Forum.Over.Net

Sex v mestu

sex shop - trojni obroček

Default avatar

amaterka

evo, sem šla v sex shop, da bi presenetila dragega z enim mini darilom. Nimam ravno izkušenj s kupovanjem tovrstnih pripomočkov in sem prosila za nasvet prodajalca. Med raznimi obročki mi je priporočil en t. i. trojni obroček. In sem vzela. Samo zdaj pa ne vem, kaj ta obroček dela. Upam, da ga bova znala uporabit. Saj je moj bolj tehnični tip. Če ne pa upam, da bo vsaj lepo presenečenje. Če ima pa kdo izkušnje s takimi obročki, bom pa hvaležna za vsak namig.
Default avatar

Marko

verjetno preprečuje, da moda zlezejo gor ali kaj takega.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

g.minister

[quote amaterka]evo, sem šla v sex shop, da bi presenetila dragega z enim mini darilom. Nimam ravno izkušenj s kupovanjem tovrstnih pripomočkov in sem prosila za nasvet prodajalca. Med raznimi obročki mi je priporočil en t. i. trojni obroček. In sem vzela. Samo zdaj pa ne vem, kaj ta obroček dela. Upam, da ga bova znala uporabit. Saj je moj bolj tehnični tip. Če ne pa upam, da bo vsaj lepo presenečenje. Če ima pa kdo izkušnje s takimi obročki, bom pa hvaležna za vsak namig.[/quote]

Daj link do slike pa ti bomo lažje razložili! Po mojem je en obroč za tiča, druga dva pa za jajca... kakšen učinek pa naj bi imeli ti trije obroči pa nimam blage veze...
Default avatar

razocaran

***Trojni erekcijski obroček ali kletka za vašega korenjaka. Uporaba tega trojnega erekcijskega obročka je nazorno prikazana na embalaži. ****

upam, da nisi zavrgla pakunge....ker po mojem ni dovolj da si tehnični tip......
leta letijo - iščem stevardeso
Default avatar

[maxi]

Bi človk prčakval tu, da bo znal kdo kej povedat o zadevi, ne?!;-)
Default avatar

Lunca.

Pojma nimam ...
Na spletu sem našla tole:

Zadeva je še najbolj podobna temu, kar je minister omenjal ...
Amaterka ... a sta pogruntala, čemu to služi?
In kako je bilo?