Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najboljsa kava v ljubljani-kje

najboljsa kava v ljubljani-kje

kje imajo najboljso kavo?

V stari Ljubljani, seveda. Tam zraven čajnice.

100 ljudi, 100 čudi.

nova
Uredništvo priporoča

pač odvisno kako kavo iščeš.. meni sta všeč beli kavi pri la petit-ju in pa pri STA.. dobiš kave da se je naješ. konkretna močna kava se dobi pri čadu, pol je pa kava s smetano na katero prisegam v santana kafičih.. pač odvisno kako kavo želiš;) itak je pa teh kavnih kotičkov na vsakmu vogalu neomejeno tako da se je kar težko opredelit;) pa zagotov sem tud sama še kaj izpustila..

Moji prijatelji pravijo, da pri meni doma;-))

Meni daleeeč najboljša je Jamaica v Cafetinu v stari LJ.

Dobre kave so v LJ redke! Odvisno od stroja, kave ter “kuharce”. In ja, seveda okusa – solo, z mlekom, smetano….. Jaz pijem s smetano, zato je poleg kave pomembna tudi natur smetana – ob rastlinski se mi kad obrača… no, takrat je ne spijem.

Imam enih par punkov, kjer je preizkušeno dobra in to niti ni nujno, da je “in” lokal. Tudi v službi je npr. PRIMA pa je bo bolj ena menza…

Vanja02: ja sej zato pa sprasujem, kje je dobra kava. Sej ni vazn da je fensi lokal- samo da je kava dobra- ker se mi zdi to cedalje vecja redkost spit eno res ta pravo kavo.

Ko sem v BTC grem vedno na kavo v slaščičarno Orehek, pa se ne morem spomnit kakšno kavo imajo, je pa odlična.

Najboljša je carraro-skoraj kjerkoli, druga najboljša pa lavazza-tudiskoraj kjerkoli.

New Report

Close