Forum.Over.Net

Mali oglasi

NIKE superge za prosti čas - ženske

Default avatar

Sasssha

Prodam popolnoma nove, nikoli obute Nike superge, priložim original račun in embalažo.
Superge so kupljene v Tomas sportu, so št. 38 kar ustreza naši št. 37 (Nike ima manjše številke), so čisto črne barve (čeprav na sliki izgleda kot da malo na rjavo vlečejo), cena v trgovini je 113€, jaz sem jih kupila na razprodajah za 70€ in jih prodam za 50€. Prodajam jih zato, ker sem se zagledala v ene druge in teh ne potrebujem.

Slika:

Prav tako prodam Nike superge, kupljene lani v Tomas sportu, št. 37,5, obute samo 1x za 10 minut. Me tiščijo na mezinčku. Model kot na sliki, čeprav se na sliki ne vidi dobro, da so v bistvu črne kombinirane z zlato barvo. Cena v trgovini je bila 89,99 €, prodam za 30 €.

Slika:

Pošljem tudi po pošti na moje stroške.
Kontakt: [email protected]
Default avatar

Sasssha

Prodam popolnoma nove, nikoli obute Nike superge, priložim original račun in embalažo.
Superge so kupljene v Tomas sportu, so št. 38 kar ustreza naši št. 37 (Nike ima manjše številke), so čisto črne barve (čeprav na sliki izgleda kot da malo na rjavo vlečejo), cena v trgovini je 113€, jaz sem jih kupila na razprodajah za 70€ in jih prodam za 50€. Prodajam jih zato, ker sem se zagledala v ene druge in teh ne potrebujem.

Slika: [www.superge.si]

Prodajajo se samo še tele supergice in ceno nižam na 40€.