Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PEDOFILSKE STRANI

PEDOFILSKE STRANI

Pozdravljeni

Naj nihče ne povezuje mojega odnosa do spolnosi v odnosu na temo. Zanima me vaše mnenje. Zadnje čase je toliko govora o pedofiliji v vseh medijih, da sem začela že nagonsko zatiskati oči in ušesa.
Včeraj pa sem premagala svoj odnos do tega in sem se vprašala kako to izgleda pri brskanju na internetu. Odtipkala sem teen sex in mi je skoraj miška padla iz rok.
Ne bom šla v podrobnosti, ker mi je bilo v momentu slabo.
Torej, poraja se mi vprašanje in upam, da bo kdo pokomentiral. Kako, da je toliko govora o temu, po drugi strani pa je ponudba dostopna kot cenene reklame. Te strani si ogledujejo odrasli in prav odrasli zlorabljajo otroke. Saj ne vem več kaj naj rečem. Sploh ni pomembno ali gre za dečka ali deklico v odnosu do odraslega moškega ali žensko.
Mene osebno moti že nasmihanje moških ob pogledu na odraščajoče dekle, ki ob tem še “nedolžno” komentirajo, da ima dobre balkončke, da ima že fajn ritko in, da ne naštevam naprej.

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

Super, supersi to naredila.

Sedaj bo ful folka odtipkalo isto kot ti, zgolj iz radovednosti, drugače ne bi tega storili. In s tem bodo seveda podprli obstoječe strani.

A nisi tega mogla za sebe zadržat? Vsake stvari ja ne moreš ven iz ust pljunit, madona.

dala si mi misliti, vendar mogoče to ni slabo in se bodo malo ozavestili-zdrmali kot sem se jaz, saj enostavno ne razumem, da je toliko tega okrog nas, da nimamo vpliva na to

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

Toliko da vas poučim: Tiste punce, ki jih vidite pod nazivom teen sex so dejansko polnoletne, ampak jih naredijo, oblečejo itd. tako, da izgledajo kot bi bile stare 14, 15 in podobnih let.
To je pač tržna poteza, namenjena ljubiteljem najstnic, da mislijo da gledajo mlade punčke, v resnici so pa te punce stare najmanj 18 let.

Kako pa ti to veš???

Da še jaz malo podučim : s pomočjo obdelav fotografij (in ne samo z oblekami, kot pravi Koko) res dosežejo čudeže. Še več, nekateri so že taki mojstri, da znajo zgenerirati telo in obraz na način, da posameznik težko reče, ali gre za pravo osebo ali za fiktiven model. Velika večina takih strani je torej ena navadna reklama za lupljenje pohotnih starcev. Tiste prave, res pokvarjene vsebine pa niso kar tako enostavno dostopne. Se precej skrivajo zaradi kriminalistov, ki niso tako neumni, da ne bi znali ločiti zrnja od plevel.

Če o stvareh ne govorimo potem ne obstajajo :(((

Upam, da čimmanj ljudi tako razmišlja. Čimveč govorit in mogoče se bo kaj spremenilo na boljše…mogoče.

jaz osebno, bi popolnoma vsem pedofilom odrezala spolne organe. brez izjeme.

lp.

Pa ko berem na ttx (klepet) od POP, se mi gravža kako en nonstop išče mlada dekleta, ponuja slike… V glavnem so na teh straneh pedofilske vsebina. In prijavim na policijo, pa nič. Pišem na POP, da bi modelator to lahko preprečil…in nič. Ah, na bruhanje.

te punce ki so na strani najstnic, so vse brez izjeme polnoletne. Ko so se šle tako fotografirat so podpisale pogodbe in bile fotografirane z svojim dokumentom. malo drugačnega ličila in čopek pa je takoj mlajša.
pedofili pa kolikor gledam po tv imajo te mreže med sabo. verjetno so zaščitene z gesli ki jih iamjo le oni, in so zelo težko dostopne saj še policija pride težko do njih.

zakaj pa potem sporočila, da se spretni pedofili pomešajo med forume, ki so jim pisani na kožo

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

“teen” so lahko punce stare nad 18 let seveda. Vse ostalo je kaznivo in dvomim da bi kdo šel ponujat to po internetu tako javno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa še to. te punce pod ten so blazno dobro plačane za to.

Ma kako ste naivne. A res mislite, da so vsa tista dekleta tako super in dobro plačana in ne vem kaj še. Imaš predvsem obrnjeno situacijo, ko ponujajo kao 18-letne (zaradi policije) Azijatke, Rusinje ipd., v bistvu pa so to mladoletna dekleta, ki se prodajajo ali za par fičnikov ali pa so celo v trgovini z belim in rumenim blagom. Revna dekleta iz zabačenih krajev, ki se pač prodajajo za male pare, na njih pa služijo big bossi.

ula kako pa to veš? to ni res. te strani so podjetja in služijo z tem. in dekleta so z vsega sveta in dobro plačane. ker pozanm eno že nekaj let čez polnoletnos in se je slikala za kao najstnice. ula ne govoti če nimaš pojma. Zakaj pa policija tako težko dobi pedofile? če bi imeli kar tako javno strani, bi jih takoj aretirali. glede teh punc tudi zeli komplicirajo, saj zahtevajo da so polnoletne z večimi dokumenti. vsaka dobi dobro plačano.

ja, seveda, verjemi kar hočeš. Tudi v svizca s čokolado, če češ.

Resnica pa je taka, da obstajajo take in take strani. In če vtipkaš teen sex, se prikažejo take in drugačne. dejstvo pa je, da ne rabiš biti ne vem kako spreten, ampak samo z nekaj keša, če hočeš priti na tiste strani, ki so dejansko namenjene pravim pedofilom.

