Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako do močnih las?

kako do močnih las?

Imam tanke lase, ki se mi zelo cepijo.Razmišljala sem o kakšnih tabletah,ki se dobijo v lekarni.
Ampak bom vpr. tu gori če je katera jemala kakšne tablete za boljšo strukturo las?

B kompleks.

B kompleks bo učinkovit le v primeru, če ti primanjkuje katerega od B vitaminov. Sicer pa si lahko s temi tabletami tudi škodiš.

nova
Uredništvo priporoča

Zelo pomaga proso.

meni je to ratalo s kvasom, ki je naravni vir B vitamina in se popolnoma razgradi, v tistih umetnih tabletkah pa baje le 15 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Sicer se baje strukture dosti ne da spremeniti, je meni rekla frizerka. Peri se ne na pogosteje, kot na 5 dni, z nežnimi šamponi (jaz se s tistimi litrskimi od breze, koprive, kupila sem jih v Šparu), pa ne suši se z vročim fenom, mokrih last si ne preveč mencati z brisačo, samo nežno jih otri, enkrat na dva tedna sem si gor dala eno stepeno jajce za nekaj minut in potem samo z vodo sprala. Pa lase naj ne bodo spete, ne uporabljaj barv, želejev, lakov. Te nasvete je meni dala moja frizerka. Imela sem tudi tiste drage Vichijeve kapsule, a niso nič pomagale.

vsak dan popij eno žličko lanenega olja in jo poplakni z limoninim sokom ali C vitaminom. Pomaga!

Fitoval, šampon in tekočina za masažo (mogoče pomaga masaža). Sicer nimam tankih las, so mi pa močno izpadali. so pa sedaj še močnejši, gostejši, se svetijo. Se mi pa lasišče prej zmasti.

Se strinjam s predhodnico Tati.1
Sama uporabljam le šampon – lasje se res prej zmastijo, a mi veliko manj izpadajo in tudi rastejo hitreje.

Jst imam sicer zelo močne in goste lase, ma po porodu so mi tako izpadali in postajali vedno tanjši, da me je bla kr groza. Mi je pomagal Vichy-jev šampon, ki je proti izpadanju in lase obnovi in tiste kapsule, isto od Vichy, ki si jih utiraš v lase. Pri meni je bla razlika hitro vidna:)

Če imaš lasni mešiček slab, potem ti na laseh kaj dosti ne škodi lak, utrjevalec, … Poskrbi, da bo tvoj lasni mešiček dobil dovolj vitaminov in mineralov, pa se ti bodo tudi lasje okrepili. Proso pa definitivno pomaga, le jesti ga moraš kar nekaj časa, da vidiš spremembo na lasu. Doza: 1 mala žlica z kozarcem vode, najbolje je na tešče.

ALI JES PROSO SUROVO ALI SKUHANO, NAMOCENO?
HVALA, SABINA

Sveže,neoluščeno proso zvečer namočiš (1-2 žlici)
ali ga zmelješ v kavnem mlinčku(nenamočenega) za cel teden
Daš ga lahko v jogurt,na sadno solato itd.

Stara sem 17 let ..lase si umivam vsak dan z recept za mastne lase od subrine ..ze iz otrostva imam tanke in redke lase pa se blond so . rada bi imela gostejse lase .kaj lahko storim ?

New Report

Close