Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predavanje Bogdana Žorža!

Predavanje Bogdana Žorža!

Oj!

danes grem na predavanje z naslovom “Razvajen otrok”, ki ga bo vodil psihoterapevt, slavni Dr. Bogdan Žorž.
Da ne bom pričakovala preveč, bi rada slišala kakšno mnenje tistih, ki ste ga že poslušali.
Je kaj slišat? Je uporabno???

Saj veste kaj mislim a ne?

Hvala in lep sončkast dan vsem.

Prosim sporoči kje je predavanje, ker bi tudi jaz rada šla.Hvala.
A je v Lj. na Viču A.d.?

Jaz sem slišala same pohvale.

LP B.

Vedno berem njegove prispevke v Ognjišču in je res super za prebrat. Poslušala ga glede te teme pa še nisem. Nam je pa predaval na Visoki poslovni šoli, je bil tutor (ene sorte predavatelj) za predmet Človeški viri. Predava tako, da ga ne moreš nehat poslušat:):)

Tudi jaz sem ga poslušala in je fajn. Še bolj pa priporočam kakšno predavanje g. Aleksandra Zadela. Njegovi nasveti so se meni zdeli še bolj uporabni.

evo kdaj so predavanja, tudi sama bi šla (sem ga že parkrat poslušala) pa mi je predaleč

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=786562

Ampak a ni tole na rr iz 2006?

Jaz sem ga poslušala na drugo temo. Govori iz prakse, zanimivo, praktično. Po predavanju je bil dosegljiv za vsakogar, zelo simpatičen, preprost.

se opravičujem, sem prehitro prilepila link

Že poslušala. Dobro predavanje, čas je prehitro minil. Priporočam.

Ma 9. februar pa ni letos!! To je en star link.

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

Jaz sem ga poslušala, vendar sem prve pol ure na pol spala… ampak potem je bilo pa zanimivo poslušat, kaj vse pomeni razvajenost.

Prosim sporoči kje je predavanje, ker bi tudi jaz rada šla.Hvala.
A je v Lj. na Viču A.d.?

Jaz sem slišala same pohvale.

Oj!

danes ob 18.30 predava v Domu krajanov v Vnanjih goricah.
Ampak ne vem, če je to predavanje “odprtega” tipa?
Trajalo pa bo 2 šolski uri.

Lp

LP B.[/quote]

Ja, če preberete njegove knjige, potem skoraj ne zveš na predavanju nič novega, razen prakse. Jaz ga dobro poznam, ker poklicno sodelujeva, tudi moj supervizor je, saj sama nameravam v okolici Ljubljane odpreti center za mlade, podoben nejgovemu, le da pri meni ne bodo le do 3 tedne, ker se mi to zdi prekratek čas, ampak 9 mesecev in v tem času bodo redno opravljali šolo. Skratka, ga je za spoznat, res je preprost, vsakemu prisluhne, da najboljši nasvet. Priporočam vsakemu staršu, da ga enkrat sliši.

A niso njegovega programa ukinili? A tvojega so že podprli? (saj ne sprašujem preveč?)

_ * _ * _ * _* _* _ * Itak se vedno zgodi drugače, kot pričakujem :)

Mene je navdušila prijateljica, ki ga je enkrat poslušala in sem šla še z eno (sicer drugo) prijateljico.
Naslov predavanja je bil Vzgoja za zadovoljnega otroka, ko pa je g.Žorž vklopil pc, se je izpisal naslov Vzgoja v svetem pismu :((
Nato smo zelo dolgo poslušali predavanje, ki bi bilo po moje bolj zanimivo, če bi bila publika sestavljena iz njemu podobnih strokovnjakov, ne pa staršev, ki se sprašujejo,kako in kaj. Tema je bila bolj vzgoja skozi zgodovino (kot kako predavanje na faksu), primeri iz svetega pisma in njegova razlaga (s katero se nisem vedno strinjala).
Razočarani, obe. Nič konkretnega, zelo malo primerov iz vsakdanjega življenja.
Bi ga pa z veseljem poslušala o razvajenih otrocih.

Poslušala, bilo zelo zanimo. Dober predavatelj, tako da po koncu predavanja ostanejo dva,tri najpomembnejša sporočila v spominu. Uporabit jih v praksi pa je seveda vseeno lahko težko.

New Report

Close