Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

spodnje perilo

Default avatar

februar13

O

Rad bi punci kupil spodnje perilo. Moderc in hlačke. Zanima me kje se dobi kakšno lepo in ne drago spodnje perilo, ki pa ni slabe kakovosti. Ja vem da to dvoje ne gre skupaj, samo vseeno. Ali je kakšna trgovina tudi v centru Lj.
Koliko ste vi pripravljeni dat za spodnje perilo, ki je namenjeno za darilo?

Lep pozdrav
Default avatar

laly

new yorker ima zelo lepo spodnje perilo.
Default avatar

Žogca

Luštne stvari najdeš poceni tudi v H&M. Čeprav jaz kot ženska bi ti odsvetovala, da ji kupuješ nedrček. Sicer ne vem, kako je pri drugih, ampak jaz nosim izključno eno znamko nedrčkov, ki mi odgovarjajo. Vsi drugi bodo nabirali prah v omari. Nedrček je nekaj, kar mora ženska probati.

http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …
Default avatar

mirella

Ja, tudi jaz bi predlagala, da jo vzameš seboj, pa sama izbere modrček.
Ti samo povej, kakšne imaš želje...naprimer(mora bit rdeč, pa tangice..) pa ti bo pokazala, kaj nosi in kaj je zanjo.
Za punce je največje darilo, če fant "uredi" pri blagajni-izberemo pa take zadeve najraje kar same;)
Če je prava zate, bo tudi na ceno malo pogledala, ker verjetno ve, koliko bi ti zmogel:)
Default avatar

Miška12

jaz ti svetujem, da ji daš darilni bon za kakšno kvalitetno trgovino npr. Skinny, na žalost se je Woman's secret zaprla, baje pa obstaja v Grosupljem Etam, ki je tudi super za spodnje perilo.

Mene moti plastika v cenenih modrčkih in npr. tistih iz Hennesa sploh ne morem nosit, ker me tako bradavičke srbijo, da je joj.

Včasih so imeli fajn in ne drago spodnje perilo tudi v Marks in Spencerju v City parku zdaj je pa vse bolj cheap izgleda.
Default avatar

Sunny

Jaz v New Yorkerju in H&M ne bi kupovala perila - sicer je lahko lušno, ampak je sama plastika, kar res ni prijetno za nosit.
Jaz bi ti tudi svetovala Skinny (ali kakšno drugo znamko, ki jo imajo tudi v njihovih trgovinah), če ne pa poglej v Emporiumu...
Za moj okus je važno, da ni plastično in da je lepo. Sigurno dobiš tako tudi za razumno ceno.
Default avatar

Žogca

[quote Sunny]Jaz v New Yorkerju in H&M ne bi kupovala perila - sicer je lahko lušno, ampak je sama plastika, kar res ni prijetno za nosit.[/quote]

Ne vem, jaz imam nekaj hlačk iz H&M, s Snoopy in Kitty motivom, in so 100% bombaž. Kajti tudi sama nikoli, ampak nikoli, ne kupujem plastike. Kar pa se nedrčkov tam tiče, meni ne delujejo prepričljivo. Samo jaz imam res melone, skoraj lubenice. In zato mora nedrček res biti dober. Jaz nedrčke kupujem izključno v S. Oliverju in te toplo priporočam.

http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …
Default avatar

Problematicna

imam obcutek, da fant, ki sprasuje kje kupiti spodnje perilo v mislih nima tistih spodnjih hlack s Snoopy-jem iz H&M. V H&M in Ney Yorker je kar se tice kompletov spodnjega perila res sama plastika. Za Ljubljano res ne vem, jaz velikokrat dobim kaj znizanega od Esprita in Skinny, ne vem ali se ti mudi za Valentinovo, drugace bi lahko kaj narocu preko neta, sedaj imajo itak vsi popuste. Samo v tem primeru mores res vedet stevilko in kaksne modele ima rada tvoja punca.
Default avatar

februar13

Ne nč se ne mudi za valentinovo, ker tega ne praznujeva.
Katere internetne strani pa so vredu.
Default avatar

lunca11

Veliko izbiro spodnjega perila za različne priložnosti imajo na www.strastna.si .

Imajo zelo lepe korzete in babydoll komplete, pa spalne srajčke, pa... :) Meni je ful lepo vse. Morem mojemu link poslati, če kdaj ne bo vedel kaj mi naj kupi :))
Default avatar

s3c

da jo vzame s sabo v trgovino?????
a si ti čist pr....da bo celo plačo tam pustu, aaaaa
Default avatar

Goran

Fant ne kupuj perila za punco sam! Zakaj? No, enkrat sem tudi sam prišel na to idejo. Šel sem v trgovino in po pogovoru s prodajalko končno nekaj izbral. Težava je bila seveda v tem, da nisem vedel kakšno velikost točno vzeti. Pa sem vzel tako po občutku. Ko sem to prinesel domov je bila zelo vesela, dokler ni probala in ugotovila, da ji je vse premajhno. Potem sem jo pa poslušal cel mesec, kako sem grd, da ona ni tako suha, da jo mam za debelo...... skratka, vsaka šola nekaj stane. Drugič, bon, pa naj sama probuje in izbira. Pa še lepše je zvečer videt, kaj si je kupila, ko te preseneti v novih oblailih.