Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katarina Kresal LDS ( v skrbi za revne )

Katarina Kresal LDS ( v skrbi za revne )

Le kako naj bi pregrešno bogata in razvajena Katarina Kresal razumela socialno šibkejše sloje prebivalstva, ko pa sama vozi porscheja – Prva dama LDS si skupaj s svojim intimnim prijateljem in ljubljanskim odvetnikom Mirom Senico na dom naroča celo slavnega kuharja Slavka Adamljeta, prevažata pa jo dva šoferja – Sedaj načrtuje, da bi svoje famozno stanovanje, veliko 500 kvadratnih metrov, zamenjala za manjše, a dražje in še bolj luksuzno
Piše: Vid Videc

ponese v nebesa, a kaj lahko se zgodi tudi obratno – trd pristanek na realnih tleh. Prav slednje v zadnjih tednih in mesecih doživlja prva dama LDS Katarina Kresal. Na politično sceno je priletela kot NLP (kot je dejal njen strankarski kolega Rudi Moge: N – kot nedolžna v politiki, L – kot lepa in P – kot pametna), sedaj je poniknila, kot bi bredla v živem blatu. Tudi po ustoličenju na čelu LDS ni niti kanček spremenila svojih navad. Ostala je tiha, neopazna in prepustila vajeti drugim, predvsem svojemu intimnemu partnerju in razvpitemu ljubljanskemu odvetniku Miru Senici. Diplomirano pravnico Katarino Kresal (mimogrede, zaposlena je v odvetniški pisarni svojega ljubimca Mira Senice) so nekdanji veljaki LDS nastavili, da bi stranki kot neomadeževana dama popravila načet imidž. Do sedaj introvertirana dama se je prvič izpostavila pred kratkim, ko je na eni izmed slovenskih komercialnih televizij med soočenji slovenskih politikov sedanjo vlado obtoževala kot krivca za revščino. Ob svojih verbalnih napadalnih konstruktih pa niti z besedo ni omenila, kako pregrešno bogata je v resnici ona sama. Težko se bo zavzemala za socialno bolj občutljive in šibkejše sloje prebivalstva, ko pa se sama niti za ped noče odpovedati luksuznemu življenju.

Zaljubljena v porscheja
Katarina Kresal je že na bežigrajski gimnaziji slovela po svojih dragih kostumih. Slika mlade bogatašinje se ni spremenila niti v študijskih letih. Na ljubljanski pravni fakulteti so se pogledi sošolcev ustavljali na njenih poudarjenih oblinah, medtem ko so vrstnice zaradi njenih pregrešnih oblačil pokale od zavisti. Tudi ko je leta 2003 prišla v odvetniško pisarno in zapeljala njenega lastnika Mira Senico, se ni mogla otresti nekdanjega statusa novodobne bogatašinje. Ker so jekleni konjički za Slovence izraz statusnega simbola, tudi Kresalova ne odstopa od te ljudske teorije. V garaži najbolj znanega slovenskega pravniškega para, ki z vsemi napori želi uspeti tudi v politiki, stojijo trije luksuzni avtomobili, med drugim tudi porsche in pregrešno drag terenec. Prav v porscheja cayenna, ki ga je sicer kupil Miro Senica, naj bi se bila Kresalova zaljubila na prvi pogled. Kot je slišati iz pravniških vrst, je kmalu po poplačilu kupnine svojega intimnega partnerja prepričala, da je lastništvo okrog 80 tisoč evrov vrednega avtomobila prepisal nanjo. Toda dama le redko sama sede za volan. Za tovrstne potrebe ima kar dva šoferja, eden izmed njiju zanjo opravlja tudi delo osebnega portirja; na sestanke ji namreč nosi aktovko.

