Forum.Over.Net

Starševski čvek

pohištvene trgovine v celovcu

Default avatar

trgovka

pozdravljene!

Ali katera ve, če so tudi v industrijski coni v Celovcu kakšne trgovine z drobnarijo za dom in kakšnimi kosi s pohištvom in kako so založene in cene v primerjavi z Ikeo.

Lp, Hvala
Default avatar

Caca

O tem sem se enkrat že lepo razpisala:

Naj te Ikea v naslovu ne zmoti.

Sicer z Ikeo ne moreš primerjat ničesar, se ji pa približujejo v Moemaxu z vizualizacijo pohištva v prostoru, drobnarijami, tudi cenami. Le v precej skromnem obsegu. Vsekakor je za pogledat, če greste že v Celovec...
Default avatar

a_ll_y

Splača se ti pogledati tudi v XXL Lutz - mi smo z njihovo ponudbo zelo zadovljni.
Default avatar

tanja32

no, jaz sem se zelo dolgo pripravljala, da grem v ikeo enkrat pogledat, tako dolgo, da sem sedaj že vse pohištvo pri nas nabavila heheh.
V soboto sem šla in sem bila zelo razočarana.....en kup ene krame, okej, sej maš res vse od a do ž za gospodinjstvo, pa razne potrebne in (večalimanj) nepotrebne pripomočke, itd..... Gužva je bila, cene nič kaj drugačne kot pri nas, kuhinje nisem videla niti ene dobre..., dneven sobe vse samo take z nizkimi omarami, da imaš pol vse prazno (ok, tak stil pač meni ni všeč)...
edino otroške sobice, tiste načičkane so mi bile všeč, a kaj ko pridejo v poštev samo tam do enega osmega desetega leta....Tako da sem se zdaj odločila, da nikdar več ne grem tako daleč, ker vse dobim doma. Če je pa že tako, pa se zapeljemo v Celovec v Kiko, ki se mi zdi še malo večja od ikee, pa se da tut kej ugodno nabavit.
krame imamo pa dons že povsod v vsakem navadnem hoferju dovolj.......
zej sm pa prov vesela, da nisem odlašala s pohištvom in čakala na odhod v ikeo, ker bi ostala praznih rok.
medtem ko kolegica je nabavila vse tam,.... , ok sam tista mizica za 10 evrov, ki jo ima, sorry, je meni kot ena škatla skupi zbita, in več itak ni vredna....
sem malo popljuvala heheh, ampak res sm bla razočarana....
Default avatar

moji linki

Ja, v industrijski coni na kupu so tri trgovine:
- xxxLutz, ki meni ne sede, je pa ogromno stvari tam, srednji cenovni razred
- Möbelix, v katerem smo mi kupili praktično vso pohištvo, zelo poceni, ni pa veliko izbire in tudi vedno nimajo vsega na zalogi
- Moemax je nasproti prejšnje trgovine, je kot Ikea, tudi najdražji od vseh treh trgovin

Se ti pa splača pregledati, kdaj imajo kaj v akciji. Vtipkaj ime trgovine in končnico at in dobiš vse tri linke