Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mravljinci v glavi- bi bilo to možno?

mravljinci v glavi- bi bilo to možno?

fant (33let) se pritužuje ,da ima mravljince v glavi in da ga vse boli.Bi bilo to možno??

Prejšnji teden je prebolel angino.

Takoj k dežurnemu saj je lahko kap. To velikokrat je kap. Takoj k zdravniku resmo mislim. Kje točno ima mravljincE?

po celi, pojavljajo se mu na 5 minut

Pokliči dežurno ambulanto. Najbrž ti bodo res svetovali, da naj gre k zdravniku.

sem mu merila srčni pritisk 158,100 in srčni utrip 93.
me je panika, že 10 minut kličem v abulanto pa nihče ne dvigne GRRRR

Pa pokliči urenco, tam se ti morajo oglasiti 112, ali pa se kar odpeljita tja. Boljš, da gresta zastonj tja, kot da ne gresta in je kaj narobe.

Srečno.

Pelji ga na urgenco. Bolje da gresta brez veze tja, kot da bo kaj narobe.

Držim pesti!

mOGOČE NI NIČ. mENI JE NEKAJ MRAVLJINČILO, ŠE ZDAJ MI VČASIH PA SEM ŠLA TAKOJ K DEŽURNEMU. mENI NISO NIČ NAŠLI. aMPAK NIKOLI NE VEŠ, MRAVLJINČENJE PA JE TUDI ZNAK KAPI. ZATO NE KLIČI AMPAK POJDI TAKOJ TJA. KAJ MISLIŠ DA BODO PO TELEFOMU ZNALI POVEDAT KAJ MU JE? ONI GA MORAJO VIDETI ZATO TAKOJ K DEŽURNEMU. TO JE NEVARNO IN SE NE SME NITI MINUTE ČAKAT.

Za vsak slučaj, če nista že šla na urgenco.Tudi sama ti svetujem enako. Možnost, da gre za urgenten primer (npr. kap) je sicer zelo majhna, a oba bosta pomirjena. Do mravljinčenja (tudi po glavi) lahko prihaja iz zelo različnih, večinoma nedolžnih razlogov (npr. stres, pomanjkanje B vit. ali kakšnih mineralov, ukleščenost živca, vnetje živca kot posledica druge infekcije npr. angine), a vseeno. Držim pesti!

A je možno, da ima fant mravljince v glavi, ti pa na forum?! In to še na 5 minut! Ma ne se hecat, upam da sta šla na urgenco!! Pa poročaj kaj je bilo. Vso srečo!

ja, res sem visela na netu. Fant gleda tv in mi začne razlagat da ima mravljince v glavi pa sem čist na hitro napisala vpr. se gor..
Dobila odg. in sem vam hvaležna za odg.

New Report

Close