Starševski čvek

Prodam 3 pustne kostume

Default avatar
Prodam tri pustne kostume:

- miška: za starost 4 leta Cena: 10 EUR
- klov: za starost 2 leti Cena: 15 EUR
- rožica:za starost 2 leti Cena: 10 EUR

Za vse informacije kontaktirajte na mail: [email protected]
Default avatar
Ja, lahko. Samo kakšne kvalitete ?
Default avatar
Verjetno zadostne za enkrat na leto? Povsod so cene take.
Default avatar
se strinjam tudi sama, da pustni kostum res ne rabi biti neke oh kvalitete, saj ga otrok praviloma obleče le 2x, v soboto in torek.

čxlkvpd, s cenami pa si res preterala!!
LP,*mamuška*
Default avatar
se opravičujem, karinka35, mislila sem, da si ti malo preterala s cenami,..

pa brez zamere
LP,*mamuška*
Default avatar
Pa še to,: Če je to tista rožica, ki se prodaja trenutno zdaj po katalogih, je cena novega točno 10 evrov.
Default avatar
Madonca ste pa napadalne. Saj ni napisala da jih morate nujno kupit, dala je ponudbo ki jo sprejmete ali pa ne.
Default avatar
Pika +, končno ena normalna.

Če daš neko ponudbo, to ne pomeni da MORA kdo kupit.

Če vam gredo taki oglasi tako na živce, jih pa spreglejte !
Default avatar
Ja, seveda, en revež bo pa nabasal, ti verjel in kupil rabljene kostume po ceni novih. Hvalabogu, da je to forum.
Default avatar
no veš kaj čxlkvpd ipd., najprej se brigajte zase, če se vam zdi da se vam ni treba, razmislite 2x, vsak ima pred svojim pragom dovolj dela. En revež...ne bo kupil kostuma in tretjič, jaz sem za kvaliteten otroški kostum dala 35eur, tko meni ni vseeno kaj je samo da je in mi je tud jasno da za 10eur ni bogvekaj, ampak vsak po svoje.Samo to pa ne pomeni da če bo 2x oblečen ni vreden 10eur al kako?
Jaz rajš dam 10eur za dober rabljen kostum kot pa 8 za nov pofl, pomožnosti spiderman, batman ipd.
Default avatar
[quote čxlkvpd]Ja, Hvalabogu, da je to forum.[/quote]

Se strinjam, HVALA BOGU,da je ta forum.

A ja, Primožu tudi.;-)
Default avatar
[quote Erazem]no veš kaj čxlkvpd ipd., najprej se brigajte zase, če se vam zdi da se vam ni treba, razmislite 2x, vsak ima pred svojim pragom dovolj dela. En revež...ne bo kupil kostuma in tretjič, jaz sem za kvaliteten otroški kostum dala 35eur, tko meni ni vseeno kaj je samo da je in mi je tud jasno da za 10eur ni bogvekaj, ampak vsak po svoje.Samo to pa ne pomeni da če bo 2x oblečen ni vreden 10eur al kako?
Jaz rajš dam 10eur za dober rabljen kostum kot pa 8 za nov pofl, pomožnosti spiderman, batman ipd.[/quote]

Govorim seveda o kostumu, ki nov stane 10 %, po tej ceni pa se prodaja tudi tukaj. In reveži niso samo revni. Revež je vsak, ki nabaše na goljufa.
Default avatar
Kolk ste eni zateženi, no!! Naj vsak kupi, kar mu paše!! Jaz kolikor sem gledala po štacunah, so mi sami grdi kostumi ali pa predragi, kar mi je bilo pa všeč, pa ni bilo številke za našega, tko da hvalabogu če vpade še kakšna taka varianta da morda dobiš nekaj kar ti pa ustreza. Pa ni važna cena, samo ne spravljajte se kar tako na ljudi in jih zmerjajte z goljufi in ne vem čem še!! kakšen goljuf, saj pa je pošteno povedal kaj in koliko je cena.