Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek magnetni nakit

magnetni nakit

zanima me,če kdo od vas pozna magnetni nakit Energetix in kakšno mnenje imate o njem in ali pomaga

pa kwa zej tuki sprašuješ o nakitu če še men niso usega odgovoril. počaki na vrsto, matr.

Ampak res, bernarda, no. A ne veš, kako deluje sistem? Najprej se odgovori na vprašanja tistemu zgoraj, dokler ne doseže vsaj 10 postov. Potem šele lahko drugi vpraša. Ker pa vsi takole delajo kot ti, imamo poste s samo enim vprašanjem in nobenim odgovorom, dvema odgovoroma itd. Vljudno počakaj na vrsto, ali pa sama odgovori matr,hudiču, da bo potem mir. Mater.

Pa kaj za hudiča dela tale Primož, da ne vidi takih vnebovpijočih kršitev.

a ti to resn?

ha ha :)))

red mora bit

nisem vedela da imate taka pravila in me bom vam več težila

Pa saj so se hecale, no. Ti kar vpraš,ampak se oboroži z malo več potrpljenja. Ti kar teži, saj vsi težimo tle, več ali manj.lp

ja, a nisi dojela, da se je frca norca delala iz imbecilne pripombe od matr, hudič?

ha, ha, kul, frca:)))))

tazga grdega napada še nisem doživela še na nobenem forumu

Pol pa pripravi ščit, tukaj puščice kat letijo, včasih tudi na slepo.

Pa kdo ve odgovor na Bernardino vprašanje? Zaslužila bi si ga. Žal jaz ne vem o tem nič.

joj, boga revica, maš pa ti problemov sama s sabo. Očitno prav iščeš izgovore, da lahko vesiš nos.

pa kdo te je napadel, ljubi bog? tale matr, hudič se je zdaj pojavila in smeti tukaj, frca se je pa zezala.

res se mi smiliš, če nisi sposobna dojet enega štosa pa takoj delaš sceno. namesto da bi se nasmejala in šla dalje.

še ena zategnjenka, hudo potrebna pozornosti in drame.

Imam zapestnico od tega nakita. Če kaj pomaga ne vem, pri AD mi žal ni, zato sem jo nabavila. Jo pa ves čas nosim, ker mi je všeč kot nakit.

New Report

Close