Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NA POMOČ

NA POMOČ

POZDRAVLJENE!
DANES ME JE DELAVKA IZ CENTRA ZA SOCIALNO DELO POKLICALA, DA SO MI ZAVRNILI VLOGO ZA PODALJŠANJE PORODNIŠKE.
JEZI ME, KER MAMICE Z ISTO DIAGNOZO PRI OTROCIH IMAJO ODOBRENO, NEKATERE PA NE, ZGLEDA, DA KOMISIJA ODLOČA PO RAZPOLOŽENJU ZDRAVNIKOV V KOMISIJI OZ. POZNANIH PRIIMKIH.
NAJ OMENIM, DA JE HČERKIN PEDIATER OMENIL, DA MI BODO SIGURNO ODOBRLI GLEDE DIAGNOZE, ZATO JE RAZOČARANJE TOLIKO VEČJE.
JE KATERA IMELA TAK PRIMER IN KAJ STE STORILE? STE VLOŽILE PRITOŽBO NA ODLOČBO CENTRA ZA SOC. DELO. KDO ODLOČA O PRITOŽBI? KOMISIJA V LJUBLJANI?
POMAGAJTE MI NAPISAT PRITOŽBO!
HČERKINA DIAGNOZA JE PRIROJEN MIŠIČNI HIPERTONUS IN IZTEGOVALNI VZOREC.
jE KATERA IMELA POD TEMI DIAGNOZAMI ODOBRENO PODALJŠANJE PORODNIŠKE OZ. ZAVRNITEV?
ZA KAKRŠNOKOLI INF. VAM BOM HVALEŽNA! RAZOČARANA IN ŽALOSTNA MAMICA NINA

Pozdravljene!
Danes me je delavka iz centra za socialno delo poklicala, da so mi zavrnili vlogo za podaljšanje porodniške.
Jezi me, ker mamice z isto diagnozo pri otrocih imajo odobreno, nekatere pa ne, zgleda, da komisija odloča po razpoloženju zdravnikov v komisiji oz. Poznanih priimkih.
Naj omenim, da je hčerkin pediater omenil, da mi bodo sigurno odobrli glede diagnoze, zato je razočaranje toliko večje.
Je katera imela tak primer in kaj ste storile? Ste vložile pritožbo na odločbo centra za soc. Delo. Kdo odloča o pritožbi? Komisija v ljubljani?
Pomagajte mi napisat pritožbo!
Hčerkina diagnoza je prirojen mišični hipertonus in iztegovalni vzorec.
Je katera imela pod temi diagnozami odobreno podaljšanje porodniške oz. Zavrnitev?
Za kakršnokoli inf. Vam bom hvaležna! Razočarana in žalostna mamica nina

Verjetno je zelo odvisna stopnja hipertonije in iztegovanja. So zelo zelo velike razlike od otroka do otroka z isto diagnozo.

Če je hudo in hodite vsak teden na fiozioterapijo potem napiši pritožbo na odločbo.

Naš fant ima recimo tudi to diagnozo pa prošnje za podaljšanje tudi vložila ne bom ker bi se dejansko delala norca iz tistih, ki imajo resne težave. Tako, da jaz mislim, da je vse v tem..kako hudo obliko ima. Samo ime diagnoze ne pomeni ničesar.

nova
Uredništvo priporoča

ninika velike črke pomeni kričanje.

Na veliko je že znano, da s to diagnozo dobiš PODALJŠANO PoRODNIŠKO!
Poznam mamice, ki imajo veze. Z njihovimi otroci ni nič narobe, samo pediatrinja je vedla, da se na to foro dobi podaljšanje! Poleg tega so pri fizioterapevtu dobile krasno rdečo penico za na tla-za telovadbo.
Očitno zaradi takih primerkov, ne dobijo upravičene mamice in otročki tistih par mesecev.

Pa še to. Ena mamica mi je celo povedala, kako moraš iti v razvojno ambulanto. Z neprespanim in utrujenim otrokom, da je ves tečen in se kar meče nazaj!!!
To je čista resnica!

AnaM!
Mi lahko zaupaš tvoj mail, da bi kontaktirala s tabo. Hvala

Kitty, jaz ne mislim na kričanje. Človek pač pozabi spremeniti črke.
Sorry, če te je to tako zbodlo v oči. Upam, da tebi to ne bo nikol ratalo.

To diagnozo dobi danes vsak tretji otrok. Enkrat tega niti poznali niso.

Res, odvisno od tega, kako hudo obliko ima.

Taki mamici bi jaz vzela otroka, saj ji je očitno otrok samo sredstvo, da ne hodi v službo. Sem brez besed.

ninika kakor jaz vidim sem ti najprej odgovorila na vprašanje in šele nato čisto dobronamerno opozorila.

Veš, nevem katera mama si želi bolnega otroka? Če misliš, da nisem sposobna imet otrok, veš se nebi niti odločila zanje. Želim ti, da nebi šla skozi kar sem šla jaz. Pa ne obsojaj, če ne poznaš stvari!

New Report

Close