Luksuz in »hohštaplerstvo«
Tudi sicer luksuznih razvad v življenju »železne lady« LDS ne manjka. Svoje hohštaplersko življenje potrjuje z obveznimi kosili in večerjami v ljubljanski restavraciji As, ki je, bolj ali manj, namenjena izključno eliti. Kaplja čez rob je bila, ko sta Senica in Kresalova pred kratkim najela zasebnega kuharja. Bogata in razvajena, kot sta, sta si v svojem domovanju privoščila specialitete iz lonca enega najboljših slovenskih kuharjev Slavka Adamljeta. Posebna zgodba v življenju Katarine Kresal so stanovanja. Skupaj z Mirom Senico že nekaj časa živita v famoznem bloku Trnovih 7 v Ljubljani. Njun domek nima nič več kot 500 kvadratnih metrov in Senica je že pred časom za kvadratni meter stanovanja odštel 5000 evrov. Sredi minulega leta naj bi bil dvojec Senica-Kresal kupil tudi prostore nekdanje najstniške revije Antena sredi Ljubljane. Čeprav je uradni kupec 350 kvadratnih metrov velikih prostorov na Slovenski cesti v središču glavnega mesta nepremičninsko podjetje Lukman, pa naj bi bila to le vmesna postaja. Pravi kupec naj bi bil prav pravniški par, cena za kvadratni meter pa astronomskih 4000 evrov. S svojim skromnim domom pa Kresalova naj ne bi bila zadovoljna. Izvedeli smo, da naj bi se zanimala za nakup enega izmed sedmih nadvse prestižnih luksuznih stanovanj, ki bodo zrasla na vrhu bodočega Šumija. Tam bodo stanovanja nekoliko manjša (vsega 350 kvadratnih metrov), vendar bodo opremljena z zasebnimi dvigali in zunanjimi bazeni. Za kvadratni meter stanovanjske površine pa bo treba temu primerno globoko seči v žep – med sedem in osem tisoč evri. Toda za novodobno milijonarko Katarino Kresal to ne bi smel biti prevelik zalogaj

Smrt je del življenja in žalost je del naših čustev, ki jih moramo pokazati navzven tako, kot pokažemo veselje. Kdor ne zna biti resnično žalosten, tudi resnično vesel ne more biti. dr.klevišar

“prilično” si to pisanje čustveno obarvala in še to neki poseben svoj način.
prav. kakorkoli, iz tebe je in tvoje je.
tudi to, vsak nosi velik del odgovornosti za svoje dohodke, v bistvu je šolanje do uni-izobrazbe, vsaj sprejem znanja zastonj, srednjo šolo pa ima tako in tako že skoraj vsaka vas.
tudi službo lahko zamenjuješ, ustanoviš donosno podjetje, ali se samozaposliš…..odvisno od sposobnosti in načina-stila življenja, ki ga hočeš živeti.
dobro lahko živiš tudi za primerne pare, ki jih kreiraš.

…ko gledam malo v preteklost….
…ker sedaj sem v svoji kletki…

“hočem ti reči”, da vedno ko sem imel podjetnega in temu primerno bogatega šefa, mi je bilo “lepo” in če je to bila še dobra firma, mi je bilo še lepše….ne pogojujem, da bogat ne zastopi revnega…..sem siguren, če bi jaz nosil tisto ahtovko, bi mi bilo še lepše kakor sedaj….pa še lepo ritko bi gledal pred seboj, ko je sedaj ne.

sicer pa sem jaz še vedno prepričan, da je življenje ena omejena jeba.

norTon , avtor članka je vid videc , jaz sem ga sama ” hologramirala ” 🙂 sem .
Z prenosom članka omenjenega avtorja , sem hotela samo zbosti moje prijatelje tu v gmajni , ki vidijo vse grdo samo na nas desnih !

Kresalova , vsaj zame , vedno ko odpre usta zine neumnost. Brbota kr neki .
Če ne bi bilo tako , bi ji dala svoje priznanje kot to naredim vedno , četudi je iz tabora drugače mislečih.
Hm , nekaj dobrega pa je le , ti , sicer kratek , si se vsaj malce razpisal za tole nedeljsko jutro.
Imaš prav in razumem kaj si hotel reči. Zadovoljen delavec je zihr , če ima prodornega šefa / vodjo , posebej če le-ta svoj uspeh na koncu deli s svojimi zaposlenimi.

Še lepše je , biti sam svoj gospodar . Imeti toliko poguma in se lotiti nekaj svojega .In pošteno zaslužiti.

