Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali je že nova kolekcija H&M, SOliver…v LJ

ali je že nova kolekcija H&M, SOliver…v LJ

Bi bila res vesela tega odgovora, da se ne vozimo zastonj v Lj. Potrebujemo spomladanska oblačila – predvsem hlače, ki so že nad gležnji, za deklico 140 in za fanta 116 in 92.

Vesela bom vsakega nasveta kam naj zavijemo, da dobimo dobro in po zmerni ceni.

V NM nisem v petek in soboto našla nič kar bi jim bilo prav ali všeč (no, razen teniske za taveča), pa smo prehodili cel BTC.

Hvala vam za vsak korak, ki ga bomo prihranili.

v h&m sem že vidla novo kolekcijo

http://rajigrad.myminicity.com

čE SE VAM NE MUDI, bi mogoče počakali 28.2., ko bodo odprli na Rudniku nov sklop trgovin.

V Novem mestu je bila že pred enim tednom v S. Oliver nova kolekcija. Samo zasoljena, da ni za kupit.
Če ima H&M novo kolekcijo, pojma nimam. Smo bili v soboto v celju. So sicer imeli že vso robo, samo meni se je zdelo iz prejšnjih sezon. Nič novega, svežega. Imajo pa super novo robo v C&A v Celju.

oj,za št 140 nevem, sem pa jaz moji pupi 98št. nakupila en kup hlačk, majčk hello kity, pa krilca in še kaj. sem tokrat zadela zelo lepe stvari.se pravi vse poletno in spomladansko je zunaj.

Pozdravljena.

Moje videnje je pa naslednje: imam deset-letno deklico; izbira za to velikost v HM-ju je zelo slaba!!! Za malega pajaca pa imajo odlične stvari (imamo tudi takega pri hiši). Stopi nadstropje višje v Okaido in zraven…hmm…joj, ne spomnim se imena druge trgovine (čez hodnik). Lahko najdeš zelo lepe stvari po normalni ceni. Hčeri sem v S’Oliverju kupila jakno pa sem dala ufff…ko sem dojela, je bilo že prepozno 😉 …ahhh…

Uspešen nakup!!

New Report

Close