat z desne strani ni bilo slišati ene žal besede o njej. Še več, vsi so jo zagovarjali, če ji je kdo očital razne juicy details (avto na dvojni pogon na primer).

Kdor tuli z volkovi, bo z njimi pokončan, pravim jaz.

Dokler bo pri ljudeh veljalo, da vsaka obtožba Janše drži obramba pa laže, bodo takšne politične izjave padle na plodna tla. To pa je pred volitvami tudi namen. ASK za mene ni verodostojna oseba saj na DELO-u dela ravno tisto za kar je pred časom že obtožila Janšo, da on počne. Čitno mora ženska plačati svojo službo.

ja zame je bolj verodostojna kot Ana JUd.

ja kdo ki prileza na take položaje pa nima dandanes botrov, lepo te prosim.

očitno ti potrebuješ metlico za prah.:))

veš boos v prejšnjih vladah smo pa verjeli JJ obtožbam in so kar lepo kalile, a ni res.

ali sploh dajete kakršno koli možnost resničnosti navedb, saj niti ni potrebno da vse verjamete, malo sestavite sestavljenko, pa vam bo veliko več jasno. Slep pa res ni potrebno bit, ali pa se iti noje.

Ti rabiš še vse kaj drugega, kot metlico za prah očitno.

zate so verodostojni vsi, ki so proti Janši, to je očitno vse kar te zanima

očitno je tvoj svet zelo majhen in preprost:
če Janša izgubi volitve, boš srečna in vesela, kot sit kuža,
če jih dobi, pa boš šla jokat v kot

blagor ti

hahaha, veš da, skakala bom v luft, drugač pa jokala kot dež.

ja blagor mi, ker nisem slepa in je moj svet micen in popolnoma preprost, ter se mi ni potrebno skrivati za 100 nicki.

a sploh veš kdo je Ana Jud, brez da pogledaš na internet? hahaha

veš boos v prejšnjih vladah smo pa verjeli JJ obtožbam in so kar lepo kalile, a ni res.

ali sploh dajete kakršno koli možnost resničnosti navedb, saj niti ni potrebno da vse verjamete, malo sestavite sestavljenko, pa vam bo veliko več jasno. Slep pa res ni potrebno bit, ali pa se iti noje.[/quote]

Verjamem obtožbi, ki je podkrepljena z dokazi. Ne verjamem človeku, ki je najprej sodeloval nato pa odšel, v obrazložitev pa napiše pismo, ki naj bi bilo le internega značaja. Vrgla je v javnost neke besede podkrepljene z svojimi domnevami brez dokaza. Poglej, če bi imel Rop dokaze o svojih trditvah bi bilo obtoženo dejanje politična smrt za Janšo. Prav tako sednje obtožbe ASK.Če si slučajno brala MAG pred in po odstavitvi urednika si lahko nazorno videla kaj pomeni političen prevzem medija. Vsa ta dejanja, ki jim bomo priča v prihodnje je čisti predvolilni boj, ki pa bo kot vse kaže zelo umazan. V tem kontekstu tudi berem jernejevo pisanje , ki je brez glave in repa, vse v cilju blatenja. In tudi tvoje pisanje kako smo pristaši SDS slepi zavedeni in še kaj pišeš lahko pripišeš tudi sebi le da z drugim predznakom.

veš boos v prejšnjih vladah smo pa verjeli JJ obtožbam in so kar lepo kalile, a ni res.

ali sploh dajete kakršno koli možnost resničnosti navedb, saj niti ni potrebno da vse verjamete, malo sestavite sestavljenko, pa vam bo veliko več jasno. Slep pa res ni potrebno bit, ali pa se iti noje.[/quote]

