Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Napihnjen trebuh

Napihnjen trebuh

Kot že naslov pove, imam napihnjen trebuh. Čim kaj pojem, pa tudi če ne. Zjutraj je še v redu, potem imam pa občutek kot bi se nažrla do nezavesti.

Kaj bi to bilo? Me že malo moti. Pravzaprav precej.

Ogromno razlogov; od obolenja za rakom, do nepravilne prehrane.

tudi kandida je eden od pogostih razlogov.

nova
Uredništvo priporoča

Mogoče kandida…

Najbolje, da v iskalnik vpišete napihnjenost(najdi.si ali google).zelo veliko.

Mam tud jst isti problem, za katerega pa nevem rešitve. Me pa tud zelo moti. Isto zjutraj dokler ne pojem sm okej, pol pa tud če neki malga pojem sm kar napihnjena in pol kar nč lačna, v bistvu kot da sm se res nažrla. Pa sm že razmišljala da ni mogoče prebava problem, ? Ne vem kaj bi to blo ampak je pa res moteče!
Lp

Ja res ne vem. Jaz prav ploščatega trebuha res nimam niti zjutraj, ampak potem me pa kar tišči. Tudi že kar dolgo. Potem pa ne vem, je to prebava, živci, zgoraj ena “grozi” z rakom – res nočem takoj pomislit na najhujše,…

Kandida? Kaj hudiča pa je to? Bom malo pobrskala. Ne vem, tudi jaz sem se že skoraj sprijaznila s tem, čeprav me moti. Ja in tudi mene gledajo kot bi bila v 5. mesecu nosečnosti. Je zoprno.

Čist enake težave mam tud jaz zadnjih nekaj tednov! Sem enkrat že hotla kr it do zdravnika, pa sm si mislna, da me bo verjtno samo čudno gledal! 🙂
Mene to tudi ful moti, pa ne vem od česa je to?

Tudi mene je mučilo podobno pred mesecem, in malo me je bolel levi jajčnik. Izkazalo se je, da se je vntje nožnice razširilo v trebuh, kjer se je na predelu levega jajčnika že nabirala tekočina. Dobila sem antibiotik in je bilo ok.

jest ima tud full napihnjen trebuh-tud do 7 cm se mi napihne od normalnega obsega 🙁 pa še full se vid 🙁 sm pa opazla da če sm živčna se mi napihne kot balon al pa pred menstro-sam za 7cm od običajnega-a je to normalno?? pa tud na vagi se pozna 🙁 a je res da je lahklo razlog za to zastoj blata???

Mogoče je le prebava malo počasnejša, normalno pa je, da se napihne pred menstruacijo. Sploh pa je čisto normalno, da se obseg trebuha spreminja preko dneva glede na hrano in odvajanje blata.

Lep pozdrav, Katarina

ja sej,sam o tem kar mi govorimo ni normalno,js zvečer zgledam kot nosečnica in bom znorela..

Svetujem vam obisk zdravnika, morda bodo potrebne kaksne preiskave. Na daljavo in na slepo res tezko recem, kaj je vzrok.

Lep pozdrav, Katarina

Ali je katera že našla rešitev za napihnjen trebuh? Mene ta ‘nosečniška žogica’, ki se naredi čez dan, res pošteno moti 😉

Preberi resnice in zmote o kandidi, značilno za kandido je napihnjen trebuh. Jaz sem se jo uspešno rešila na podlagi nasvetov v knjigi.

Ima katera od vas tudi pekoco bolecino v desnem delu trebuha po jedi, ko se trebuh napihne?

Lahko gre za svetje dvanajstnika. Svetujem vam obisk pri zdravniku.

Lep pozdrav, Katarina

js mam iste probleme stara sm stara sicer 15, zjutri mam normaln trebuh čim pa neki pojem se mi trebuh napihne in ga morm nonstop notr vlečt. mam pa drugač tut vaginalne probleme…

Glede trebuha je bilo vse ze napisano, ce imate ginekoloske probleme pa bo potreben obisk ginekologa ali vsaj posvet z zdravnikom.

Lep pozdrav, Katarina

Živjo,

mene zanima če bi morala biti zaskrbljena. ker mam napihnjen trebuh, in to se mi dogaja že okrog leto dni, mogoče tudi mal več – nisem ravno sigurna. zjutri ga ni, kasneje pa se napolni, nevem al je to povezano z užito hrano al ne… drugo velikokrat imam težave z črevesjem, me napenja, nisem zaprta, niti nimam črnega ali krvavega blata, je pa velikokrat mehko. tretje bolečine v želodcu, se velikokrat pojavljajo in še posebno v tisti “žlici”, takoj pod rebri. čudno mi je ker mi včasih zakruli, pa če tudi sem ravnokar pojedla. mam tud velikokrat kisel občutek v ustih, kod neka kislina… kaj priporočate?

hvala za odgovor,

New Report

Close