Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bolečine v predelu prsnega koša-prsnice

Bolečine v predelu prsnega koša-prsnice

Pozdravljeni,

Pred mesecem dni so se začele bolečine v predelu prsnega koša-prsnice ,ki prihajajo iz hrbta lopatic-ramen.Včasih so prisotne kot tiščanje in morda tudi slabše dihanje.No celotno okostje me nekam matra.Bojim se,da ni nekaj z srcem ali pljuči.Stres je tudi prisoten in slabše spanje(zvečer nikakor ne morem zaspati.)Čez dan še gre,ko se pa uležem me začne boleti in pritiskati.
Zamenjala sem že ležišča,pa ni nič bolje.
Prosim za nasvet,hvala,pozdrav MRKA

Spoštovani!

Verejtno gre za dve vzoredni težavei. Eno je najbrž kostno mišična bolečina prsnega koša, kjer bi moral zdravila proti bolečinam bolečine olajšati.

Dgrugo pa je verejtno tesnoba, ali celo blaga depresija. O znakih in težavah bi se pogovorili z zdravnikom, ki vam bo morda predpisla zdravila proti tem zadevam.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Spoštovani!

Verejtno gre za dve vzoredni težavei. Eno je najbrž kostno mišična bolečina prsnega koša, kjer bi moral zdravila proti bolečinam bolečine olajšati.

Dgrugo pa je verejtno tesnoba, ali celo blaga depresija. O znakih in težavah bi se pogovorili z zdravnikom, ki vam bo morda predpisal zdravila proti tem zadevam.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close