Smrt je del življenja in žalost je del naših čustev, ki jih moramo pokazati navzven tako, kot pokažemo veselje. Kdor ne zna biti resnično žalosten, tudi resnično vesel ne more biti. dr.klevišar

Končno je izšel časopis nad katerim nimajo roke komunisti in Kučanova udbomafija. Zdaj končno lahko preberemo tudi vse grehe in nemoralnosti levice, saj so nam do sedaj prav vsi časopisi prikazovali samo vse slabo o desnici. Res je, da že dolgo izhaja tudi naša Demokracija, samo ima to slabost, da jo je treba kupit, kar pa si od komunistov izčrpani pošten Slovenec težko privošči. Slovenski tednik pa je zastonj in ga lahko prebere kar milijon Slovencev. Glavna prednost Slovenskega tednika je, da prebereš le en časopis in v njem izveš vse kar želiš vedeti o vseh vrstah nasprotnikov Janeza Janše in vseh uspehih naše vlade in diplomacije. Udarne tekste pišejo hrabri kritiki prikrite komunistične nomenklature, znana peresa slovenske demokratične stvarnosti in sicer; Vid Videc, Anej Jalen, Jernej Novak. Da ni nobeden od njih naveden v kolofonu časopisa in telefonskem imeniku je samo zaradi morebitnih tožb hčera in sinov komunistov, ki jim očetje več ne nudijo tako lagodnega življenja kot poprej, pa bi preko korumpiranega in okuženega sodstva radi zdaj mastno zaslužili na drobnih spodrsljajih nosilcev demokratične resnice. Voditeljica gnilega LDS-a, Barbika v krilu je prebogata, da bi se lahko šla kar tako politiko. Živi na koruzi v nadstandardnem stanovanju, kupuje oblačila v butikih, se hrani po grofovsko in ne nazadnje Vozi Porscheja. Kaj lahko ljudje pričakujejo od take kamuflirane liberalne boržujke? Končno je prebita monolitnost medijskega prostora, ki ga v celoti obvladuje tajkun Šrot. Hvala dobrotnikom za TEDNIK. Predsednik vlade gospod Janez Janša ve, da je to pravi časopis, čeprav ga menda še ni videl, kot je izjavil na tistem vročem stolu, kjer ob zares spoštljivih 20418 klicih, zanj glasovalo kar 83{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gledalcev. Obstaja samo ena in edina resnica! To lahko preberete le v Tedniku!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hahaha, meni se zdikl da se je Ježku pošteno edvignil pritisk, hehe, ko je tole zapisoval. Jaz zmeraj rečem, da se s tistimi, ki jih imam rada, raje kot o politiki pogovaRJAM MAGARI O SEXU, PA O VREMENU ALI ČEM PODOBNEM. KER KAKOR HITRO BESEDA NANSE NA POLITIKO, JE HUDIČ.
In to velik hudič, hehehe.
KADAR PRIDE DO TAKIHLE POGOVOROV SE ZMERAJ spomnim na mamo, ki je v davnih časih, ko smo sestre odraščale, zeraj govorila: da bo le v cerkev hodil, pa bo sigurno dober mož. Vsak pa, ki ima pet pik v glavi ve, da to sploh ni pogoj, da je človek še marsikaj drugega kot fasada, ki jo kaže drugim.
In politika je ena sama fasada…
Del politike, tisti del, ki je vladal 60 + let, ima izkušnje s fasado in ve, kakšni materiali so najboljši, da folk pade nanjo….
Pomladna politika pa je še mlada, z malo zapoznelo puberteto in z brezštevilnimi poleni, ki se jim mečejo pod noge…
Pa vendar se držijo, čeprav se velikokrat tudi spotaknejo in padejo ob vseh skušnjavah, ki jih je moč najti v tem brezbožnem svetu.

Na siolovem blogu je – meni se zdi, da pri simoni rebolj, zapisala neka komentatorka približno takole: “Lahko je “rdeča ” oblast briljantna, duša mi ne da, da bi volila tiste, ki gradijo na komunistični preteklosti, ki je svetu dala toliko hudega.”

