Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanja Grohar in zavistneži.

Sanja Grohar in zavistneži.

http://www.playboy.si/blogi/sanja-grohar/default.aspx?n=13421

No ne briga me ali je bil res paparac ali ne. Bolj me je šokiralo pisanje komentarjev spodaj. Kako nekateri komaj čakajo, da ji povedako kako je nora ker to počne, kako je anti in kako nizko se je spustila in nevem kaj še vse. Pa kako bi lahko kaj drugo delala in kako je ni sram. In potem pišejo kako oni tega nebi nikoli naredili in imajo nek respekt pa take. Pa kaj jih tako moti če se slika naga in to kar dela? Zakaj nekateri tako zelo radi ti povedo, da to kar rad počneš je za njega grdo? Jaz vsakemu privoščim, da uresniči svoje sanje, da dela kar želi in izkoristi svoje življenje. In če to njo veseli pa naj to dela. Nevem zakaj ene tako moti da je manekenka, zajčica, miss in voditeljica? Meni je zelo simpatična. Če pa mi kdo ni pa ga ne gledam, še manj pa tratim čas za komentiranje. Pa pred tem ko je zmegala za miss, je zmagala na enem pevskem tekmovanju Belvi Star tako da posluh že more imet, saj drugače nebi zmagala. Komentarji podaj mejijo že na noro zavist in psihično bolezen. Kako nekateri večkrat komentirajo in povedo kako jim ni všeč in kako je nekaj manj od njih. Pa kaj ji h briga kaj dela, saj to je jena stvar. Jaz ji privoščim in jo včasih tudi gledam na Tv Paprika. meni je zraven letošnje misice in Iris Mulej najlepša miss Slovenije.

pretiravaš… od 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} komentarjev jih je 15 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mal slabših, ostali pa so na njeni strani. Pa še tisti ki so kontra njej, so dokaj ok napisani.

Men je tud lepa. prava lepotička. Eni komentarji pa so res za kozlat. Men se zdi da jih veliko tistih negativnih napiše ena oseba pod večimi vzdevki.

nova
Uredništvo priporoča

Mah, kaj se sploh ženska (Groharca) tok razburja, sej smo že vse vidl. In to 100X

Se srtinjam, najbolj neumno je, ko se enkrat sleče, potem pa joka, ko jo slikajo paparaci. Saj ne rečem, je lepa punca, samo jaz je ne prenesem, ker se mi zdi, da je bolsetno odvisna od pozornosti medijev. Mislim, da ni normalno, če človek bere o njenem vsakem ginekološkem pregledu….grrrr.

Je razlika če je fotografira pravi fotograf za palčilo in ne nek zalezovelc da sploh neve. meni bi tudi šlo na živce če bi me nedko tako na skrivaj slikal pa čeprav bi bila prev v plejboju. To je zalezovanje in je kaznivo.

če ljudje povedo svoje mišlhenje to še ne pomeni da so ljubosumni.
zame je recimo pač ena kokoš in… a sem ljubosumna- ne nisem

Predvsem je pa zelo zabavno, da je, namesto da bi zahtevala umik revije (če jo slike res motijo), ravnala povsem nasprotno in je Novi (in seveda sebi) naredila reklamo. 🙂

Zadnjič je sama dala izjavo, da je prav da je v medijih, da od tega živi.

Drugač mi pa ona sploh ni všeč (se mi zdi da se z umetnimi posegi in frizuro fura na Mišo Molk), mi je pa zelo lepa Nina Osenar.

Jao Nina pa je takšna da bi jo popapala. Pa nisem kaj narobe usmerjena. Ta baba mi pa je tako lepa da ji ni para. Je pa mi lepa tudi sanja grohar. Ampak tole je vseeno zalezovanje, pa čeprav je dala to sama na net.

Sori, no, saj je bilo že stokrat prežvečeno, ampak sanja ima res tako bosansko faco, da ne vem, komu je potem tako lepa… meni ni všeč.

jebi ga, če je pa mama z dol..

Pa ata tud…

Z ČESA ALI KAJ POMENITA ZGORNJA POSTA? MI LAJTUNGA NE DELA.

jana11, ata 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni od dol, ker ga poznam…

sAJ JE gROHAR slovenski priimek, a ne?

Meni tudi ni všeč Sanja.

Od vseh lepotic mi je najbolj všeč Miss TADEJA.

Tele fotke v Novi so 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} namještalka. V članku piše, da sta jo zasledovala dva mladeniča s telefonom.

Kolikor se jaz spoznam na fotografijo, s telefonom (v trgovini, torej brez fleša, oz. z nekim švoh flešem) ne moreš posneti fotografije, ki bi zdržala povečavo na naslovnico. Se pravi je moral biti en z normalnim fotoaparatom in normalnim flešem.

In ne me basat, da trgovka ne bi opazila dveh mulotov, ki se smukata okoli kabin na oddelku s perilom.

In ne me basat, da se Sanja slači in pomerja pri napol odprtih vratih kabine.

In, če bi bilo res, bi Novo tožila, ona pa te fotke, ki so oh in sploh grozne in poseg v njeno zasebnost in ne vem kaj še vse, objavi še na svojem blogu.

Paparaco, my ass.

Točno tako. Tele punčare živijo od rumenih revij. In ko zmanjka, se pač nastavijo takole.

Itak ima Graharca čisto čef… faco. In mi tudi malo ni všeč. Tudi Osenarca ne. Meni so všeč slovenske punce.

Meni pa je lepa. Zelo lepa.

Sori, ampak katere so te lepe slovenske punce?? Vsaka lepa ima vsaj malo južne krvi, jebiga….

Saj pa vseeno od kod je ali od kod so njeni predniki. ČLovek je kot mi vsi.

Takih punc, kot je Sanja, je polno po Fužinah in po celi Ljubljani. No in Sloveniji.

Pač še ena ki ji je uspelo, druge pa o tem sanjajo, čeprav ne zgledajo nič slabše. Oblečene so pa itak isto – ozke črne ali bele sintetične hlače, ozka mikica, po možnosti roza, kratka zlata ali srebrna bunda, zlata ali srebrna torbica in zlati ali srebrni dodatki. To je to. Vse isto. PA sredi zime popke ven.

Pa Slovenke – v bundah, škornjih in skrite za šal.

Drugače pa komentar k članku: kot vem, bi vsaka ki samo prdne takoj poklicala medije (tako kot Murko), tako da si ne predstavljam kaj jo tako moti.

Saj je bilo že vse videt, ne?

Vau, kakšne dobre fotke delajo amaterji! Svetloba ravno taprava, poza ravno taprava, kabina ravno prav odprta, da se ne vidi ne preveč ne premalo… Najbolje, da revije odpustijo vse profesionalne fotografe, saj amaterji z mobiteli fotkajo stokrat bolje…

sori,
telo ima lepo,
obraz pa je jugo plastika.
Nič posebnega.

tole je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dogovorjena slika. Ker Sanja pozira. totalka našminkana nežno upira pogled navzdol. drža povsem mirna pokončna

New Report

Close