Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se splača kupiti…

Ali se splača kupiti…

ozdravljeni,

Ali se splača kupiti leptop v Hoferju. Ima že kdo kakšne izkušnje?
Ta ki ga sedaj prodajajo zgleda zelo zanimiv (ima tudi tv kartico ) Vsaj mislim da je.
Ali je možno vzeti pri Hoferju na trajnik?

Za Hofer ne vem. Jaz sem ga kupila decembra v Harvey Normanu na trajnik in je ful dober.Cena je bila 650 eur.

ozdravljeni :)))

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena,

pri Hoferju poslujejo le z gotovino.
Jaz veliko kupujem pri Hoferju, tudi tehnične stvari. Živimo pri meji in smo prej zahajali tudi že v Avstrijo.
Osebno imam np. sušilni stroj, opekač, radio, tv… vse zelo dobre kvalitete in nikoli se ni nič pokvarilo oz me kakorkoli razočaralo.

Pa se ne splača raje kupiti navadno kišto za PC. Dobiš veliko boljšega oz. zmoglivejšega za to ceno skupaj z monitorom… Ne razumem “laptop” manije, kjer so ti poceni prenosniki zelo zastarela roba…. No, ok, razen če potebuješ prenosnika za kakšne poslovne zadeve…..

Moj dragi je računalničar in nikomur ne priporoča prenosnike kupovati v Hoferju ipd.
Dobiš ugodne ponudbe prenosnikov tudi v kakšnih tehničnih trgovinah.

moj dragi pa tudi piškotov in ostalih stvari ne bi kupil in jedel iz Hoferja, ker ima tako mentaliteto. Eni so pač še zmeraj zaplankani!

Mogoče si zaplankana ti… Pač vsak se odloča po svoje in pove svoje mnenje.
Drgač nimamo čist nič proti Hoferju, prenosnika pa ne bi ravno tam kupovala – če je tebi ok, pa hvala bogu!

Zaposlena sem v podjetju kjer se ukvarjamo s poslovno informatiko. Moje mnenje je, da ni pomemno kje kupuješ računalnik ampak se moraš prvo vprašati zakaj ga boš rabil.

Če rabiš računalnik namesto pisalnega stroja pa še za kakšno preglednico, el bančništvo…. je praktično vseeno kje in kakšnega kupiš, ker so vsi dovolj zmogljivi za ta namen in vsak ima par let garancije. Če rabiš računalnik za poslovno rabo in za baze podatkov ter priključljivost v mrežo potem naj bo na njem napis znane firme (IBM, HP ali kaj podobnega ), ker le to zagotavlja kompatibilnost v večjih omrežjih. tisti ki radi igrajo igrice in podobno pa že itak vej,d a brez grafične kartice in ramov ter podobnih zmogljivih komponent ne bo nič.

Kupiti ta veliko kanto ali pa laptop pa je vprašanje kje ga boš uporabljal. Če je tvoj življenski stil zelo premične sorte je potrebno vsekakor imeti prenosnika sicer pa je tudi tavelika kanta dovolj.

MARJANA G,

VSEKAKOR: si zaposlena nekje, kjer ni potrebno kaj dosti delat, saj v nasprotnem primeru ne bi mogla viset cel dan na MON in se vtikat v čist vsako temo in pisat odgovore ala čreva…..

Marjana…ne glede na to kje si zaposlena. SUPER odgovor!!!!!

matr so eni tečni!!!!!

sisis Saj ne, da te kaj briga ampak danes sem na dopustu. Ko sem v službi ne visim na mon-u. Prej sem bila pa eno leto na porodniški.

Sicer pa očitno tudi ti visiš kar precej na mon-u glede na to, da imaš čas se vtaknit prav v vsak moj odgovor in nimaš niti toliko jajc, da bi to naredila vedno pod istim nickom.

New Report

Close