Strinjam se z njo, da se bolj ne morem. prebrala sem domala vso literaturo, ki jo je moč najti o komunističnih režimih, zaDNJE ČASE GLEDAM DOKUMENTARCE O KOMUNIZMU V eVROPI, PREJŠNJI TEDEN JE BILA NA VRSTI rOMUNIJA..
Pogovarjala SEM SE /v živo/ Z DOMALA VSEMI ZNANIMI SLOVENCI, ki so bili deležni “komunističnih ugodnosti”, in vsakič, ko potem pogovor nanese na debato o tem, da so današnji levičarji “drugačni” se spomnim zgodb, ki sem jih slišala…in pri priči me mine, da b i verjela v rdeče pravljice…..
.-)

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

Prav rada bi izvod Slovenskega tednika , pri nas se dobi samo žurnal in dobro jutro.

Smrt je del življenja in žalost je del naših čustev, ki jih moramo pokazati navzven tako, kot pokažemo veselje. Kdor ne zna biti resnično žalosten, tudi resnično vesel ne more biti. dr.klevišar

Ob vsem napisanem bom začela verjeti to, kar mi je pred kratkim razložil pameten in moder človek.
In malo bom zavozlala:)))vsi ksihti, ki jih vidimo so samo ksihti (če ga sploh imajo:)). Vse skupaj pa se načrtuje in dogaja tam, kjer mi nimamo dostopa in ljudi ne poznamo…

Na splošno pa mi je nastopaštvo vedno tuje. In drage obleke, s katero bi lahko nahranil sirotišnico. In še bolj ljudje brez svojega mnenja, ker ga niso sposobni oblikovati. Ker imajo premalo znanja in pameti.

zdi se mi, sploh po poreklu mnogih današnjih politikov (preobrazba iz komunistov v kao “demokrate”), da v teh ljudeh ni nekega odnosa do recimo socialne demokracije, liberalizma, krščanske demokracije…..česarkoli, ampak potreba po vladanju.

ena misel se mi poraja, ali se lahko, ali se ima “pravico” ta politik tako korenito spremeniti.

mislim, da danes nimamo dovolj političnih avtoritet. Bučar je skoraj edini.
kljub poreklu, ki spremlja tudi mnogo ostalih politikov, danes skoraj vseh vodilnih, je Kučan pameten človek in moder politik, ki s svojo mislijo nima konkurence.

Štefi,
Če verjameš ali ne, se mi nič dvignil pritisk ob zgornjem pisanju. To smatram za uspeh, ker moram pazit na svoje povečano srce in njegove kalcificirane zaklopke. Ravno prejšnji teden sem poleg Tertensif-a, Dilatred-a dobil še Bioprexsanil, tako da je formalno za moj tlak medicinsko poskrbljeno.

V naslovni temi je zajček samo prenesel pisanje iz Slovenskega tednika, ki sem ti sam ga večkrat predhodno omenjal na teh straneh. Jaz pa sem le v odgovoru nastavil ogledalce podobi resnice, ki jo omenjeni časopis širi.

