Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Poznate kakšno žival na...

Default avatar

neška

...črko I, C, E in U. Rabim nujno za šolo. Hvala tisočkrat!!
Default avatar

Barb

EMU
Urh - žabica
Cekinček - metuljček
na I mi pa zmanjka
Default avatar

DK

URH
EMU
CEKINČEK ( metulj)
IBIS ( ptič)
Default avatar

DK

ho ho ne moreš verjeti:)))))) istočasno sva napisala iste živali HO HO HO
Default avatar

Barb

Ja meni so te živali ostale v spominu iz une igrce ...ime, priimek, mesto, žival .... kolk smo tega preigrali :)) a to danes še znajo :)
Default avatar

Volja

Iverka (riba)
Citronček (metulj), Cvetni pajek
Emu
Ugor (riba)
Default avatar

96+

ikra,
citronček
evglena
ugor
Default avatar

razgrajaca

C-cesarska rajčica(ptič),cesarski pingvin,cestni pometač(riba),cikovt(ptič),ciganska kura(ptič),

E-električna jegulja,električni skat,enodnevnice(žuželka)

I-impala(antilopa),indijski krokodil,indijski slon,indri(primat),

U-uhati klobučnjak(meduza),urzon(ježevec),užitna klapavica,užitna srčanka(školjka)
Default avatar

*Ena Barbara*

[quote neška]...črko I, C, E in U. Rabim nujno za šolo. Hvala tisočkrat!![/quote]

Igla - riba
cipelj - riba
ugor - riba
Default avatar

T.L.

moj sin je pa v drugem razredu napisal za črko E-emu,pa mu je učiteljica rekla,da si je izmislil:)
Default avatar

255

Te igrice jaz nikoli nisem razumela. Ali iščeš živalsko vrsto ali nor. družino? Ponavadi kar vse velja. :-/
Default avatar

pii

irski seter
istrski gonič

:)
Default avatar

255

[quote pii]irski seter
istrski gonič

:)[/quote]

No, torej je treba k družini in vrsti dodati še pasmo. Kaj torej iščemo? Živalsko vrsto na te črke ali kaj drugega?
Default avatar

TF

Ibis
Emu
Uharica
C....
Default avatar

aaab

emu in uš sta najbolj veljavni
Default avatar

pii

[quote 255][quote pii]irski seter
istrski gonič

No, torej je treba k družini in vrsti dodati še pasmo. Kaj torej iščemo? Živalsko vrsto na te črke ali kaj drugega?[/quote]

neška je postavila vprašanje, če poznamo žival... torej se povratno vprašanje glasi; sta irski seter in istrski gonič živali? :)))
Default avatar

255

[quote pii][quote 255][quote pii]irski seter
istrski gonič

No, torej je treba k družini in vrsti dodati še pasmo. Kaj torej iščemo? Živalsko vrsto na te črke ali kaj drugega?[/quote]

neška je postavila vprašanje, če poznamo žival... torej se povratno vprašanje glasi; sta irski seter in istrski gonič živali? :)))[/quote]

Imaš prav. :) Pravilen odgovor je potem tudi Igi, če je tako ime sosedovemu kanarčku. :)