Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je bilo – v Postonjski jami v petek ??

Kako je bilo – v Postonjski jami v petek ??

Ravnokar sem pregledala vse poste pa žal nisem zasledila informacije o tem, kako je bilo na cirkusu v Postonjski jami. Znano mi je edinole to, da je bilo tam 8000 ljudi in da so opozarjali, da naj ne hodimo tja.

Gneeeeeeeeeeeeeeeeeeča za znort, drugače pa lepo.

Gneča se je kar razgubila, tako da ni bilo takšne panike kot so napovedovali, čeprav je bilo baje cca 6-7000ljudi.
Naš najmlajši je zelo užival, tako da je bil cilj dosežen:))

nova
Uredništvo priporoča

Postojna, torej : PostoJNska jama.

Res je bila gneča ampak organizacija za tako število ljudi pa fenomenalna. Vse je potekalo gladko in brez živčnosti. Sicer ne vem kako je bilo noter v jami, ker smo bili mi prepozni za prijavo in smo bili samo zunaj pred jamo na prireditvah. Za nas je bilo fajn.

Obljubljajo pa,da bo še ena podobna prireditev ( festival družin ) v kratkem v Postojni v isti organizaciji.

Haha, jaz sem pa danes odprla pošto od KD Kluba in glejga zlomka-kupon za brezplačne karte za cirkus in neke predstave pred predjamskim gradom…. samo mislim, da je bilo pa jamo vseeno treba plačat?! Ali ne??
tako da škoda, da smo bili tako hitri pri odpiranju pošte… Sem mislila reklama in je nisem takoj odprla…
No, ja…

Vanja02, za ogled jame ni bilo potrebno nič plačati, tudi za druge prireditve. res je bila gneča. Še danes imam muskulfiber v ramenih, ker sem držala ta malo za vratom.

Organizacija je bila tudi na nivoju.

Nam je bilo všeč. Gneča je res bila, samo ni bilo panike. Mali so zelo uživali na vlakcu (ki je bil zastonj), cirkusa žal nismo videli, ker se nismo hoteli prerivat naprej. Zunaj so delili sladkorno peno, kar je bilo pika na i za našega 4-letnika. Skratka pohvalno.

New Report

Close