Moram ti dati za prav, da je nam navadnim smrtnikom bolj koristno pogovarjat o vremenu ali čem podobnem, tudi o seksu (kaj je že to?) kot pa o politiki. Obrazložitev zakaj pa to pametno je po mojem mnenju najlepše zgoraj povedala Tiha: »Vse skupaj pa se načrtuje in dogaja tam, kjer mi nimamo dostopa in ljudi ne poznamo«. ..
»In politika je ena sama fasada«, do tu se strinjava. Dalje bi me morala hudo prepričevati. Kdo je še danes tisti del politike, ki je vladal 60 + let? Menda ja ne misliš, da sta Kučan in Potrč že v zibelki dobila žezlo. Med najbolj zagnanimi mladinci generacije za mano je ravno Janez Janša vodil slovensko delegacijo po poteh AVNOJ-a in kasneje fehtal, naj ga sprejmejo nazaj v partijo. Mene je partija vabila v zadnjem letniku srednje šole, v vojski, v službi. Vedno sem se vljudno zahvalil in zvito navrgel, da se ne čutim še dovolj zrelega za tako odgovorno nalogo, pa sem vseeno vedno potem čutil nekaj posledic zaradi odbitja te velikodušne ponudbe. Pa vem, da vsaj v moji mladosti ni partija vzela v svoje vrste vsakogar, hehe..
Glede na to, da je Janša po stroki obramboslovec, torej politolog in vse svoje dosedanje delo ima vsaj take, če ne večje »izkušnje s fasado in ve, kakšni materiali so najboljši, da folk pade nanjo« kot njegovi strankarski nasprotniki, me čudi populizem njegovih trobil…. Ali pa tudi ne, če upoštevam, da je ta Tednik marsikomu na deželi edini vir političnih informacij in da marsikdo še danes verjame, da je vse kar je napisano suha resnica..
Tudi stavek tvoje mame, »da bo le v cerkev hodil, pa bo sigurno dober mož« ima trdno osnovo, ker so v časih tvoje mladosti hodili v cerkev le tisti, ki niso bili v ničemer odvisni od oblasti ali pa si upali tej upali kljubovati. Ti pač sodiš po znanih negativnih primerih, ki ti kvarijo to sliko. Jaz pa sem kot nadobuden vernik bil birman že v drugem razredu osnovne šole, zato sem lahko do sedmega naredil veroučno pavzo. V sedmem in do polovice srednje pa sem se nazaj vključil v versko življenje župnije in mi še danes ni žal, ker ni šlo za fasado ampak iskanje božje resnice.. Še danes lahko laično debatiram o svetem pismu, le da ne najdem pravih sogovornikov, hehe..
Ne vem po čem so Rupel, Petrle, Podobnik, Bajuk, Jerovšek, Pukšič, Petan, Cukljati, Bručan, Tanko, Zamernik, Testen, Sok and co. še tako mladi, »z malo zapoznelo puberteto in z brezštevilnimi poleni, ki se jim mečejo pod noge«… Korikor mi spomin služi so oni mnogo bolj uspešno metali polena pod noge prejšnji vladi, o čemer priča tudi število vloženih interpelacij in nesmiselnih referendumov..
Kar se tiče rdečih pravljic, so se zame končale, ko sem v srednji šoli prebral Črno orhidejo, potem pa vse kar je bilo dostopno od Kocbeka. Tako sem daleč pred časom vedel vse tisto, kar se koncem osemdestih zdelo večini Slovencev na novo odkrita skrivnost komunizma.. Moji so bili med vojno izseljeni, preživeli so rusko osvoboditev in vrnitev v dom, ki jih pričakal prazen, dobesedno brez vrat in oken. Po vojni so mojega očeta razlastili še tisto malo zemlje, ki jo je z veliko muko in cestarsko plačo odkupil pred vojno od grofov Attemsov in baronov Gagernov. Tudi jaz sem se pogovarjal z zares mnogimi, ki so v drugi vojni in po njej dali marsikaj skozi (to me je živo zanimalo), vseeno pa ne gojim nobenega sovraštva do takratne oblasti. Si pač zato domišljam, da nadpovprečno poznam zgodovino. Res pa da moji sogovorniki niso bili ZNANI Slovenci, ampak navadni ljudje.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajči,
če še nisi na vrsti za dobivanje tega časopisa, pomeni da je ciljno bralstvo iz bolj ruralnih področij Slovenije. Da pa ne boš prikrajšana, lahko vse aktualno prebereš na spodnji povezavi:

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nimam kaj dodati. Tudi meni je FRANCE BUČAR najiskrenejši in najbolj pronicljiv slovenski politik! In tudi o Kučanu za razliko od mnogih nimam slabega mnenja, ker pač v politiki brez kompromisov ne gre..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

v vsaki pori našega življenja igra odločilen faktor tudi človeški faktor.
Recimo trenutni predsednik države. če mene vprašaš, smo lahko srečni, da je zmagal človek s takšnimi lastnostmi kot jih- zaenkrat-kaže on.
Daleč daleč prekaša svoja predhodnika, enega in drugega.
Pa ga je, recimo, predlagala rdeča opcija. Vendar je on s svojim nastopom presegel politične meje, ki nas razdružujejo in pokazal, KAKo je v politiki potrebno komunicirati.In če Turka primerjam z njegovimi “kolegi”- kakšno nehvaležno delo- s predstavniki Zaresa, LDS-a, Lipe ali ZD-a, so rezultati primerjav groteskno smešni in ničevi.
On je- po mojem mnenju-človek, ki je prerasel svoje botre,kar mu štejem v velik plus.

