Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ŽALNA KNJIGA MONA – dr. Janez Drnovšek

ŽALNA KNJIGA MONA – dr. Janez Drnovšek

Naj bo tale tema posvečena spominu na našega bivšega predsednika in lepim besedam ter slovesu ob prezgodnji smrti tega dobrega človeka.

Njegovi družini izrekam sožalje… Me je pretresla novica, čeprav smo jo nekako pričakovali.

Bil je dober politik, sploh zadnja leta pa je pokazal, da je tudi dober Človek.

Naj počiva v miru.

Tudi z moje strani iskreno sožalje svojcem.

Bil je velik in spoštovanja vreden človek.

Naj počiva v miru.

Sožalje vsem svojcem in sploh vsem, ki se nam je zdel velik človek.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi z moje strani globoko sožalje.

Vsi ga bomo pogrešali.

Naj počiva v miru.

Predvsem velik človek in šele potem velik državnik, ki nam je (vsaj nekaterim) dal pomembno lekcijo o nesebičnosti.

Pogrešala ga bom

Iskreno sožalje sinu, hčerki in vsem, ki so ga imeli in ga še imajo radi.

Bil je velik Človek, naj počiva v miru.

Iskreno sožalje, zame eden boljših politikov v državi.

tudi z moje strani iskreno sožalje njegovim najbližjim.
RES JE BIL VELIK ČLOVEK in žalostna sem da ga ni več.

Bil je izreden človek, ne le za naš narod, pač pa za cel svet.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Naj bo tale tema posvečena spominu na našega bivšega predsednika in lepim besedam ter slovesu ob prezgodnji smrti tega dobrega človeka.

NAJBOLŠEMU PREDSEDNIKU IN PRAVIČNEMU ČLOVEKU V SLOVO!!!

Tvoja dobrota in sočut do majhnih ljudi se me je globoko dotaknila. Če bi imela moč bi ti dala brezsmrtno življenje.

Počivaj v miru, ki si ga najbolj zaslužiš.

Njegovi družini iskreno sožalje ob tako veliki izgubi.

Dr. Janez Drnovšek je v življenju kot politik in človek dosegel cilj, pomagati drugim. Svoj narod je obvaroval grozot vojne, ki se je razplamtela po bivši državi, obenem pa nas je popeljal na pot ekonomskega napredka, osebne svobode državljanov in miru. Naključje je hotelo, da na eni od zadnjih fotografij na izroča nagrado dr. Ruglju; čez par tednov sta oba mrtva. Vendar je dosegel svoje in njegovo življenje ni bilo zaman. Počiva naj v miru, spominjal se ga bom s hvaležnostjo. O njem bom učil svoje otroke, kakšni bi morali biti in so tudi lahko politiki.

Smo ljudje,

in kot ljudje imamo pred seboj veliko nalogo:

spremeniti svet trpljenja in laži v svet KI BO VREDEN ŽIVLJENJA.

Ta njegova misel se me je najbolj dotaknila.

Njegova smrt se me je močno dotaknila. Bil je Človek, ki je pustil sledi v srcih mnogih, mnogih ljudi… Iskreno sožalje vsem njegovim…

Srečna sem,da živim v dobi,ko se je rojevala moja domovina Slovenija.Greje nas misel na to, da je dr.Drnovšek ob pomoči takratnih sopotnikov v politiki pripeljal ta naš lep košček domovine do samostojnosti.Srečna sem, da sem spoznala kako čustven,dober in razumevajoč je znal biti.Žalostna sem,ker sem pred 14 dnevi izgubila očeta, žalostna pa sem tudi,ker smo danes izgubili pokončnega,dobro mislečega in poštenega politika in človeka. Z Vsemi njegovimi bližnjimi iskreno sočustvujem,hkrati pa mislim, da mu nismo privoščili gorja v njegovi bolezni,radi smo ga imeli in radi ga bomo imeli še naprej in dobre misli za srečno pot – nekam že,kjer mu bo morda lepše kot mu je bilo pri nas.Družini pa iskreno sožalje.

Se strinjam!

Naj počiva v miru!

Iskreno sožalje njegovi družini. Bil je velik človek in velik državnik, po mojem mnenju tudi tisti, ki je za Slovenijo v politiki do sedaj naredil največ.

Iskrene sožalje vsem njegovim…Njemu pa lep počitek…

Iskreno sožalje vsem njegovim bližnjim.Dober ČLoVEK z veliko začetnico.

lp Maja

Podpišem se pod vsemi temi lepimi in iskrenimi napisanimi besedami.

Iskreno sožalje.

S tem se strinjam,tudi jaz!

lp

Iskreno sožalje družini in prijateljem. Bil je dober človek. Najbolj mi je bilo všeč, ker nikoli ni nikogar pretirano obrekoval ( vsaj jaz nisem nič slišala ) in vedno je deloval tako umirjeno in zbrano.

Naj počiva v miru.

Izgubili smo človeka, na katerega smo lahko ponosni.

Naj počiva v miru. Iskreno sožalje svojcem.

Toliko bi nam lahko še povedal, dal, nas še toliko naučil in pokazal pot do samega sebe.

Sožalje njegovi družini.

Naj počiva v miru.

Iskreno sožalje.

Žalostna.

Res škoda, da je izgubil bitko z boleznijo :(( Bil je velik Človek, državnik, velik humanist….
Naj počiva v miru.

New Report

Close