Najdi forum

Pediater v ZD Črnuče

Katero pediatrinjo v ZD Črnuče nam svetujete ?
A je katera srčna in človeška ter si vzame za malčka in njegove starše tudi kaj časa ? Lepo prosim da mi kakšno priporočate.

Hvala
Pozdrav Pomladna

Toplo priporočam dr. Tratnik, čeprav vem, da je zelo zasedena in zato večkrat precej čakamo. Vendar se splača. Vedno si vzame potreben čas, posveti se tako otroku kot tudi staršem, če jih kaj zanima. Je izredno pozitivna oseba in otroci to čutijo in jo imajo radi. Seveda pa je odlična zdravnica z več letnimi izkušnjami.

Ninča

Bog ne daj Ramovš:((

Groza!!

Dr. Tratnikova je res najboljša pediatrinja samo baje gre z decembrom v zaslužen pokoj. Baje pa bo nekaj še delala kako pa kaj pa kje se pa še ne ve.

LP Tonka

Kaj pa je narobe z dr. Ramovševo? Mi smo z njo zadovoljni.

Tudi mi smo z dr.Ramovševo zelo zadovolni.Pri njej smo imeli vseh 5 otrok in res nimam nobene pripombe,saj si je vedno vzela čas.

Lp,Ana

Mi smo tudi zelo zadovoljni z dr. Ramovš!

lp IANA

tudi jaz zelo zelo zadovoljna z dr ramovš!!

Še eni zadovoljni z dr. Ramovševo. Poleg ostalega mi veliko pomeni tudi to, da z bolnim otrokom nikoli ne čakaš več kot 15 minut, ker naročajo na uro. Tudi glede prijaznosti nimam nobenih pripomb.
Je pa najbrž res, da boš težko našla zdravnika, s katerim bi bili vsi zadovoljni.

z.

Zakaj ne dr. ramovš

– zato ker je trimesečnega dojenčka pustila z 39 vročine 3 dni, predno mu je vzela kri..hud uroinfekt(baje se tako dela)..v Celju povsem druga politika..majhnim ki še ne znajo nič povedat vzamejo že prvi dan kri, ko je visoka vročina.

– zato, ker je malemu zdajala pet doz anatibiotika brezveze. Izsilili napotnico nefrologa, ta povedal da ima mali bakterije zaradi zarasle kožice in prepovedal vsak antibiotik

– zato ker cepi še vedno po starem, s tem raskira okvare živca, ona v ritko, zdaj priporočajo stegno.

– zato ker smo enkrat zašli k Tratarjevi in videli kaj je prijazen zdravnik, kako zna poslušat in se ne dela pametne. Tratarjeva da kakšen koristen nasvet tudi z domačimi žavbami

– zato ker je 5 mesečni dojenček bruhal tri dni in deiskal in je rekla da je to normalno, dokler nismo pristali na urgenci in pod nujno na infuzijo

– zato ker je zanjo vse NORMALNO.

New Report

Close