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

O nečem podobnem, vendar ne na tako strokovno podkovani način sem o tem pisala v enem drugem postu. Steph, se priklonim takemu opisu in orisu človeka, ki me v politiki zaenkrat v popolnosti zadovoljuje !!! :-)))))) IN ki mi je všeč! In ki ni politik na ustih, temveč diplomat, ki zna predstavljat to, za kar je bil izbran!:-)

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Modri ježek….

to je vse kar lahko napišem pod tole temo…

in ljubezen še vedno ostaja drugo sonce, Jani pa nepopravljivi omladinec 🙂

ostalo je a itak BV!!!

Štefi, zakaj pa Turka ne primerjaš tudi z vladajočo desnico? Mar lahko človeka kot je Turk sploh s kom primerjaš?

In Jani se veselo obrne vstran in steče na najbližjo jaso poiskat zajčka, da skupaj prevrneta par kozlcev 🙂 levih in desnih :):)::)

Zajček.. jaz bom desnega ti pa levega… na zeleni trati.. kozolca prevrnil 🙂

oh ja zajček moj, a še vedno no :)? Men je pa tooooooooooooooooolk dober da imamo rdeči eno bogato šefinjo k še dober zgleda ::):):):)

=škratova stranka. Butalska-da nav pumote. Ni nej desna, nej leva, nej Lipa nej Zares, nej SLS, nej Desus in kr je še registriranih, pa jih škrat ne pomni (doni. da se nejso spomnl stranke za hec, ne de). Nejma puršeja in nejma nbenga sponzorja.JE TREBA DELAT KOKR NORC. Ku dnar je treba zaslužt, kar za solidnga butalca nkakor nej lahko (da b gnar kje ostal-pa se razmnuževal tega tuki nej).

Butalska Škratovska stranka (BŠS) je TRDNA DEMOKRACIJA četudi majcena; ji lahk kumot očitaste da svojo špuro fura, ma pa VERJETN glih zato tud jako mal članov (sam enga, kar=res=res).

La,la…
I wish I was a punkrocker with flower in may hair…

🙂 glede na to da sem že po naravi rdeč…. al se čem zdej farbat al kaj.. k se oblast menja vsake par let :):):):):):))

no moja stranka smo jst pa moji doma.. Tko!

lEpPozDRavSeVEkOMu!!!!!!!

Men je všeč rdeča farba – tist ku farbe s politko enač=ziher farbenblint
Živijo
Viki Viking Stranka:))))))
MOj Ve Se Kedo!!!!
ŠMBMJŠZVR!

Katarina pravi da ni bogata, da sodi med tiste, ki so dobro situirani, da ima dobro osnovo in, da ji nič v življenju ni bilo podarjeno. Vse kar ima, je dosegla z delom. Njen življenski slog pa je prek očitkov o luksoznem življenju postal politična tema. Dejala je: “Ne bom spreminjala sloga, da bi ugajala ljudem.” Kako bo na odkritost Katarine odreagirala slovenska javnost bomo kmalu videli. Volitve se naglo bližajo.

avtor
novinar večera

Smrt je del življenja in žalost je del naših čustev, ki jih moramo pokazati navzven tako, kot pokažemo veselje. Kdor ne zna biti resnično žalosten, tudi resnično vesel ne more biti. dr.klevišar

hihihi Jani , ja , še vedno. Ampak anede , moraš mi priznati , da nisem vetrnjak in se ne preoblačim v druge plašče kakor veter zaveje….ostajam na svojem bregu ( desnem ) .
Tukaj bore malo komentiram politiko hehe , ker se bojim , da me ne zanese :))))))))

Nadvse pa uživam v komentarjih mojega osebnega tiskovnega predstavnika za stike z javnostjo gospodično Steff , ki lepo spravi tudi moje misli na papir , brez da ji kaj dodatno razlagam :))pa tudi pisanja je veliko bolj vešča.

dalje..
Zajčku stranka zaupa , saj so mi dali nalogo kontrole volitev , torej verjamejo vame in zajček danega zaupanja nikoli ne posvinja.

Kaj vse ne počne levica , da bi se spet dokopala do korita , ( beri oblasti ) saj ne moreš verjet !!!!!
če je hiša leta in leta zasvinjana , je ne moreš pospraviti kar tako na hitro , to traja , tudi na račun stanovalcev , tega se je potrebno zavedati. Dalj časa traja , če ti nekdo stalno lomi metlo s katero pometaš.

