Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek me res zanima, kak je ime vašim otrokom

me res zanima, kak je ime vašim otrokom

joj, berem spodnje teme, nič kaj vam ne paše. pa povejte, kako je ime vašim otrokom?? no da povem, kako je mojim: starejša je Hana, sin je Vid, mlajša pa Kaja. zdaj pa boste ene spljuvale našo izbiro imen… to mi je res grdo, ko tako pljuvate po enih imenih – kako mislite da se ob tem počuti mamica ali očka tega otroka??

mojemu je ime Gašper

Zakaj te sploh gane mnenje neznancev? Če so imena všeč vama z partnerjem naj tako bo. Če bo pa otrok to ime še ponosno nosil je pa sploh bingo. Pa ni važno al je Anže, al pa Fikret. 🙂

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Anže in Anja

Mi imamo Dejo.

Jaz sem Marcela, moja punčka je Ela, moj fantek je pa Zal.

In zelo smo fletni, hvala lepa;))

-------------------- Fikreta ma vas rad;))

Spljuvala ne bom…. Kaja me spomne na Poletje v školjki, Vid na Kdo je napravil Vidku srajčico, Hana mi je bilo pa všeč ime ko sem bila mlajša.

Anja in Anže

Dve najpogostejši imeni na SLo… pač pride tko. Pa sem dost pljuvanja že brala čez ti dve imeni, sam me ne gane. Men sta vseeno všeč pa če nobenmu na svetu nista imena všeč.

Sicer se pa s časom navadiš na kakršno koli ime, čeprav ti sprva ime ni všeč. Vsaj jaz sem se na par imen navadila, da ne razmišljam o tem a so lepa la ne.

Tebe pa poznam!!

Svit in Inja = SVETINJA! :)))) to sta zame moja otroka.

Moja deklica je Nika.

Tebe pa poznam!![/quote]

Lepo. :)) Mogoče pa jaz tebe tudi.

Robert

Jaz imam pa Višnjo.

Jaz iamam JaneZ in vsi se ga takoj zapomnejo. Povsod ga kličejo le z imenom, ker je itak edini,,v vrtcu, pri zdravnku…))))

Moja je Pia.

LARA, pred 15. leti ni bilo tako pogosto, danes bi se odločila drugače.

Njej je pa všeč.

Eva
Teodor
Julija

zdaj sem pa razočarana

če si marcela in imaš Elo, bi edino primerno ime za fantka bilo Marc 🙂

jaz imam pa Jerco

Moji trije so Luka, Grega in Jurij

Moj sine (190 cm…..heheh) pa je Alen.

zdaj sem pa razočarana

če si marcela in imaš Elo, bi edino primerno ime za fantka bilo Marc :)[/quote]

Ej, pa res;))) Vidš, sem premalo kombinirala;)

-------------------- Fikreta ma vas rad;))

BTW, kakšno vezo ima pa pri imenu višina? Kaj si hotela povedati da se staraš al kaj 🙂

Jaz sem Lori,sin je Lan,če bomo pa še kakšnega otročka imeli bo pa LILI,Lia…

http://lanovo.myminicity.com/

Heidi

New Report

Close