Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek suha usta, žeja, glavobol, slabo počutje

suha usta, žeja, glavobol, slabo počutje

oh kako obupno se danes počutimm, glavobol je sicer samo še rahel, ga je lekadol malce uničil, imam čisto nizko energijo, usta imam že 2 dni suha, pijem ves čas ampak usta imam tako suha da tudi težko govorim, se mi kar zatika, v službi pa še cel dan in delo s strankami…
Kaj naj naredim?

Lep pozdrav, JetFlash

Odpri usta, da ti pogledam vanje…. tako ja…. grlo je mal rdeče… čak da še v ušesa pogledam.. aha.. tudi rdečkaste…. Še temperaturo bova izmerili…. ja, pa je res malo povišana… dejva za vsak primer amoxiklav enkrat na 12 ur. Veliko tekočine pij. Pa kontrola je čez en teden.

ja bravo.

res duhovito.

Lep pozdrav, JetFlash

Sprašuješ kaj narediti?

Sočustvujemo s teboj – uboga revica. Suha usta imaš, glava te boli in slabo se počutiš. Res si boga!

Je to odgovor, ki si ga pričakovala? :))))

PS: Pojdi k zdravniku, če je tako hudo. Mi ti ne moremo kaj dosti pomagati.

Svetujem ti, da greš čimprej k zdravniku, ker lahko, da imaš sladkorno. Huda žeja, čeprav veliko piješ, je znak sladkorne. Če drug teden ne bo bolje, raje stopi k zdravniku, ne hecaj se, lahko skupaj padeš.

maš simptome za sladkorno,torej k zdravniku

Hvala cxc in teta mara.

Nisem pomislila na to. Tak smotan občutek je že cel dan in to se mi zdaj dogaja kakšna 2 meseca, drugače pa se počutim kar vredu.
Če se bo ponovilo ali izboljšalo vaju bom upoštevala… še tega se mi manjka :-/

Hvala

Lep pozdrav, JetFlash

Tudi jaz sem najprej pomislila na sladkorno. Zdej berem, da se to dogaja dva meseca -pohiti z zdravnikom, s pravočasno pravilno urejeno prehrano se lahko marsičemu izogneš!!

Bom dala malce pozornosti na to. Hvala, sama res nisem pomislila, da je možno kaj takšnega.

Danes recimo je bolje in je spet normalno. :-/

Lep pozdrav in lep vikend vam želim.

Lep pozdrav, JetFlash

New Report

Close