Jani, čeprav tebe na travniku zanaša levo in mene desno , vseeno ujameva korak in se prevračava tako , da nama je prav in lepo. Zato ti zajček ponudi svoje tačke in ja , grem , grem veselo s teboj na travnik. Vedno. Čeprav kakšno leto ozeleni brez naju ,se bova naslednjič spet in spet prekopicevala !

Še pikico pritisnem …
kar se predsednikov tiče , tle nekje spodaj ste govorili o njih..
Tovariš Kučan o moj bog , to ti je patron svoje vrste ( tiha voda bregove dere , izreden diplomat v slepomišenju
Gospod Drnovšek , no , njega dni je opozarjal na marsikaj kar nočemo videt ( dobro bi bilo , ko bi večji del hrane pridelovali doma , kakšen kolaps se lahko zgodi , če zmanjka goriva ( no tu alternative so , a če bi jih obelodanili , bi vsi koristniki dobrobita nafte obubožali v hipu in sesul bi se velik imperij, ki se napaja iz tega )skratka , predstavljajte si , kaj bi se zgodilo , ko bi se spraznile trgovine ,kam bi šli po hrano ??

Gospod Turk…
njega pač ne poznam , ga pa spremljam in si skušam ustvariti sliko. Zdej zaenkrat se mi zdi , da venomer “pegla ” zadeve , malce me je zmotilo ker želi svojo rezidenco ( v takih primerih je bolje , da je na oblasti eden in isti hehe , ta si nagrabi in potem ima pa je mir , medtem ko če pride novi , le – ta spet rabi in zadevi ni konca )
No , ampak kot rečeno , zanj ne morem še nič reči.
Ima pa podobno retoriko kot še nekdo anede , imajo skupnega ućitelja retorike ?
hehe ,spominjam se samo gospoda koleričnega ( Rop ) kako lepo je bil streniran v intonaciji in poudarku govora.

Evo , zanaša me !
Neham !

Smrt je del življenja in žalost je del naših čustev, ki jih moramo pokazati navzven tako, kot pokažemo veselje. Kdor ne zna biti resnično žalosten, tudi resnično vesel ne more biti. dr.klevišar

imam prijatelja, s katerim sva si bila podobno v laseh kot z ježkom.
Do nedavnih objav dokumentov v Dnevniku in sedaj- s pomočjo femili Mekina še v Politiki.
In ker ima moj prijatelj mičkeno širše obzorje informacij, so se mu določene stvari totalno zagnusile…..
najprej sem mislila, da se heca…
ampak…
očitno se ne

🙂

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

…. in zajček poda tačko Janiju in oba veselo odstopicljata novim travnatim dogodivščinam naproti :):):)):)

zajčk.. j*** se men, kaj delajo eni, kaj so delali… vsi so isti…

aja še tole.. so stali med vojno vsak na svojem bregu… fašisti.. na drugem komunisti na tretjem nacisti in drug drugemu vpili fašisti, nacisti, komunisti..

po dolini pa je odmevalo… isti.. isti… isti.. isti.. ;))

tolk o tem 😉 vsi so isti 🙂

Jani , tole je pa BINGO , tko si dobro napisal !

zajček se nasmeje , poskoči in skoči Janiju za vrat mu da lubčka , pa gresta na trato..

Smrt je del življenja in žalost je del naših čustev, ki jih moramo pokazati navzven tako, kot pokažemo veselje. Kdor ne zna biti resnično žalosten, tudi resnično vesel ne more biti. dr.klevišar

imam prijatelja, s katerim sva si bila podobno v laseh kot z ježkom.
Do nedavnih objav dokumentov v Dnevniku in sedaj- s pomočjo femili Mekina še v Politiki.
In ker ima moj prijatelj mičkeno širše obzorje informacij, so se mu določene stvari totalno zagnusile…..
najprej sem mislila, da se heca…
ampak…
očitno se ne

Steff , tole me pa zanima , bova prediskutirali en večer..

Smrt je del življenja in žalost je del naših čustev, ki jih moramo pokazati navzven tako, kot pokažemo veselje. Kdor ne zna biti resnično žalosten, tudi resnično vesel ne more biti. dr.klevišar

New Report

Close