Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Patrick Swayze dobil raka trebušne slinavke

Patrick Swayze dobil raka trebušne slinavke

“Ameriški filmski zvezdnik Patrick Swayze (na sliki), najbolj znan po svojih vlogah v uspešnicah Umazani ples in Duh, je zbolel za rakom trebušne slinavke. Ameriški mediji poročajo tudi o izjavah igralčevega zdravnika Georgea Fisherja, da se je pri Patricku bolezen razširila v omejenem obsegu. Fisher tudi pravi, da se igralec za zdaj dobro odziva na zdravljenje, pri čemer je zavrnil poročila nekaterih medijev glede prognoze bolezni. Po nekaterih medijskih navedbah naj bi bilo namreč zdravstveno stanje 55-letnega Swayzeja zelo resno in naj bi imel na voljo le še nekaj tednov življenja.”

Od nekdaj sem bila zacopana vanj :(((
Drži se Patrick ….

Se opravičujem, nisem videla, da tema že obstaja.

To z tedni niso rekli zdravniki, ampak so si izmislili v reviji da bibila bolj prodajana. So za zdravniki rekli da so skeptični in je stanje resno. Močno upam da si opomore.

nova
Uredništvo priporoča

Če gre res za rak trebušne slinavke, potem žal ne verjamem, da si lahko opomore.

Rak trebušne slinavke je praktično neozdravljiv, žal!
Tudi meni je bil ful všeč. Kot otrok sem kar medlela med nadaljevanko Sever in Jug.
Škoda….

Vsak rak je ozdravljiv, če še ni v agresivem stanju in odvisno od stadija v katerem je. Če celice ne postanejo agresivne kot pri njem, je upanja veliko.

Ne vem, zakaj se mi zdi, da ti nisi onkolog.

Je bil? Ne pisat v pretekliku, no, saj je še vedno živ. Eden redkih igralcev, ki mi je res všeč, obožujem ga. Kljub slabi diagnozi resnično upam, da si opomore. Saj so že bili primeri, ko so zdravniki koga odpisali, pa je potem še dolgo živel … Dajmo, Patrick!!!

Men je tudi bil všeč v nadaljevanki. Zdej mi pa ni več všeč. Pa tudi nadaljevanka mi ni več všeč, čeprav sem takrat iz tedna v teden gledala. Okusi se spreminjajo.

Tko da lahko napišeš tudi v pretekliku, pa ne bo nič narobe.

Meni je tudi všeč, najbolj v spominu sta mi ostala filma Dirty dancing in Duh. Pa še tko lepo pesmico je zapel: She’s like the wind…to my tree… Upam, da ozdravi!

Niso ga odpisali zdravniki, tračarski novinarji so ga odpisali. Zdravniki ga še zdravijo. Želim, da jim uspe.

Ne morem si pomagati, ampak meni sta bila pa Dirty dancing in Duh strahovito kičasta filma in mi sploh nista bila všeč. Grozno pocukrano.

Tudi jaz sem bila in sem še nora na Patricka. Mislim, da je eden zelo redkih ljudi, o katerem se ni nikoli bralo nič slabega. In že tako dolgo je s svojo ženo …
Mi je pa bil všeč v vsakem filmu, pocukran ali ne. Držim pesti zanj!

Dirty dancing jaaaaa….ga pogledam ene 3x na leto hehe.
Držim pesti za Patricka…na teletekstu piše,da so tudi zdravniki optimistični in da zdravljenje uspešno napreduje,tako da so izjave o 5 tednih življenja neresnične.

New Report

Close