Verjamem obtožbi, ki je podkrepljena z dokazi. Ne verjamem človeku, ki je najprej sodeloval nato pa odšel, v obrazložitev pa napiše pismo, ki naj bi bilo le internega značaja. Vrgla je v javnost neke besede podkrepljene z svojimi domnevami brez dokaza. Poglej, če bi imel Rop dokaze o svojih trditvah bi bilo obtoženo dejanje politična smrt za Janšo. Prav tako sednje obtožbe ASK.Če si slučajno brala MAG pred in po odstavitvi urednika si lahko nazorno videla kaj pomeni političen prevzem medija. Vsa ta dejanja, ki jim bomo priča v prihodnje je čisti predvolilni boj, ki pa bo kot vse kaže zelo umazan. V tem kontekstu tudi berem jernejevo pisanje , ki je brez glave in repa, vse v cilju blatenja. In tudi tvoje pisanje kako smo pristaši SDS slepi zavedeni in še kaj pišeš lahko pripišeš tudi sebi le da z drugim predznakom.[/quote]

sem že napisala, da ni potrebno verjeti, potrebno je le sestaviti sestavljenko.

veš kaj ne bom nikoli razumela,kako lahko politiki tako manipulirajo z ljudmi, sama kot volilka sem veliko bolj kritična do tistega, ki ga za določen mandat volim, opazujem njegovo delo, ga ocenjujem in analiziram ali je moj glas šel pravemu, nisem politično zaslepljena ne z ene niti druge strani, ne zanimajo me ideologije posameznikov, zanima me kdo lahko za to Slovenijo naredi več, kdo ima boljše strokovnjake in več možnosti da potegne Slovenijo naprej. Pa če bi bil to JJ bi ga zopet volila, pa ni, je pa v opoziciji enkraten in vlada brez dobre opozicije je slaba.

Težko bo katerikoli vladi vladati saj najmočnejša stranka ne bo imeladovolj moči in bo morala sklapat kompremise z manjšimi strankami, ki bodo tako dejansko vladale. Ta razdor se na žalost pri Janši zelo pozna saj so stranke zelo različne. V tem pogledu je bilo Drnovšku le nekoliko lažje saj je imel okoli sebe bolj homogeno druščino. V drugi temi sprašuješ o povolilni koaliciji. Če ni dogajanje na kvazi levici samo prah v oči bo kot morebitni zmagovalec tudi Pahor imel nemalo težav pri gradnji trdne koalicije. Razen če ne bo udejanjeno to kar sem že marsikje slišal, da Pahor nikoli ne bo mandatar.

Aja pa še tole glede spranih možganov. Kje pa piše, da so jih meni ali pa tebi. Očitno imava zelo različne pogelede na trenutno politiko in njene akterje.

Z vsem kar si do sedaj napisala se prav nič ne strinjam, je pa zadnji del tega tvojega stavka nadvse zanimiv – “vlada brez dobre opozicije je slaba”. No vidiš pa si končno našla (pa ravno TI!) krivca za slabo trenutno vlado. In to slabo opozicijo si jeseni želiš voliti? Imaš slab okus, preverjeno.

BTW – a si kaj vrabčka srečala?

Z vsem kar si do sedaj napisala se prav nič ne strinjam, je pa zadnji del tega tvojega stavka nadvse zanimiv – “vlada brez dobre opozicije je slaba”. No vidiš pa si končno našla (pa ravno TI!) krivca za slabo trenutno vlado. In to slabo opozicijo si jeseni želiš voliti? Imaš slab okus, preverjeno.

BTW – a si kaj vrabčka srečala?[/quote]

hahaha, kod da mi je mar če se strinjaš, seveda je tudi delni krivec tale naša mlačna opozicija, ki ne miga tako kot bi morala in prepušča JJ vso oblast.

veš koga bom jaz volila v jeseni, verjetno ne veš, ker še sama ne vem, vem samo to da JJ nikoli več, naj gre tja kamor spada.Aja če bi volila JJ bi imela pa dober okus, preverjeno zelo slab, hahaha.

verjemi, nekateri so rojeni za voditelje, nekateri za rovarjenje.

ne vrabčka pa res že dolgo nisem brala.

in prav je tako, če bi imeli vsi enake poglede, bi prevladala samo ena stranka in kaj bi sledilo potem……???

in to ti reče kosmova ki ima denaja ko dreka od kje neki ga je dobila

New Report

Close