Ali pa ti misliš, da tega sploh ni, ali kako? Ja, seveda jih lovijo in vsake toliko jih tudi ujamejo, kot to naredijo pri preprodajalcih z mamili in ostalih kriminalcih. Večina pa se izmuzne roki pravice. Če hočejo zaslužiti, morajo tudi tvegati. in brez skrbi, da je takega tveganja zelo veliko.

In še nekaj, zdaj po 10-minutnem surfanju, sem naletela na fotografije, kjer so slikani goli otroci (brez vsakršnih oblin, kakšne 10 ali 11 letne punčke). Seveda ne bom objavljala tukaj, ampak če hočeš, prideš takoj do takih slik. Kako jih ne ujamejo? A misliš, da so po župi priplavali in da se jih tako lahko dobi?

Lahko pa seveda živiš še naprej v svojem varnem svetu, kjer vedno vse kriminalce ujamejo in kjer pedofilskih strani sploh ni.

Ja saj vem da so pedofili in njihove strani, tega je ogromno. Ampak za tista regitrirana podjetja, ki z tem na veliko služijo to nemoreš rečti. ker potem bi jih takoj zaprli. Niso vsa podjetja takšna. Tisto pa so pedofilska, tamo otroke ugrabljajo. Poznam primer, kjer je otrok še zelo majhen zaradi pedofila umrl. In vem da kriminalce ne ujamejo vedno. Neve, zakaj si to napisala. Poznam punco, ki se slika in z tem veliko zasluži. Dela za strani, katere nikogar ne silijo in imajo samo polnoletne osebe. Tiste z mladoletnimi pa niso registrirana in so protizakonita.

Pa kdo tukaj govori o registriranih in neregistriranih podjetjih razen tebe? Dejstvo je, da obstajajo tudi neregistrirana in protizakonita in dajejo fotke na net in služijo tudi po tej poti. Saj Tiffany ni govorila o nekih določenih podjetjih, ampak o tem kaj vse ti pride ven, če vtipkaš na net teen sex. In brez dvoma pridejo ven tudi prave pedofilske strani. To, da obstajajo tudi tiste, kjer so dekleta prostovoljno v biznisu in so polnoletna, vemo vsi.

Zdaj ti nisi mene razumela ali pa jaz tebe ne. Tiffany je rekla za punce z nasjtniških straneh. In te punce so povečini polnoletne in podjetja zakonita. Zato govorim, ker če bi bile mladoletne nebi bila zakonita. Hotela sem samo povedat da ni res da so vse punce mladoletne.Sem pa po tv gledala primer, kjer je bil fant ugrabljen kot malo starejši otrok in je pri 27 letih prišel do mame in ji rekel da je živ pa nevem kaj še ter da ga naj ne išče. Mama pa je bila dan prej po tv in govorila o izgonotju svojeg sina. Sin pa naj bi bil domnevno ugrabljen za pedofilijo. Domov pa ne sme. Pa gledala sem, ko so eno punci nekje 17 let ugrabili in jo peljali na nizozemsko za prostitucijo. uspelo ji je pobegniti čez nekaj let in se je vrnila. Punco ki je tam spoznala je bila iz njene okolice, in so jo ubili. Z to punco pa sta skupaj načrtovali pobeg. Tako da vem nekaj o tem. Pa na nizozemskem, se mi zdi da tam, so pedovili zahtevali svojo stran, ki bi bila zakonita, pa še mi zdi da celo svojo stranko.

Meni se zdi zdaj debatirat o tem ali so tiste punce res mladoletne, ali umetno mladoletne prav brezpredmetno.
Za Tistega, kateremu so namenjene, so še otroci, in tako kot ga zanimajo one, ga tudi punčke pod blokom, ali pri gimnastiki.

Pa saj ne gre samo za eno najstniško spletno stran. Ene take strani so s polnoletnimi puncami in zakonite, druge pa z mladoletnimi in nezakonite.

Njur, meni se pa zdi pomembno, ali se gola samovoljno razkazujejo zrela polnoletna dekleta z oblinami ali pa razkazujejo gole otroke. Če 40-letnik rad pogleda za lepo 19-letnico in ga vzburja, če jo vidi golo z vsemi ženskimi oblinami se mi to ne zdi nobeno pedofilstvo. Če pa je namesto nje 11-letnica, je pa zadeva zelo pereča.

na tem področju se počutim kot starš čisto nemočno,ne moreš predvidet, ne moreš preprečit, lahko pa vsaka od nas odprte oči in ušesa, da bomo slišali če nam kateri od naših otrok želi kaj povedat, ne si zatiskati oči, lahko se zgodi tudi v naši družini ali krogu prijateljev, žal. glede slik na netu pa se bojim, da gre res za zlorabljene otroke, ki so prisiljeni v to, iz Kitajske in drugod

RAVNO TO SEM hotela povedati
na straneh so bile deklice med 8 in 10 let, prav tako fantki, pa ne samo slikani ampak pri aktih
goli, da te srce zaboli

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

Nisi me razumela. Glej, če se en dec vzburja ob pogledu na 19 letno razgaljeno punco, misleč da jih ima 15, ker tako mladostno zgleda, ali ker jo tako mlado pač naredijo, to pomeni da ga tako mlade vzburjajo. Tudi drugje, ne samo na netu.
Ne vem no, ali se mu šteje olajševalna okoliščina to, ker so mu kot mladoletno podtaknili eno starejšo?

New Report

Close